• marcio amoroso
    32k
    Ja mislim da 90% nas ž
    eli vidjeti ponovo Bjelicu u Dinamu, ali želje su jedno..
    Alen

    Ni blizu 90%. Čak sumnjam da nas i pola želi Bjelicu na klupi.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja sam za
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja nisam za recikliranje trenera. Nismo dosad NIKAD, ali baš NIKAD pogodili s reciklažom... Bolje neka nova mlada krv, netko pun energije i ambicija. Samo pitanje je ima li takvih na Balkanu ili se treba tražit dalje.
  • Nolifer
    6.5k
    Napravite neku anketu... Baš bi me zanimalo kako sad stoje stvari
  • Mlađi referent
    10.4k
    Treba uzet u obzir da su nam možda radi stanja u upravi i opcije skraćene. Pitanje je tko je voljan doći na nestabilno tlo
  • Jurki
    8.4k
    Samo pitanje je ima li takvih na Balkanu ili se treba tražit daljeDragon1Warrior123

    Definitivno traziti dalje. Da se opet ne ponavljam.. Njemacka, Belgija, Nizozemska, Španjolska, Francuska. Kakvi vrazji Balkan
  • San Lorenzo
    11k

    Bjelica nije otišao zbog loših rezultata kao npr. Jurčić, Čačić.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Ako se bude mjenjao trener, po meni Albert Riera odličan se čini jer sam pratio SLO ligu ove godine zbog naših na posudbi. Imao je veliku karijeru kao igrač, igrao za Liverpool i španjolsku reprezentaciju. A ove godine bježi Mariboru 16 bodova i igra jako lijep i moderan nogomet. Mislim da bi nam takav tip trenera, mlad, da igra moderan nogomet i da želi napredovati jako puno donio. Definitivno sviđa mi se i Jakirovic
  • Zagi
    4.9k
    Krznar bez priprema ima par bodova manje.
    Teško da je to nekakav spektakl.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Krznar bez priprema ima par bodova manje.
    Teško da je to nekakav spektakl.
    Zagi

    A ne znam, znam da je slovenska javnost očekivala ove godine Celje da budu prvaci jer su doveli najbolje igrače i navodno imaju najviše para, a da je pored njih Maribor slozio najjači kadar, a ovaj ih oderao sve za 16 bodova. Možda nije neki spektakl, to se nikad naravno ne zna. Ali definitivno kad vidim ovog Garciu iz Istre kako želi izaći kroz igru iz svojih 16 metara, pa kad vidim Rieru u Olimpiji kako također igra moderan nogomet gdje stoperi i bekovi ulaze u igru, gdje nema nabijanja odmah poželim da nam dođe neki tako mladi Španjolac željan napredovanja. Ja mislim da bi nam jedan od njih dvojice bio pun pogodak i takve trenere treba gađati jer uz takve trenere i mladi igrači bolje napreduju jer se nogomet svodi vise na tehničku i taktičku kvalitetu
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Dobro kru ga jebo jel mora odmah bit debilcina, kreten itd. Brzo proglasavamo ljude koji su ugradili dosta toga u rezultat kluba kretenima, brkatim debilima itd. Okej, ishlapio mu je i rezultat i vrijeme je za razlaz, al dajte malo.
  • maddaddam
    2.9k
    Ako se bude mjenjao trener, po meni Albert Riera odličan se čini jer sam pratio SLO ligu ove godine zbog naših na posudbi.Odglavedopetedindijete

    A i Bara mu je usput menager, pa ugodno s korisnim
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Dobro kru ga jebo jel mora odmah bit debilcina, kreten itd. Brzo proglasavamo ljude koji su ugradili dosta toga u rezultat kluba kretenima, brkatim debilima itd.Efes Pilsen

    Kolega slažem se s navedenim. Ne treba po nikome drvlje i kamenje. A Ante je unatoč ovoj velikoj krizi i lošoj igri zaslužio respekt jer ima odlične rezultate iza sebe i donio je dosta za nas klub
  • Praskaton
    1.8k
    Svaka njemu cast na rezultatima i svemu,nije da je to radio besplatno.Kako god Antisa vrime je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.