• Captain America
    13.3k
    Ljetos je još izašlo da je na volonterskoj bazi odradio lanjsku završnicu i da je za novi ugovor dobio 500K. Sportske su još za vrijeme priprema prve objavile da dobiva novu funkciju i da će dobit povećanje plaće.

    S obzirom kolko su brzo novinari demantirali Mamićevu priču oko Belje, očito je Mamić govorio istinu o plaći kad još nije stigao demantij osim Čačićeve izjave na pressici.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne znam kome je to ocito, da cacic ima preveliku placu jer je covjek od povjerenja je sigurno ali price o milijun eura su nebuloza dok se neki ozbiljan dokaz ne iznese ili stane odgovorno s imenom i prezimenom u clanku i tvrdnjom da je potvrđeno od vise izvora. Samo kod nas moze bjegunac od pravosuđa i direktan protivnik anti cacicu izjavit onakvo nesto i da svi to mediji prenesu bez potrebe da ista vise o tome istraze i ispitaju.
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko vidim, Šimundža radi dobar posao u Ludogorecu a Dinamo bi mu bio premija. Gotovo savršeno se uklapa u obrazac onoga što je naša uprava kadra pronaći. Strano a naše.
  • Krizy
    35.2k
    Šimundži je Show u Ludogoretsu
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Nebi ja Šimundžu nakon provociranja naših na Maksimiru.

    Petković idealno rješenje.
  • NORTE
    9k
    Nebi ja Šimundžu nakon provociranja naših na Maksimiru.Imamo Dinamo
    Ne sjećam se toga, ali sjećam se da je bio revoltiran suđenjem i nešto gestikulirao prema svojima u loži.

    Siguran sam da bi on bio veliki plus i napredak za dinamo.
  • SAS1987
    13.3k
    Šimundža je sa Mariborom bio prvak, prezimio u EL, sa Murom osvojio kup, bio prvak, kvalificirao se u KL, usput sa Murom pobijedio Tottenham a u Ludogoretsu je trener duze od Dambrauskasa :smile:

    Hajdukovac ali jako dobar trener.
  • Zagi
    4.8k
    Jakir, pričam to već duže vrijeme...
  • NORTE
    9k
    JakirZagi
    Neće to baš lako ja mislim.
    Čačić je stabilno u sedlu.
  • Zagi
    4.8k
    Neće tako brzo. Mislim za ubuduće.
    Idealan profil za nas. Bjelica na steroidima.
  • Yovitssa
    311
    Ma neće Čačke nikud sad kad je SD. Jer velika je lova u igri, a ziher ne bude smjenio samsebe pa da onda ostane SD i kroji kadar nekom drugom treneru. Uostalom, taman i da se desi takav scenarij, sve se bojim koje bi igrače doveo kad nemre Omeragića na "free" potpisati...
  • blue heart 72
    1.3k
    Ma dajte ljudi, čemu opet diskusije o treneru? Pa Čačke je u ovom kolu povećal razliku u odnosu na prvu pratilju :-)
  • Praskaton
    1.8k
    Nažalost nema sanse da se rjesimo čačketa,trebao bi imat bar 2-3 poraza zaredom sto se realno nece dogodit s obzirom da jos uvijek posjedujemo momcad s najvecom kvalitetom u HNL-u.
    Napredak u igri se sigurno nece dogodit,moze bit bolji i losijih izdanja al mislim da je svima jasno da pod njegovim vodstvom mi nemamo igru,nit on zna uigrat akcije postavit sablone.
    Jakir,Tomic,Garcia i ostali treneri s ovog podrucja bi bili napredak al klub kvalitete i financijske moci dinama mora ciljat na višu razinu struke
  • miro
    3.1k
    I Garcia i Jakir bi bili odlični, iako različitih stilova. Pod Garciom mislim da bi igrali lijep nogomet, a za Europu bih dao prednost Jakirovoj pragmatičnosti
  • Infinity
    15.2k
    Ranit cu se ako Jakirovic dodje. Jos jedno 'HNL pojacanje'. Taj covjek nije nikad vodio klub koji je priblizno ono sto je Dinamo sad i nije vodio igrace koje Dinamo ima sad. U Europi nije vodio ni deset utakmica, a tezimo europskom iskoraku. Treba nam trener koji ima iskustvo vodjenja velikih utakmica, trener koji je to radio dobro.

    Nakon Cacica bi se vjerojatno i njemu ponudila neka bolesna cifra, a cifra koju realno mozemo platiti je cifra s kojom mozemo dobiti trenera pored kojeg ce nam neki Jakiri i Cackelotiji biti smijesni. Brekalo i dva milijuna mogu unijeti nemir u svlacionicu, al trener s dva milijuna moze unijeti samo autoritet. Krznara s 200.000 se lakse rijesiti nego Petkovica s milijunom, a to zna i Petkovic, pa se moze setati i igrati futsal na travi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.