• Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Jakir mozda stvarno ne voli strance :chin:
  • Zagi
    4.9k
    Mene jako podsjeća na Kramu.
    Nije klasična 9ka ali isporuči nekak na kraju.
  • mlinchica
    1k
    Sjetim se one Istre još ljetos, pod Belim, kad su Mahir i Ivanušec jedan drugom asistirali za golove i žestoko proslavili. Poslije tekme je jedan od njih komentirao da su vježbali te akcije pa su zato bili toliko sretni.

    Znam da nema Ivanušeca ali da u ova 2 mjeseca trener nije mogao nacrtati 3 akcije za Mahira i Vidovića ili Batija i Nek vježbaju. Sigurno bi uspjeli nešto složit protiv Varaždina ili Gorice ili Balkanija.

    Ali ne, bolje je svaku tekmu nekog drugog u napad, mijenjati svima pozicije i tuci izvana (jer to prolazi u Rijeci :roll: ) pa nekaj možda i uđe.
  • Jaro
    5.4k
    Znam da nema Ivanušeca ali da u ova 2 mjeseca trener nije mogao nacrtati 3 akcije za Mahira i Vidovića ili Batija i Nek vježbaju.mlinchica

    jos 2-3 reprezentativne pauze, pripreme i sigurno cemo docekati pokusaj jedne uigravane akcije. Al samo pod uvjetom da se Petko ne vrati u kadar. Ak se on vrati - onda se ne treba nista vjezbati jer ce vec on nesto izmisliti...
  • dzggzd
    140
    problem je sto na rep pauzi nema veliki broj igraca
  • Juznjak
    3k
    Može li mi netko objasnit koja je njegova pozicija? Dok je bio na krilu svi smo vidjeli i pisali da nije krilo, a sad kad ga u zadnje vrijeme sve više gledamo u špici, već sam vidio dosta komentara kako on nije ni devetka.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ja mislim da je on napadač koji bi dobro funkcionirao u staromodnom sustavu sa dva napadača samo što taj sustav danas skoro nitko ne igra. Krilo nije a nije ni klasičan napadač nego je najbliži onom drugom, malo povučenijem napadaču u sustavu sa dvojicom naprijed. Vjerojatno ni u takvom sustavu ne bi bio dovoljno dobar za Dinamo ali mislim da bi mu to najviše odgovaralo.
  • Dudu9
    423
    On je igrač za klupu ili za prodaju ako je moguće
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Negdje na ratištu u Azerbejđanu daleko izvan Dinamovih prvih 11.
  • marcio amoroso
    32k
    Jel se zna zašto Emreli nakon Plzena nije više dobio ni minutu? U Plzenu je bio loš, ali je do te utakmice imao dobre brojke i realno je bio jedna od svijetlih točki.
  • nemapredaje
    1.9k


    Zato kaj je Kulenović kad je ušao u Plzenu pokazao više i temeljem toga dobio priliku sljedeću utakmicu, , a onda se Petko oporavio. Napadača je u tim tekmama Jakir mijenjao samo jednom i to protiv Osijeka kada je ušao Jurić
  • Krizy
    35.5k
    Nije mi na prvu legao ali kao što sam nedavno pisao, mora imati mjesta među prvim zamjenama jer ima dobru statistiku u usporedbi s ostalim zamjenama i igračima koji su se spominjali u kontekstu dolaska u Dinamo.

    f6b64971-0f89-444d-a6ce-a71b4538b25b.jpg?width=765
    Ne mislim da je bolji od Pašalića ali ima dobre brojke i spasio nas je par puta. Neka ga do kraja sezone jer je pokazao da kao zamjena ipak može pomoći.
  • maksimirski istok
    182
    jedini igrač Dinama za kojeg još uvijek ne znam šta da mislim
  • M77
    445
    Spasio nas je par puta i ima lijep kvalitetan šut ali sve mi to padne u očima kad ne iskoristi onakvu priliku kao protiv Rudeša...
  • Krizy
    35.5k
    Zato sam i napisao neka ga do kraja sezone pa tražiti boljeg.
    Od Kulenovića, Drmića i Jurića je bolji.
    Za Brodića tek treba vidjeti ali ne bih se odrekao jedine lijevonoge špice, zna promašiti nemoguće ali zna dobro i zavrnuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.