• Neki tip
    19k
    pomaknuto na petak.. al sve to 4, 5 dana unaprijed ionak niš ne vrijedi..

    Nego, sjetio si me s ovom pričom o prognozi razgovora s frendom od neki dan...

    Pita me idem li u Beč.. odgovorim da vrlo vjerojatno idemo, eventualno me posao može zajebat. Ali mislim da ću riješit i idem.

    Bi išao sa mnom? Pitam ga.

    Pa bi, ali može li mi javiti 7-10 dana ranije finalno, samo da vidi prognozu..

    Reko', koji je tebi, kakva prognoza, pa ne idemo na skijanje.. listopad je, -15 neće biti, a za ostalo ne kužim kaj te muči..

    Pa ono, ak je kiša.

    Pa kakve veze ima, ne bi vjerovao, ali imaju krov..

    A jebote, šta ti je dinamovski refleks.. :monkey: :lol:
  • Dudu
    2.6k


    Haha, nisam pratio, šaljem frendu sinoć oće li ić, kaže javili su kišu, hoću ako ne bude padala, pa čeka četvrtak za odluku
  • reziser
    6.2k
    karte u dzepu.... :strong:
  • Olmic
    2.7k
    Karte kupljene, kažu prodaja ništa posebno
  • NORTE
    8.9k
    kažu prodaja ništa posebnoOlmic
    Kako bi je i bilo kad ulaznicu za tekmu 1.kola EL možeš kupit tek 31 sat prije tekme! To je svjetski raritet.
    Tko zna koja po redu odluka ove uprave koja je na štetu kluba i navijača.

    Tek 5 dana prije tekme u prodaji su samo paketi ulaznica za sve 3 tekme i to samo ako si član kluba.
    To što se nije znalo za uefinu odluku o gostima nije nikakvo opravdanje, jer oni imaju svoju tribinu koja veze nema s navijačima dinama.
  • SAS1987
    13.2k
    nije da ih branim ali prodaja nebi išla ništa bolje da su karte poćeli prodavati prije.
  • BlueVelvet
    336
    Bio oko pola 6,ispred mene 4 5 ljudi..
  • flexXy
    1.9k
    Paketi idu iznenadujuce slabo, ja isto prije pol sata na kasi nije nikog bilo. Gledajuci po onome na ulaznice.hr, rekao bih mozda 1500 komada prodano.
  • Keyser Soze
    8k
    nije da ih branim ali prodaja nebi išla ništa bolje da su karte poćeli prodavati prije.SAS1987

    Upravo to, ja ne znam kaj ekipa očekuje da će bit 20.000 protiv West Hama? Po mom mišljenju max 10.000 ako i toliko, moja neka realna procjena je 8.500.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Po meni je uopce bezveze prodavati te pakete famozne
    Kad god se igrala i liga prvaka i bili su paketi, nikad se nisu dobro prodavali
    Pojedinacne karte se prodaju ovisno o rezultatima i najvise vremenu, nesto manje ovisno o ozracju oko kluba
  • bbb medimurje
    2.9k
    Prema ulaznicama.hr prvog dana prodaje prodano je 813 paketa i to je po meni ocekivana brojka, cak mozda i mrvicu iznad ocekivanja
    Brojka bude dosla do nekih cca 1500 prodanih paketa i to je ta brojka ljudi koji budu isli na tekmu bez obzira na vrijeme i rezultate dok ostalih 90% navijaca ipak ceka vremensku prognozu i rezultate i onda odlucuje o mozebitnom odlasku na tekmu
  • bbb medimurje
    2.9k
    Tak da procjenjenum posjetu na cca 8k-9k ljudi
    Vrijeme bude izdrzalo
    Opet je bila greska samo dva dana ostaviti za prodaju pojedinacnih ulaznica jer 90% navijaca paketi ne zanimaju
  • NORTE
    8.9k
    nije da ih branim ali prodaja nebi išla ništa bolje da su karte poćeli prodavati prije.SAS1987
    Kad za europsku tekmu 1.kola grupne faze ulaznicu možeš kupiti tek dan prije tekme onda govorimo o povijesnom nogometnom presedanu. Kako onda prodaja ulaznica može teći dobro? Nakon svega s ulaznicama u ovoj sezoni ja sam SIGURAN da oni ovo namjerno rade, namjerno sabotiraju klub i navijače. Sabotiraju zaradu od prodaje, posjetu, atmosferu, uspjeh kluba.
  • Stihl
    3k
    Mene samo zanima kaj oni imaju od toga? Jel žele dokazat da je sve u kurcu od kad nema zdravkeca? To kaj oni delaju ne dela niko, debilizam na kvadrat.
  • xavier
    11.1k
    Dobro, ne bih išao tako daleko da kažem da namjerno sabotiraju posjetu, ali da ih očito nije briga odnosno da im nije prioritet da gledatelji dođu na stadion u što većem broju, to je jasna stvar.

    No na Snetu više ljudi tvrdi da se na nekim mjestima nudi besplatna ulaznica za WHU za ljude koji se učlanjuju u klub što mi je van pameti. No kažem, to neprovjereno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.