• Mali Zeus
    9.3k
    Kako ne. Iz kluba su postavili plakate po gradu. Sada od grada očekujem kontraudar.maddaddam

    Bojim se da ništa od toga.
  • serbus
    3.5k
    Ma ništa od grada pa sad su ih stisli i ovi roditelji kojima je poništio mjeru jer nema love. Zamisli samo kako bi se nakačili i ostali koji se smatraju zakinutima da nađu za stadion tako da od stadiona ništa kaj se tiče grada.
  • Ludovic IX
    5.1k
    mislim da grad ni ne treba dat lovu.. samo dinamu treba osigurat da ima pravo na cijli kompleks na 100 godina bez naknade i to je dovoljno. dinamo treba nać pare za gradnju a grad davanjem zemlje je dovoljno dao
  • Mali dioničar
    14k
    Vele ljudi koji znaju da je slijedeći sastanak Grada i Dinama nakon povratka iz Rovinja.

    A da je prvi sastanak prošao u korektnom razgovoru.
  • Baneki
    714
    I tako će se korektno naći još nekoliko puta do kraja mandata ove Uprave. Možda će osnovati i zajedničko povjerenstvo s ciljem donošenja nekog zajedničkog prijedloga koje će sastati jednom godišnje. Više od toga ne očekujem.
  • Mali Zeus
    9.3k
    I tako će se korektno naći još nekoliko puta do kraja mandata ove Uprave. Možda će osnovati i zajedničko povjerenstvo s ciljem donošenja nekog zajedničkog prijedloga koje će sastati jednom godišnje. Više od toga ne očekujem.Baneki

    Mislim da bi prvo trebalo unajmiti neku firmu da izradi studiju pa dalje.
  • serbus
    3.5k

    A nekako se pitam tko će baš gle čuda otvoriti firmu koja će dobiti izradu studije brat Antolića ili možda Sunara, nikad zaboravljeni Vrbanović netko četvrti
  • Baneki
    714
    Eto, toliko o tome. Škicnem i dalje na Zoni ono kaj me zanima i gdje mislim da mogu dobiti info koja me zanima pa toplo isto preporučujem... samo ne kliknem i ne čitam ono što mi smeta. — Neki tip sa Zapada

    Pa onda možeš koji put nešto napisati da i mi dobijemo neki info od tebe. Iako, cijenim tu samokontrolu i karakter, isto kao i kod kolege Kwedija. Ja bi se npr. teško prisilio čitati neki forum, a onda se tako iskontrolirati da se nikad ne uključim u raspravu.
  • Mali dioničar
    14k
    cijenim tu samokontrolu i karakter,Baneki

    Danas je voajerizam na cijeni.
  • Pop corn
    4.8k
    a na zamolbu kolege koji kakti više ne piše na Zoni.Papastrumf

    A njega je to zamolio njegov šef da vidi kaj bu na razgovorima s Upravom kluba?
  • Papastrumf
    9.4k

    Pa javio se covjek koji je molio da postavim anketu, a to nije onaj na koga aludiras.
  • Pop corn
    4.8k
    Aha. Sad vidio. Ok. Moj bed
  • Neki tip
    19k
    Pa onda možeš koji put nešto napisati da i mi dobijemo neki info od tebe. Iako, cijenim tu samokontrolu i karakter, isto kao i kod kolege Kwedija. Ja bi se npr. teško prisilio čitati neki forum, a onda se tako iskontrolirati da se nikad ne uključim u raspravu.Baneki

    Danas je voajerizam na cijeni.Mali dioničar


    Forum je javan.
    Koliko znam, postoji tehnička mogućnost da se ograniči čitanje onima koji nisu registrirani članovi, ali ovdje sve upise mogu vidjeti svi, uključujući one koji su pisali ili će tek pisati, a sad ne pišu.

    Bezbroj je primjera forumaša koji su "neko vrijeme", a katkad je to prema "priznanjima" bilo i po godinu, dvije, samo čitali, a nikad ništa ne pisali do nekog, prvog puta.

    Doista se, stoga, ne osjećam dužnim pisati, a da bih povremeno nešto pročitao. Pogotovo kad zaista nemam što pametno za reći.

    Nekad sam Zonu otvarao svako malo, nekoliko puta dnevno u svakom slučaju, i to baš svaku temu koja mi je "boldana", dok u zadnjih 2, 3 mjeseca to imam potrebu učiniti jednom do par puta tjedno, i to dvije do tri teme i ne vidim u čemu je s time problem. Posve sigurno se ne prisiljavam da čitam niti suzdržavam od pisanja.

    Nikakvim posebnim info ne raspolažem pa da ste za njih uskraćeni niti se nešto samokontroliram. Ne pišem ne zato što se inatim ili da bih virio kroz ključanicu ne otvarajući vrata, već zato što ni na što nisam osjetio potrebu reagirati. Kada sam smatrao potrebnim, javio sam se i napisao što sam imao.

    Zoni ne nedostaju moji upisi, otišli su s nje i "zaslužniji", a došli su i doći će neki novi koji imaju što reći ili, ako nemaju, a ono makar žele pa potaknu kakvu raspravu.

    Obojicu vas cijenim kao kolege forumaše pa sam eto imao želju/potrebu i odgovoriti vam. Je li vas odgovor "zadovoljio" ili nije, ostavljam vama, a ja vam želim puno pametnih/zanimljivih slova o Dinamu. :)
    Dok bude moguće i kad imam što - čitat ću.
    Ako budem imao što - pisat ću.

    Pozdrav obojici, a i drugim zonašima naravno
  • reziser
    6.2k
    neki forum, a onda se tako iskontrolirati da se nikad ne uključim u raspravu.Baneki

    ima par tema koje ne zelim otvarati a imao bih kaj za reći, jednostavno se moji stavovi ne pokalapaju s drugima, a svađat i raspravljat mi se zbilja neda. Ovo mi sluzi za razbibrigu a ne za dizanje tenzija
    slabo pisem tu ovih tjedana jer je mertva sezona...ja čekam tekme...

    ova tema, tko bi trebao graditi stadion ? nek gradi bilo tko...samo neka ga konacno netko napravi, i plati...nek ima koncesiju...
    ali bojim se da cemo se mi nacekati...
  • masacusec
    3k
    "Najprije treba urediti stabilnost i interijer kuće, a potom se naravno osvrnuti na vanjski izgled i fasadu kuće".
    Drugim riječima, primarno je formiranje nove, legalne i legitimne uprave, a zatim izgradnja novog stadiona, Dinamovog stadiona!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.