• reziser
    6.2k
    Ne znači da ne vrijedi raspraviti...vjeko1701

    naravno, o svemu se da raspravljati
    samo ,pitanje je koja je svrha rasprave :joke:
  • vjeko1701
    5.9k
    Intelektualna razmjena ideja i mišljenja. :P

    Pa nije baš da tu ne raspravljamo samo o stvarima u kojima nas se nešto pita. Nitko nas ne pita ništa niti oko sastava utakmice, pojačanja...i većine drugih tema ovdje.
  • reziser
    6.2k
    mene na takvim temama nema.... transferi, pandemija, maksimir, formacije...
    a o
    Intelektualna razmjena ideja i mišljenja.vjeko1701
    imam druga mjesta za to :cool:
  • vjeko1701
    5.9k
    Onda ne vidim smisao foruma. Kada bi se svi vodili istom niti.

    Nek se stvari samo jedna tema - "Rasprava o stvarima o kojima nas se nešto pita" i gotovo.
  • deda
    27.6k
    Dobro smisao foruma je da piše svatko o onome što hoće, a o onome o čemu neće ne mora. Neki imaju mišljenje o svemu, neki o ničemu. Tak je to u životu.
  • reziser
    6.2k
    Onda ne vidim smisao foruma.vjeko1701

    naravno, ali svatko gleda svoje interesfne sfere i tipka o cem hoce ili nece. stvar osobnog odabira. meni ovo sluzi kao razbibriga i zabava, i jednostavno ne zelim se zamarati teskim temama na koje nemam utjecaja.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako uzmemo pretpostavku da bi zbilja sve išlo po planu i da bi se prvo izgradilo ovo za 10 milijuna eura

    8321707608f0204630fb.jpeg

    Ajde, ako bi zbila koštalo 10, preko europskih fondova, HNSovog doprinosa, našeg doprinosa i pretpostavljam još jedne strane, sredstva za to bi se dala brzo skupiti.

    Pitanje je i kaj onda s tim stadionom, realno bio bi jedan od boljih u hr a na njemu bi nakon toga igrao drugoligaš? Zagrebački (povremeni i stalni) drugoligaši ne mogu skupiti 100 ljudi na tribinama ni kad se presele na Kranjčevićevu, koliko će onda skupiti u Sesvetama?

    Sko bi se već išlo sa gradnjom manjeg sekundardnog stadiona, ne bi bila bolja Kajzerica?

    I to je tvoje pravo, al nisu svi isti.
  • miro
    3.1k
    radit novi stadion u Sesvetama umjesto renovacije Kranjče je glupost ispod koje mora bi neka lova u igri da ga j....
  • Infinity
    15.2k
    Ako ce Dinamo napraviti stadion od 8-10.000 mjesta koji ce koristiti par godina onda taj stadion mora imati mogucnost demontaze. 'Ozbiljna' tribina treba biti samo centralna s nekih 3.000 mjesta. Ovo ostalo sve treba imati mogucnost prebacivanja na novu lokaciju. Nova lokacija moze biti neki mini stadion pored Maksimira, neki novi Hitrec-Kacian, a moze se 'pokloniti' ili dati ispod cijene nekom drugom klubu kojem bi bilo potrebno. Ne mora sve, imas tri tribine, pa kome koliko treba.

    Mislim da bi stadion od 8.000 mjesta u Sesvetama bio bacanje para. Pametnije je dogovoriti se s nekim klubom kakav je npr. Gorica. Ako oni zele graditi novi stadion da se izgradi po pola i neka kasnije ostane Gorici na koristenje uz neke ustupke Dinamu, da Dinamo moze tu besplatno odigrati X utakmica u narednih X godina u slucaju nekog koncerta ili slicnog dogadjaja na Maksimiru.
  • maddaddam
    2.9k
    'Ozbiljna' tribina treba biti samo centralna s nekih 3.000 mjesta.Infinity

    To danas Sesvete imaju. Natkrivenu tribinu manjeg kapaciteta, nešto udaljeniju od lokacije na kojoj je zamišljena gradnja.
    Možda si planiraju raditi i kamp tamo, pa je zbog toga sva ta navala na Sesvete.
  • vjeko1701
    5.9k
    Koja je fora s igranjem van županije u HNL-u? Nema neko pravilo o tome? Gorica je tehnički Zagrebačka županija a Zagreb je - Grad Zagreb. Mada da, bolje bi bilo da se ovako nešto izgradi u suradnji s Goricom pa da oni dobe novi moderni stadiončić.
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam kakva su danas pravila, al igrali smo mi prije desetak godina u Zapresicu. Mislim da je to onaj Osijek i 5-0.

    Mislim da je cak jedno vrijeme Istra igrala na Kantridi.

    Na kraju krajeva, mislim da bi se to pravilo u ovakvom slucaju izmijenilo. Zasto bi HNS 'sabotirao' izgradnju dva stadiona?
  • vjeko1701
    5.9k
    Bilo bi glupo, da, al mislim da sam čitao da se zna raditi dosta problema ako želiš prijaviti stadion van svoje županije, makar bio pol kilometra udaljen od tvog trenutnog. Vjerojatno to vrijedi za klubove koji nemaju aktivne projekte da srede "svoj", valjda u tom slučaju bi bila dopušđtena iznimka.

    Apsolutno se slažem da bi ovakav stadiončić puno bolje došao Gorici ili Lokomotivi, stabilnim prvoligašima. Mada iskreno, vjerojatno bi se dalo uštediti i da se toliko ne komplicira sa "stilom". Ako bi ovaj koštao 10 milijuna, onda bi neki s običnim četvrtastim tribinama i krovom košta manje.

    Prije nego bilo tko krene, sve ovo pišem teoretski/hipotetski, ne zato jer vjerujem da ce se sigurno dogoditi.
  • SAS1987
    13.3k
    Ako ce Dinamo napraviti stadion od 8-10.000 mjesta koji ce koristiti par godinaInfinity

    Nek daju zemljište Dinamu i kada ga više ne bude trebao nek mu najem plaća svaki klub. Investicija se treba isplatiti pa makar kasnije na terenu sadili krumpir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.