• Nino Bule
    11.3k
    Ma kakav jakir nece on skoro u dinamo, neka ga u rijeci ima i kadar i mir da izbori skupinu miki maus lige i nesto napravi, moze se o njemu pricat za jedno dvije godine.
  • vjeko1701
    5.9k
    Taško će to tako brzo, izgubili su oni većinu svog koeficijenta, mislim da im je upitno i nositeljstvo u Q3...ako dohvate 4. mjesto u ligi.
  • Infinity
    15.2k
    Ma kakvi. Sigurno su nositelji u Q3, kao sto bi i u grupi bili pot3.
  • vjeko1701
    5.9k
    Sad gledao, još su iznad 11, tek ako se ove godine ne plasiraju uopće u europu padaju na razinu Hajduka i Osijeka.
  • Zagi
    4.9k
    Iako je (nadam se) bio plan da Čačić u miru privede sezonu kraju i da se u iduću sezonu krene sa novom vizijom na klupi, sada to rapidno pada u vodu.

    Zbog limitiranosti na katu, ponovno ćemo morati posegnuti za onim što najviše mrzim. Vatrogasnim rješenjem. Četvrtim u nizu. Ti polutreneri su jedan od glavnih razloga stagnacije u kojoj smo već neko vrijeme ali...

    ...Srećom, postoji i slobodan je jedan trener koji ima gard za vatrogasca u ovom trenutku, a ujedno je i jako dobro srednjeročno rješenje.

    Nenad Bjelica na ugovor od dvije godine.

    Te sekunde kada Neno potpiše ugovor , krenuti u razgovore sa potencijalnim dugoročnim trenerima poslije njega.

    S oproštenjem, jebe mi se s kim je pio kave, što je pričao. Treba zaustaviti ovaj slobodni pad u kojem smo sada , a svi znamo da Neno to može.
  • Infinity
    15.2k
    Sta zonasi misle o nekim ekstremnim potezima po pitanju trenera?

    - Trener s nekoliko godina iskustva u nizim ligama i velikim uspjehom tamo?
    - Totalni anonimus kojem se predvidja velika karijera nakon pet godina u nekom U17 Realu?
    - Veliko igracko ime s malim ili nikakvim iskustvom (Juninho)?
    - Veliko igracko ime s nekim iskustvom, ali bez ozbiljnih rezultata na nekom nivou (Lampard)?
    - Veliko trenersko ime s iskustvom, ali i dobrim rezultatima na jednoj i losim na drugoj strani (Gerrard)?
    - Misli li netko od vas da bi osobno mogao biti utjelovljenje Will Stilla u Dinamu? :rofl:
  • San Lorenzo
    11k
    Nenad Bjelkan Bjelica. Točka.
    Čovjek na čijem pobjedničkom mentalitetu jašemo već 5 godina, a kojeg će diletanti poput Kopića, Krznara i Čačića opet zatrti.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Trener nove generacije koji nema straha od uvođenja zapadnog načina treniranja jer ako i ne znaju, trčati mogu a znamo da znaju
  • SAS1987
    13.3k
    Misli li netko od vas da bi osobno mogao biti utjelovljenje Will Stilla u Dinamu? :rofl:Infinity

    Mogu ja ako postoji "exit without saving" :lol:

    Dinamo treba trenera koji ga je svojom karierom zasluzio. Miran sam po tom pitanju jer vjerujem da ce Simic mudro odabrati.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Jedino sto bih volio je da prije nego sto krenem na spavanje vidim objavu GNK Dinamo se zahvaljuje gospodinu Anti Cacicu na suradnji.
  • San Lorenzo
    11k
    Šimić prošli tjedan najavljuje 'Red Bull' agilnost, agresiju, dođe na posao i dočeka ga trabant, brže se boja na zidu osuši nego što mi prenesemo loptu na protivničku polovicu...sve i da su rezultati bolji, ovakvu igru ne bi smio tolerirati, a bome ni tvrdoglavost i bahatluk koji je garancija da tvrdoglavosti neće doći kraj.
    Prošlog travnja sam napisao da očekujem smjenu Kopića do sutradan u podne, a taman oko podne je i došla očekivana objava...istome se nadam i za sutra.
  • Captain America
    13.3k
    Jedino sto bih volio je da prije nego sto krenem na spavanje vidim objavu GNK Dinamo se zahvaljuje gospodinu Anti Cacicu na suradnji.BBB Mataa998

    Bar bi dobili potvrdu da je Šimić potpisao ugovor :sweat:
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Jednim udarcem dvije muhe
  • Alen
    79


    Ja mislim da 90% nas ž
    eli vidjeti ponovo Bjelicu u Dinamu, ali želje su jedno..
  • Klenx
    4.1k
    Dario ima sada sasvim solidnu situaciju.
    9 bodova prednosti bi stvarno bilo umijeće usrati, a brkati kreten je dovoljno kompromitiran da ga se goni u 3 pm.

    I konačno dovesti modernog trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.