• zagr
    505
    cijene jesu kakve jesu, mislim da više od pol instagram i facebook navijaca se nebudu zalili kad budu karte za euorpu najjeftinije 20, 25€
  • DrawTube
    3k
    nemamo se više pravo žaliti?
  • bluepower86
    822
    U redu se zalit ali polako prelazi u kmecanje.
  • seljak86
    2.4k
    Frajeru, nemre se svaki glupi potez iz kluba braniti sa "nemojte kukat". Čestitam, sve si nam reko s tim. Cijene su umobolne, a još umobolnija je razlika između zapada i sjevera.
  • xavier
    11.1k
    Za razliku od nekih drugih tema, ne bih rekao da je ovo kukanje, dapače, tema je prilično smirena u odnosu na jako amaterski način na koji je klub odradio cijelu priču oko godišnjih ulaznica.
  • miro
    3.2k
    Mislim da sam među prvima ukazivao na ove nelogičnosti, ali sam se pomirio s tim da nemremo utjecat na to, barem ne za ovu sezonu. Tako je kako je, jbg, ne isplati se sad pol godine plakat o tome

    Nadam se da će i grupa imat razumijevanja za padobrance na tribini, pa evo i Boysima vremena da razmisle kako da se to odradi za neke jače tekme, kad će društvo na Sjeveru bit raznoliko (s puno klinaca i njihovih roditelja)
  • staglisce1800
    50
    190 kuna/25 eura za HNL je cak urnebesno, postali su pohlepni kao i svi i dizu cijene puno vise neg kaj je inflacija. Stvarno me zanima kolko bu ljudi na zapadu, od poznatih mladji idu na sjever kao i inace
    a mi stariji ovaj put v birc. Bravo uprava, propustamo prvi derbi v jako puno let.
    A jos kad opice cijene za Kazahtance/Gruzijce 25.7 ...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Koliko podcjenjivacki se pise o nasoj ligi ovdje ispada da se ni dzabe ne isplati ic. Realnost je da nam je stadion u kurcu, isto tako je realnost da su derbiji uvijek skuplji, a realnost je jebiga i da nema istoka koji bi bio cijena izmedu. 50 - 100 -150.. a sad je eto 40 kn skuplja. Promasili su i tu se svi slazemo, no zapad dolje nikad nije ni bila tribina za svaciji dzep.
  • ksapi
    2.2k


    Zbog ovakvog stava je stadion zjapio godinama prazan. Sad su cijene nova izlika. Neka vas, ostanite u birtiji. U zdravlje :)
  • The Undertaker
    4.1k
    Realnost ćemo viditi u petak i u prvom kolu HNLa. Do tada možemo samo špekulirati.
  • Ludovic IX
    5.5k
    i koliko ćeš potrošiti u birtiji? nije problem zapit 20 eura ali platiti ulaznicu je
  • M77
    455
    Ne bih se toliko složio s tim... Ako su već u toj briji da popiju prije/poslije tekme, to znači da će dati za kartu 25 eura i 20tak eura za birtiju... Da se razumijemo, prije par godina se sa 40-50 eura moglo otići na gostovanje u split bez problema
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Prestanite koristit klub kao kurvu kojoj ces dat sto mozes manje a ocekivat najvise. Zrtvuj se nekad za klub,daj novac,ustedi,plati obrocno,nemoj za vikend pojest 3 kile rostilja i 2 gajbe piva...
  • DrawTube
    3k
    najbolje stavit onda 900€ godišnju da se svi žrtvujemo

    Da se razumijemo ,ne smeta ni meni 25 eur zapad dolje ništa više od pive za 3€, pizza i burgera od 12, jbg došli smo u vrijeme nenormalnih cijena. Samo žalosti što bi ood osobe ili tima zaduženog za cijene i komunikaciju i dvanaestogodišnjak napravio bolji posao


    Najmanje što klub sad može napraviti je bolje organizirati utakmice i infru u vidu wca, barova, čitanja karata itd
  • Keyser Soze
    8.2k
    Pa činjenica je da se karte loše prodaju pod ovim cijenama, pitanje je hoće li i jedna tribina bit rasprodana i to je dovoljni pokazatelj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.