• NORTE
    9k
    Koliko vidim na ulaznicehr trenutno ni nema mogućnosti kupnje karti za West Ham. Tekma je sutra. I onda mi netko kaže da klub ne sabotira prodaju.
  • Dudu
    2.6k


    usklađuju s ticket pointom, prodaja od 11 sati što je malo apsurdno, ali tako je :D
  • NORTE
    9k
    usklađuju s ticket pointom, prodaja od 11Dudu

    I tebi je to nešto normalno? Europska tekma je sutra, a kartu ne možeš kupit online jer ticket point radi 8h dnevno.
  • Dudu
    2.6k
    Teško u istu rečenicu idu Dinamo i normalno
  • deda
    27.7k
    Nema isprike za navijače Dinama. Nikakve. Vremena ima sasvim dovoljno.
  • Infinity
    15.2k
    Apsurdno je to sto su stavili prodaju tek danas, ne i to sto prodaja na dvije strane starta u isto u.

    Za sve utakmice uvijek bude tako i to je logican potez. Dogodi se da do pocetka prodaje na ticket pointu imas red u kojem ljudi stoje po par sati i sta cemo onda kad se ticket point otvori, a ulaznice rasprodane online?

    Nemam problem ni s tim da ticket point starta s radom u 11 sati. Jedini problem je to sto se ulaznice mogu kupiti tek od danas.
  • reziser
    6.2k
    problema s prodajom ima, i online i na ticket pointu
    ali opravdanja da se na tekmu svejedno ne ide..nema!
    kak je je, treba se prilagoditi kupnjom, jbg
  • Cosey
    434
    Svaku, ali baš svaku tekmu taman prije početka red za kupnju karata.
    Još donekle kužim za 1.hnl, ali za europske stvarno ne znam kaj je tim ljudima u glavi.
  • deda
    27.7k
    Broj raspoloživih ulaznica na Ulaznice.hr je 12.050

    Pa da možemo brojiti kako će to planuti s obzirom na milijune prigovora navijača na način prodaje. Vjerujem da će sve nestati za sat-dva od silne potražnje i borbe na TP kao i na online frontu :smirk:
  • Crusades1986
    9.6k
    Mi koji smo prigovarali smo već kupili karte :wink:
  • Cosey
    434
    Koliki je ukupni kapacitet stadiona i koliko je do sad prodano karata?
  • Carrasco
    4k
    Otišlo 600 nakon pola sata. wztw3ly08mdu0vvp.jpg
  • xavier
    11.1k


    Gledam i vjerujem...pa zar ima toliko ljudi koji žele na WHU, a još ne znaju žele li na druge dvije?!

    p.s. a da netko ovima što stoje u redu na suncu kaže da postoji nešto što se zove internet :chin:
  • Ludovic IX
    5.2k
    ako vodiš klinca, onda koliko sam skužio moraš osobno pokupit kartu besplatnu a za to opet moraš stajat u redu. a želiš sebi i klincu karte jedan do drugog
  • xavier
    11.1k


    Da, to si u pravu :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.