• SAS1987
    13.3k
    Znaći Dinamo ne da bi gradio samo Maksimir, on bi gradio i Maksimir i stadion u Sesvetama :grin: Jeftinije i brže po timeline bi bilo napraviti najprije novi sjeveri istok te nakon toga novi jug i zapad. Još najbolje da naprave stadion u Sesvetama pa skuže da stadion od 34k ne košta 64 milje nego cca 100 milje.
  • deda
    27.6k
    To su već trebali skužit
  • Dinamosaur
    940
    Dobro kakve su ovo sad fore,kakve Sesvete,od kud ta ideja i zakaj?
    Kaj se ne bi onda mogla napravit nova Kranjča?
  • maddaddam
    2.9k
    Sesvete,od kud ta ideja i zakaj?Dinamosaur

    Imaju sve dozvole i moze se odmah poceti graditi. Ne znam od kuda Dinamo u toj prici.

    Jeftinije i brže po timeline bi bilo napraviti najprije novi sjeveri istok te nakon toga novi jug i zapad.SAS1987

    Iliiiii.... Igrati u Maksimiru, a graditi na Sveticama, i samo preseliti 50m dalje?
    Nemam pojma o gradjevini, ali ovo mi je nekako laicki najbezbolnije i najjednostavnije.
  • pencilneck
    635
    Točno sam znao da će forsirati Sesvete, dalo se to zaključiti iz svih Antolićevih istupa u zadnjih godinu dana. Očito je neka brutalna lova u igri tamo. A stadion se sasvim komotno i normalno može graditi u etapama bez da Dinamo igdje mora seliti, ali njima to ne odgovara.
  • vjeko1701
    5.9k
    Gledam ovo na malom ekranu i baš mi nije čitljiv tekst. Kaj se događa sa Sesvetama, Dinamo bi tamo gradio prvi stadion, preselio se tamo pa onda krenuo s Maksimirom?
  • SAS1987
    13.3k
    da, najprije bi financirali stadion Sesvete (mada je Antolić do sada uvijek kazao da bi "samo" sofinancirali) a nakon toga bi gradili Maksimir. Stadion bi trebao primati 8k - 10k gledatelja (vjerovatno zbog UEFA Category 4) što je realno previše za sekundarni stadion u Zagrebu. Uz to ne vidim nikakav smisao da Dinamo financira stadion koji nije njegov.
  • Stihl
    3k
    Ako ikad naprave taj stadion u Sesvetama, ne bi me cudilo da to zavrsi ko priča sa Kantridom i Rujevicom...
  • ZGBhoy
    1.7k
    eh Stihl to si ja cijelo vrijeme mislim i fakat sam siguran ak odemo iz Maksimira da se nebumo nikad vise tamo vratilo to će nas sjebat kao njih u Rijeci
  • maddaddam
    2.9k
    Ako ikad naprave taj stadion u Sesvetama, ne bi me cudilo da to zavrsi ko priča sa Kantridom i Rujevicom...Stihl

    Baš mislio povući tu paralelu.

    A kad još jednom pročitaš članak, vidiš da je izvjestan samo još jedan sastanak. Ništa više od toga.
  • Mali Zeus
    9.3k
    To je novinarska patka koju će svi zaboraviti za par dana i onda će se opet za tjedan, dva pojaviti nova ekskluzivna vijest.
  • reziser
    6.2k
    da se ponovim... dok ne udjem na stadion na neku tekmu dinama, ne vjerujem ni u šta... obeaćnja, priče, bajke za malu djecu...

    a ove priče, tko treba graditi, kolki kapacitet stadiona, kakva vrsta trbina mora biti....
    nas se neće baš ništa pitati...
    jedno je kaj bi mi htjeli (naravno svako drugačije) a drugo je kaj će biti..ako će biti...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znači da ne vrijedi raspraviti...

    I ja se bojim scenarija Rujevice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.