• Jurki
    8.4k
    Dajte ljudi pa kaj vam je? Trebamo nekog mladog trenera.. ovo recikliranje nema smisla.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Bjelica kao trener da, kao SD so je bio u Osijeku definitivno ne.

    Meni na pamet padaju Marino Pusic (Nizozemska) i Ante Covic (Hertha)
  • Ali
    1.9k

    Cekaj hoces reci da bi Bjelica kao trener i Cacke kao SD bili dobra kombinacija ???
    Pa bolje da nas odmah kao juve kazne sa -15bodova radi krsenja nekog clanka pa da mozemo reci eto poklonili su hns naslov hajduku.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ne znam kako si to zakljucio, ali to nisam mislio. Njemu je u Osijeku islo dobro dok nije preuzeo sve oko transfera, za sto ocito nije jer ne znam niti jednog igraca kojeg je doveo da se pokazao nesto.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Malo kontra domaceg bazena.. Hoefkens koji je s Bruggeom prosao grupnu fazu LP, malo se pogubio sa ovim SPom u zimu, ali ima iskustva pripreme ekipe za 3 fronta. Igrali su LP moderno i s mudima.
  • Captain America
    13.3k
    Bacio sam letimičan pogled na slobodne trenere, platežno dostupne nama:

    Carl Hoefkens
    Nenad Bjelica
    Vladimir Petković
    Jess Thorup
    Gerardo Soeane
    Adi Hutter
    Oscar Garcia

    Ima vrhunskih trenera koji su dostupni, al znamo da ako su locirani zapadnije od Triglava, ovi ih ne mogu dogovoriti. Već vidim Barišića i Antolića kako bezglavo trče po uredima i traže nekog s B1 znanjem engleskog kako bi se pokušali sporazumit s kandidatima.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ako će nekog dofurat to mogu bit samo Garcia ili Zekić jer su im nadohvat ruke

    Neće oni bit sposobni nać nikog vani, a Bjelica nakon one afere s botovima je vjerojatno završio s pendrekom za sva vremena.
  • Dammir10
    266
    Čačić ima ugovor od milijun eura plus bonusi, ugrubo 1,5 milijuna eura. Lik ima plaću kao Sean Dyche, Maurizio Sarri ili Luciano Spalletti. Tragedija je što bi on pristao biti trener Dinama i za 2000 eura mjesečno. Morat će se raskinuti taj ugovor i isplatiti odšteta i to vrlo skoro.

    Meni se čini da je nešto puklo u svlačionici već odavno i da su to znali ovi iz uprave kluba pa su baš zbog toga prije 20 dana dali Čačiću da potpiše novi (tako ogroman) ugovor. Smijenit će ga do ožujka, odšteta će mu biti plaćena, Čačić će ubaciti u rikverc i odlepršati iz Maksimira.
  • Infinity
    15.2k
    Lik ima plaću kao Sean Dyche, Maurizio Sarri ili Luciano Spalletti.Dammir10

    Ne mozes pisati nesto sto se provjeri s dva klika. Jos ce netko pomisliti da iste mozemo dovesti. Sarri ima tri, Luciano 3.2, a Dyche 5.5 milijuna eura.

    Ja smatram da za milijun eura mozemo dovesti boljeg strucnjaka od Cacica, ali Cacic nema ni pribliznu placu kao strucnjaci koje navodis.
  • vjeko1701
    5.9k
    Petković još slobodan? Možda bi sad ozbiljnije razmislio o angažmanu u HNLu.
  • masacusec
    3k
    Strani trener! Ovo naše je već sve pročitana istrošena roba.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    gdje je dokaz o milijun eura za Cacica? nije ovo nikakva obrana njega ili nekog drugog samo me zanima otkud tocno ta informcija jer se svi njome razbacuju
  • xyz
    840
    Dajte ljudi... Milicajac i kompanjoni nisu u stanju potpisati igrača, a kamoli trenera. Ekipu će preuzeti Peternac, a tv serviser dobiti napojnicu od milijun-dva eura koje će podijeliti s onima koji su mu dali ugovor prije deset dana. I tako dalje...
  • Captain America
    13.3k
    gdje je dokaz o milijun eura za Cacica?IstinaZaDinamo

    Prvo objavile Sportske pa Germanijak i onda narkoman.
  • Nino Bule
    11.3k

    Prvo je objavio narkoman, nikakve sportske i germanijak, a cacke kaze da je ta informacija provjerljiva u commetu tako da ne znam zasto istrazivacki novinari takvih velikih institucija poput germanijaka i sportskih ne dođu do tocne informacije nego nakon cacicevog demantija nitko nista.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.