• marcio amoroso
    31.8k

    Danas nema pojedinačnih. Sad ja bio na ticket pointu prije sat vremena.
  • xavier
    11.1k


    Aha, nisam polovio da ovaj drugi kupuje pojedinačnu. Znam da ih danas nema.

    A paketi se mogu kupiti i sutra? Pa nek sutra ovaj kupi pojedinačnu, a @KlasicZg paket. Iako ni tako nema garancije jer su to dvije odvojene kupnje.

    Ostaje mu da proba ovo što je @The Undertaker predložio.
  • reziser
    6.2k
    opet bu 1 sat prije početka tekme, red do pimpeka....
  • xavier
    11.1k
    opet bu 1 sat prije početka tekme, red do pimpeka....reziser

    Iskreno, ako netko čeka u redu na ticket pointu prije samog početka utakmice umjesto da je pola sata ranije kupio ulaznice na internetu, onda što da mu kažem nego samo nek čeka i idući put. Internet prodaja ide uredno do 19:30 na dan utakmice. Isto kao radno vrijeme ticket pointa.
  • reziser
    6.2k
    nemoj meni pričat, ja sve kupujem online kaj god je moguće, čemu čekanje? osim ak baš hoćeš kartu za uspomenu....
  • The Undertaker
    3.9k
    Za one koji se misle testirati prije utakmice, red za testiranje je veći i sporiji od reda za karte. Kapacitet je 4 čovjeka po minuti pa izračunajte koliko vam treba. Testirajte se negdje drugdje ili dođite ranije.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Netko zna što sa ovim kartama za klince što se dobiju. Frend bi uzeo za klinca uz svoju kartu ali nezna jel i to ide online ili će morati u red
  • deda
    27.3k
    Ajde da objavim i tu jer vidim da neki nisu upoznati s činjenicom.

    Paket ulaznice za sve tri utakmice se mogu kupiti samo još danas do 19.00 sati.

    Od sutra samo ulaznice za West Ham.

    Od 11.00 sati jutros prema Ulaznice.hr prodano je 450 paketa.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Izgleda da je interes za pakete danas malo pojacan
    Danas ih je prema ulaznice.hr prodano nesto manje od 800 i to nesto vise od 300 paketa u zadnjih sat vremena
    Znaci sve skupa je prodano nesto malo vise od 1600 paketa
    Moglo bi do kraja dana to doci do 2000 paketa sto je cak malo vise od ocekivanja
    Pravu navalu i redove za West ham vjerujem od sutra
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ima netko info o stanju ispred ticketpointa? Mislim da ima ljudi
  • KlasicZg
    512
    Bit cu ja za pol vure kod TP pa javim
  • Crusades1986
    9.5k
    Ja nadobudan očekivao 10k paketa da ode. Skupina je prolazna, dobri protivnici, dobri europski rezultati u zadnje 3 sezone, 2 cigana miljama daleko od Zagreba, nije se moglo ići na utakmice godinu i nešto i ode 2 soma paketa. Je** ti to.
  • xavier
    11.1k


    Kako sam napisao, ja sam u šoku. Mislio sam da će biti puno više nego protiv Legije i Šerifa. Dobro, možda ljudi stvarno čekaju pojedinačne ulaznice iako mi to nema nikakvog smisla.

    Super bi bilo kad bi smislili nešto da samo jednom kupiš ulaznicu, platiš koliko treba, i vrijedi ti za sve utakmice u sezoni...oh, wait...pa to postoji oduvijek i zove se godišnja, ali Dinamo ih već drugu sezonu za redom ne prodaje.
  • Crusades1986
    9.5k
    5000-8000 "navijača" je otpalo jer se nije ušlo u LP/ispalo od Šerifa.

    Još će određena brojka otpast za Rapid i Genk u odnosu na WH.
  • xavier
    11.1k


    Kad si to spomenuo, zapravo vjerujem da dobar dio kalkulira i za ovaj četvrtak čekajući da vide kakvo će biti vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.