• Papastrumf
    9.4k
    Postavljam još jednu anketu u vezi stadiona, a na zamolbu kolege koji kakti više ne piše na Zoni.
    1. Novi stadion u Maksimiru treba graditi: (89 votes)
        Grad Zagreb. Dati ga dinamu u najam.
        24%
        Dinamo. Ali tek nakon što se u klubu provedu izbori po modelu ič1g
        37%
        Dinamo. Odmah i sad. Aktualna Uprava ga neće odnijeti sa sobom.
        36%
        Nitko, ne treba nam stadion.
          3%
  • Mali dioničar
    14k
    na zamolbu kolege koji kakti više ne piše na Zoni.Papastrumf

    Koeficijent za pogoditi kolegu 1,05.
  • Papastrumf
    9.4k

    Koeficijent za pogodit tko je glasao za prvu opciju 1.01 :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Tu mi fale neke opcije...
  • Fanboy
    2.1k
    Tu mi fale neke opcije...vjeko1701

    Misliš privatni investitor?
  • vjeko1701
    5.9k
    1. Privatni investitor
    2. Suradnja grada, HNS-a i Dinama

    Mislim ponuđeno je: grad sam, Dinamo sam, ne treba ništa.
  • Jaro
    5.4k
    Od odabranih, izabrao bi i grad i klub. Grad, jer me sram na kaj grad baca lovu vec 30 godina, a nema pisten stadion... klub, jer 300milja je cist dost za stadion koji dinamu treba..
  • SAS1987
    13.3k
    Treba ga graditi isključivo država iz turističke takse. Dalmacija radi, Zagreb se gradi
  • db-izbjeglica
    12.6k
    po meni isto fali opcija...
    nema racionalnije stvari od te da se stadion radi u partnerstvu više strana to može biti dinamo, grad zagreb, država, hns, privatni kapital....sve strane mogu naći interes i računicu u tome.
  • og1986
    2.9k


    Jedino to priznam kao valjan odgovor :grin:
  • Mali dioničar
    14k
    Za sve koji vele “privatni investitor” taj investitor bi prvo valjda trebao kupiti zemljište i izračunati povrat na investiciju od nekih 7-8% godišnje što ne znam da li je moguće.

    Grad može napraviti takav povrat jer u startu ima zemljište u vlasništvu.
  • Baneki
    714
    Molimo kolegu koji kakti više ne piše na forumu da ovlasti kolegu @Papastrumf da ubaci i ove opcije koje su drugi kolege spomenuli kako bi anketa bila reprezentativna. I meni nedostaju te opcije, pa sam iz tog razloga pritisnuo opciju da nam ne treba novi stadion.
  • deda
    27.6k
    Nažalost ne možemo mijenjati naknadno opcije.
  • Neki tip
    19k
    Molim sve kolege kojima nedostaju opcije da rade kad god žele kakve god žele ankete i ponude kakve god opcije žele.

    Papastrumfu sam predložio da postavi anketu s navedenim opcijama iz posve konkretnih razloga, odnosno jedne rasprave koja joj je prethodila te su mi HNS i drzava tu bili posve nebitni pa ih svjesno i namjerno nisam predložio za opcije.

    Nerijetko iskazan stav mnogih forumaša, a i moderature je da kome se ne sviđa neka tema moze istu preskočiti, kome se ne sviđaju upisi nekih forumaša, mogu ih ne čitati. Legitimno.

    Isto vrijedi i za ankete.

    Kome se ne sviđa ili u ponuđenim opcijama ne pronalazi svoju, slobodno ne klikne ni na što. :)

    Meni, kao očitom inicijatoru, ne nedostaje nijedna opcija da bih doznao što sam htio doznati, a željnima dodatnih opcija i reprezentativnosti preporučujem surveymonkey ili microsoft forms makar ili pak dobri stari google forms i što god srce poželi pitati. :)

    Eto, toliko o tome. Škicnem i dalje na Zoni ono kaj me zanima i gdje mislim da mogu dobiti info koja me zanima pa toplo isto preporučujem... samo ne kliknem i ne čitam ono što mi smeta.
    veliki pozdrav svima! :)
  • Mali Zeus
    9.3k
    Bilo tko, samo neka to pravno riješe. Problem je što ni jedni ni drugi ne bi napravili prvi potez. Tu mislim na Grad i upravu Dinama.
  • maddaddam
    2.9k
    Problem je što ni jedni ni drugi ne bi napravili prvi potezMali Zeus

    Kako ne. Iz kluba su postavili plakate po gradu. Sada od grada očekujem kontraudar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.