• Krizy
    35.1k
    DATUM ROĐENJA: 01.07.1997.
    MJESTO ROĐENJA: Baku (Azerbajdžan)
    VISINA: 187cm
    TEŽINA: 75kg
    NOGA: Lijeva
    BIVŠI KLUBOVI: FK Baku, Qarabag FK, Legia Warszawa
    POZICIJA: Napadač (Desno krilo, lijevo krilo)
    BROJ: #11
    UGOVOR: 30.06.2026.

    4snt1ckc17qpy0s2.jpg
  • Krizy
    35.1k
    NOGA: LijevaKrizy

    Iznenađen sam da u 20 minuta nitko nije uletio s forom:
    "A gdje mu je desna?" :rofl:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Xoş gəldiniz Mahir!
    Dobrodošao Mahir u najveći hrvatski klub!
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dobrodošao u najveći klub u Hrvata.

    Samo da igra kao što se i priča o njemu i bit će top. Još su tu Jurić, Andrić i naravno Petko i taman. Da ne gledamo respiratora Čopa više.
  • Krizy
    35.1k
    Potpisao je do 30.06.2026.
    4 i pol godine
  • Dinamosaur
    920
    Samo da igra kao što se i priča o njemuNavijač Dinama

    Odmah se sjetim onih sretnih trenutaka kad je promašivao kontra nas,još si tad mislim-sva sreća da imaju takvog panja u napadu.

    Uglavnom, mali korak za Dinamo a velik korak za Emrelija.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Čisto dobar video predstavljanja ovaj put. Ima dobro i ime, možemo ga zvati Maher umjesto Mahir. :grin:
  • Krizy
    35.1k
    Mario Tokić u Sportskim:

    Mahir je kulturan momak, iznimno dobro odgojen, igrač koji fenomenalno priča engleski i mislim da mu neće trebati puno vremena da se aklimatizira na Zagreb i na Dinamo. Mislim da je to jako dobar potez kluba iz Maksimira. Igrao je u Karabahu, najboljoj momčadi u Azerbajdžanu i naviknuo je igrati pod pritiskom. Bio je jedan od glavnih igrača i iako je često igrao na krilnim pozicijama, ali on bez problema može igrati i napadača. I mi smo ga u reprezentaciji koristili na toj poziciji. Ono što je bitno za igrača koji dolazi u Dinamo, jest što zna igrati protiv momčadi koje se brane. Jer, budimo realni, u HNL-u se skoro svi brane protiv Dinama i malo je prostora, na što je on naviknuo i u takvim je okolnostima zabijao dosta golova. Mislim da će on u Dinamu biti jedan od glavnih strijelaca. On je nevjerojatno brz igrač i uvijek sam imao osjećaj, što sam mu i direktno govorio, da tu brzinu ne koristi 100 posto koliko može - kaže Tokić, koji vjeruje da Emreli može pomoći i na kontinentalnoj sceni:

    - U europskim utakmicama u kojima će Dinamo igrati na brzu tranziciju, također će koristiti momčadi svojom brzinom, a i tehnički je dosta dobar. Nadam se zbog njega, jer je odličan dečko, kao i zbog Dinama, da će se njegov dolazak pokazati kao dobar potez. Mislim da je dobro i što je imao jednu epizodu u Europi, u Legiji, jer azerbajdžanski igrači su u domovini jako dobro plaćeni i mnogo njih uopće ne razmišlja o odlasku u inozemstvo. Lijepo im je kod kuće, žive dobro, dobro i zarađuju, a on se ipak odlučio na iskorak jer želi pokazati da može i jedan azerbajdžanski igrač uspjeti u Europi. U Varšavi je prošao proces prilagodbe i sada će mu u Zagrebu, koji je uvijek bio gostoljubiv prema svim strancima, biti još lakše.

    Kopirao s snet
  • Olmic
    2.7k
    Dinamo na instagramu dobio novih 3000 pratitelja.. Kaj bi bilo da dopeljamo nekog japanca, Kineza...
  • Eduardo
    17.2k
    Čisto dobar video predstavljanja ovaj put. Ima dobro i ime, možemo ga zvati Maher umjesto Mahir. :grin:Mali Zeus

    Da, čak vrlo dobar. Mogli su mu u ZET-u osigurati besplatnu vožnju jedanaesticom kad su se već dotakli toga u videu :yum:

    Dinamo na instagramu dobio novih 3000 pratitelja.. Kaj bi bilo da dopeljamo nekog japanca, Kineza...Olmic

    A video predstavljanja već ima 14.5k pregleda.
  • Olmic
    2.7k
    Također prema mojim info morat ćemo malo pričekati na debi jer ima problema s plućima od korone..
  • Mali Zeus
    9.2k
    Da, čak vrlo dobar. Mogli su mu u ZET-u osigurati besplatnu vožnju jedanaesticom kad su se već dotakli toga u videu :yum:Eduardo

    Valjda su mu to sredili. :grin:
    Fora poveznica s tramvajem, još i neku muziku ubacili, valjda jest azerbajdžanska. :grin:
  • Dinamosaur
    920


    Izgleda da se Emreli ne srami opalit po golu iz bilo koje situacije
  • Stjepan
    479
    Tek što je stigao u GNK Dinamo Zagreb Mahira Emrelija dočekale su uz dobrodošlicu Modrih i novinski napisi da je u Poljskoj loše igrao jer se odao noćnom životu i alkoholu. Mahreli je odmah dao odgovor: "To su laži i podmetanja poljskih novinara. Ja sam musliman, vjernik i ne pijem alkohol, niti neću. Laž je i da sam često u noćnom životu. To uopće nije istina. Možda ponekad izađem negdje na večeru, ali i to je vrlo rijetko..."

    (CF)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.