• jp23
    2.2k

    Recikliranje trenera može biti dobro i loše, ovisno koliki je period između. Primjeri lošeg recikliranja su Ivanković, Jurčić.
    Rezultatski OK primjer je krimos mlađi (samo rezultatski, i dalje je nešto najodvratnije u svakom drugom aspektu), pa čak i Čačić dok ga je rez pratio.

    Ali može biti i dobro, eo primjer koji mi pada na pamet je Kuže. Sad možda griješim, no nije li on bio trener Dinama prije 2005 u 1 ili 2 navrata? Isprike ako griješim, onda se ne mogu sjetit nekog boljeg primjera kod nas
  • Zagi
    4.9k
    Garcia je solidan ali nisam baš uvjeren.

    Od trenera protiv kojih smo igrali najbolji daleko najbolji dojam su mi ostavili Šimunđa i naravno...
    ...trener Bode.

    To kak Bodo igra je predivno.
  • jp23
    2.2k
    E sad, kog bih ja od stranih rješenja volio?
    Will Still ili Didier Digard se čine kao OK opcije, ne znam koliko su realistične.

    Iz našeg dvorišta Garcia, iz ekipa koje smo vidjeli, trener Bodøa ili Šimundža.

    Koliko smo ono rekli da je Vladimir Petković realna opcija, između gotovo ništa i mizerne vjerojatnosti?
  • vjeko1701
    5.9k
    A ne znam. Kolko je već bez angažmana? Vrijedilo bi okrenuti broj.
  • Captain America
    13.3k
    Jovičević.

    Dinamovac, vodio uspješno ekipu u Ligi prvaka, zna s mladim igračima.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ivankovic je klub uveo dva puta u Europsku ligu preko Ajaxa i Sparte. Problem je bio treci puta. Cak je i Jurcic rezultatski odradivao svoju dionicu. Problem je uvijek bila cinjenica da su jednostavno brzo gubili autoritet jer se znalo tko je gazda zapravo.
    Ja mislim da se Bjelica ispuhao i da se treba ponovno negdje dokazat. Ne znam koliko bi sad taj stil prosao u ovoj situaciji.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Dodao bih još jednu opciju, pomoćni trener nekog vrhunskog kluba
  • Viola
    338
    Riera nije ništa posebno. Samo mediji ga pumpajo. Da, istina je, imao je sjajnu karijeru, puno iskustva, ali ruku na srce, toliko je pobjegao s Olimpijom, samo zato jer su zapravo svi konkurenti bili loši na početku sezone. Celje jako loše, Maribor katastrofalan, Mura slaba, Koper loš. A Olimpija promijenila je trenera, i normalno je zapuhao svjež vjetar. Da je Krznar na početku sezone preuzeo Maribor nema ni najmanje šanse da bi Olimpija imala toliku prednost. Istina je da igra moderan fuzbal, i veliki je motivator, ali Olimpija mu je prvi ozbiljniji trenerski test. Dinamo nije poligon za trenere, nego je Dinamo klub koji treba dokazanog trenera. Riera absolutno još nije za Dinamo.

    Pošto vidim da je ova tema opet aktualna, opet ću ovo napisat. Ovdje na forumu preporučim ili samo spominjem igrače i trenere koje poznajem i sam 100% siguran. da bi bili vrhunsko pojačanje za Dinamo. Prvi sam spomenuo Vipotnika, a sad vidimo da ga Dinamo želi. Zato ću spomenuti još nekog. Ako tražite trenera, ANTE ŠIMUNDŽA, je top izbor za Dinamo! Ima iskustva iz Europe, dokazao se u našem prvenstvu, doveo Muru u europu, te osvojio prvenstvo i kup u Ludogorecu.

    Vrhunski trener, igra neki mix modernog nogometa i pragmatičnog fuzbala, zna odlično razviti mlade igrače, ali u isto vrijeme i dobiti maksimum iz iskusnih igrača. Ja ga 100% vidim kao odličnog trenera za Dinamo.

    Ovo je samo moje mišljenje.
  • Krizy
    35.4k
    pomoćni trener nekog vrhunskog klubaImamo Dinamo

    Alen Peternac?
  • jp23
    2.2k

    Isprike, trebao sam se preciznije izraziti, mislio sam na zadnje "mandate" na klupi. Ali u pravu si, vrlo brzo je otišao sav autoritet zbog cjelokupne situacije i zbog krimosa starijeg.


    E nemojmo se zezat s ovim, tako kreću noćne more :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Nebi se ja niti zezao s tim.. imamo iskustva
  • Captain America
    13.3k
    Sad tek vidim da je Šimundža slobodan od prošlog tjedna. Jako zanimljiva opcija ngl.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Sumnjam da bi se vraćao Jovičević jer mu u Ukrajini i više nego dobro
  • Captain America
    13.3k
    To ne znači da ne treba pokušati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.