• Guinness
    1.9k
    No na Snetu više ljudi tvrdi da se na nekim mjestima nudi besplatna ulaznica za WHU za ljude koji se učlanjuju u klub što mi je van pameti. No kažem, to neprovjereno.xavier

    Ali i nije da se nije događalo prije. Pa takva praksa traje sad već skoro 10 godina, od lige prvaka 2012 kada su se obrukali protiv Porta i PSG-a. (skoro) Svaku sezonu kasnije su dijelili ulaznice, bilo po školama i vrtićama (1+1) ili na ovaj način preko "povjerenika" koji su u svojim mjestima znali dobivati i besplatne buseve uz ulaznice.

    Ne kažem da je to sada slučaj, ali opet i nije nešto novo u režiji kluba.
  • xavier
    11.1k


    Iskreno, moram priznati da mi je suludo da dvije godine za redom ne puštaš godišnje u prodaju, a svi drugi ih uredno puštaju, i da onda besplatno dijeliš ulaznice za EL.
  • The Undertaker
    3.9k
    Može li biti da svaki povjerenik ima neki kontingent besplatnih uaznica koje može podijeliti po svojoj volji?
  • SAS1987
    13.2k
    Kad za europsku tekmu 1.kola grupne faze ulaznicu možeš kupiti tek dan prije tekme onda govorimo o povijesnom nogometnom presedanu. Kako onda prodaja ulaznica može teći dobroNORTE

    Samo želim kazati da nebi bilo velike razlike u konačnom broju gledatelja ako bi ulaznice poćeli prodavati prije dva tjedana.

    Bit će jako dobar broj ljudi, pa protiv Sheriffa je bilo 8k a izgubili smo prvu utakmicu 0-3. Prva je utakmica u grupi, najatraktivniji protivnik kojeg ćemo gledati ove jeseni a još i rođendan bbb.
  • xavier
    11.1k
    Bit će jako dobar broj ljudi, pa protiv Sheriffa je bilo 8k a izgubili smo prvu utakmicu 0-3. Prva je utakmica u grupi, najatraktivniji protivnik kojeg ćemo gledati ove jeseni a još i rođendan bbb.SAS1987

    Upravo zbog svega ovog ni meni nije jasna tako slaba prodaja...pa što će u skupini EL protiv WHU biti manje gledatelja nego protiv Legije ili Šerifa?
  • superhik
    10.1k
    A nešto je otišlo i na "inicijative"
    f497nt29si4019r7.jpg

    t1oh2lbfnvoj9ttm.jpg
  • SAS1987
    13.2k
    Upravo zbog svega ovog ni meni nije jasna tako slaba prodaja...pa što će u skupini EL protiv WHU biti manje gledatelja nego protiv Legije ili Šerifa?xavier

    Ipak treba prićekati sa ocijenom da se počinju prodajati ulaznice samo za West Ham :smile:
  • davidinamo
    342
    Ni Rapid još nije pustio u prodaju pojedinačne ulaznice,samo pakete.
  • Crusades1986
    9.4k
    Pesa nema na ticket pointu.
  • deda
    27.2k
    Značenje ticket pointa sve više opada jer ljudi stiču naviku kupovanja ulaznica online. Od 11.00 h prema stranici Ulaznice.hr prodano je do ovog trena 140 paketa, dakle u sat i po.

    Edit
  • Crusades1986
    9.4k
    Ja idem na ticket point iskljucivo da dobijem normalnu kartu, a ne isprintanu zbog kolekcije

    Ovo kad isprintam mi nije to.
  • The Undertaker
    3.9k
    Na ticket pointu možeš birati mjesto, na online prodaji samo sektor. Naravno, ne baš svi...
  • KlasicZg
    512
    Hmm ak kupim danas paket...kak skombat da frend, koji ce sutra kupit kartu bude do mene...posto je zapad u pitanju, to ekipa fakat gleda di ko sjedi kolko sam skuzio
  • The Undertaker
    3.9k
    Trebaš kupiti paket negdje sa strane i moliti boga da netko do sutra ne kupi mjesta do tebe. Recimo, ostaviš prvo mjesto do stepenica i kupiš drugo i treće. Obično ljudi kupuju više karata u komadu pa su veće šanse da ovo mjesto ostane prazno. Garancije nema.
  • xavier
    11.1k


    A zašto ne kupiš ti i njemu danas ili on sutra tebi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.