• CastAway1986
    853
    Pa on da igra u Rijeci kladim se da bi imao puno bolje brojke.od Pasalica !
    Dao bi mu još šanse do kraja sezone ali u špici
  • cibona
    1.4k
    Stvarno ne znam sto da kazem o njemu. Ove sezone nas je vise puta spasio (Osijek i Varazdin u u gostima), a i prije, onda kada je zabio Rijeci, a s druge strane cesto ima tako traljave, nizeligaske poteze da me bude sram dok to gledam. Ja bi ga istrpio do kraja sezone, a onda probao nekako unovciti (ne znam kakav mu je ugovor).
  • bbb medimurje
    2.9k
    Pise nicota da je ozljeda ozbiljnija i da ga nema do kraja sezone
  • crohnl
    29
    e jbg sad nije trebao igrati ako je bila ponuda za njega i ako se imala prodaja u planu
  • Ivdzo11
    2.9k
    Sergej Jakirović bio je vrlo pesimističan nakon utakmice kad je Emrelijeva ozljeda u pitanju, nagađalo se da bi Azer mogao izbivati s terena do kraja sezone, međutim, dodatni pregledi u nedjelju ipak su donijeli nešto bolje vijesti. Ne odlične, ali bolje od onih prelimininarnih prognoza. Dakle, Emreli je teže ozlijedio aduktor i pauzirat će najmanje šest tjedana. Ili mjesec i pol dana. Znači, do povratka u neku ozbiljnu konkurenciju za utakmicu proći će oko dva mjeseca! Pitanje je, naravno, hoće li dotad Emreli uopće biti još u Dinamu, ali, uz ovakvu ozljedu teško je očekivati i da će napraviti transfer do kraja zimskog prijelaznog roka. U svakom slučaju, teško i neizvjesno razdoblje za Emrelija, a Jakiroviću potvrda da na njega ne može računati. (T.N.)
  • crohnl
    29
    Znaci Emreli se nece moci prodati zbog ozljede +Kulen i Brodic ostaju cak i da budu losi jer ovi nisu u stanju dovesti nekog
  • Mr Anderson
    5.3k

    A koliko još napadača po tebi bi trebali dovesti? Tu imamo viška, a ne da nam fali.
  • crohnl
    29
    Pa tek u slucaju ako bi se Brodic pokazao da nije taj, a sad ne mozes ni to jer se Emreli ozljedio a trebao se prodati
  • Dinamouberalles
    128
    Kad se Emrelinjo vraća ?
  • SjevernaStrana
    640
    pisalo se najmanje sest tjedana, a to je jos dva tjedna
  • Dzoni
    101

    i da se vrati realno nece igrati u vise od jedne utakmice, probat ga nekako prodat na ljeto
  • Mihaljević
    8k
    Nadam se da igrač od 60-70M "Mahirović" prodati prvom prilikom. Baš debilna izjava.
  • Jaro
    5.4k
    Emreli stavio slike s trenonga. Trebat ce svaki par nogu do kraja prvenstva te finala kupa i konferencijske lige...
  • Nino Bule
    11.3k
    Istina, nije ni bio los na jesen u onoj nasoj blijedoj i neefikasnoj igri zabio je 5 golova. Morat cemo naci neki recept za rotaciju jer ovaj broj utakmica jako brine.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jeli se zna što je s ovim čovjekom? Jeli još naš igrač? Jeli živ? Baš ništa se ne piše o njemu ili mi je promaklo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.