• bbb medimurje
    2.9k
    Znaci snizili su cijene za sjever a zapad?
    Sve je moralo dolje za 5 eura
  • Tundra
    511
    Znaci snizili su cijene za sjever a zapad?bbb medimurje

    Sjever duplo, zapad ostao isti. Moglo bi biti puno padobranaca na sjeveru koji ne poštuju pravila tribine.
  • The Undertaker
    4k
    Vidi se da im je dosadno otkako je pao najveći hrvatski sportski tovarski forum snetKrizy

    Što se njima dogodilo?
  • Nolifer
    6.6k
    Ne kužim njihovu logiku. Spuste Sjever dolje na 5 eura, a ostave zapad dolje na 25? Ispada da imamo moderno luksuzni stadion sa krovom, da je sve cakum pakum i da si svatko može priuštiti 50 eura recimo za dva komada papira. Pa ne dolazi nam neki velikan od kluba da mora tak bit skup zapad dolje za derbi...
  • Krizy
    35.6k
    Nemam pojma. Vjeko je pisao da bi možda mogao biti DDoS.
  • seljak86
    2.3k
    Ovo nije dobro nikako. Hrpa ljudi će doći na sjever koji tu ne pripadaju.
  • Juznjak
    3k

    Ja se nadam da svi koji sjeveru pripadaju imaju godišnju pa će valjda velika većina pripadat tribini. A svakako se teško može regulirat da kad se napuni svi poštuju pravila tribine. Najbolji su primjer europske utakmice…
  • Riot
    1.7k
    a nema im se ni šta zamjerit, staneš na sjeveru negdje sa strane za 5 puta manje para nego da teren gledaš s bočne sjedeći
  • flexXy
    1.9k
    Ne kuzim ovo sa cijenama, na kraju ce ti se godisnja otplatit samo ako budes u mogucnosti doci na svih 18 domacih utakmica u ligi ako je plan po 5 eura ostavit.
  • seljak86
    2.3k
    Pa i ne zamjeram ljudima ništa, nego klubu s ovim nelogičnim cijenama
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja ne znam koji oni kurac s ulaznicama rade, hitno moraju izac javno i iskomunicirat neki razlog za ovakvo lutanje s cijenama
  • Bosskovitz
    7.3k
    zaboravio si na kup, superkup i Europu. Samo za kvale plus skupina LP će pojedinačne karte za Sjever gotovo sigurno biti ukupno preko 100€ (ajmo pretpostaviti pretkola 10€, playoff 15€ i skupina 25€, to je 110€), sto znaci da gledas 20-ak domaćih utakmica u kupu i prvenstvu za 0.5€ po tekmi.
  • Tundra
    511
    ako je plan po 5 eura ostavit.flexXy

    Možda manje tekme spuste na 3 pa se nikak ne isplati :lol:
  • Armagedon13
    958
    Je... lud zbunjenog
  • flexXy
    1.9k

    A stoji sve, samo tko ti garantira LP, mozda zavrsimo u konferencijskoj pa budu po 10eur. Ja mislim da im je ovo bilo panicno spustanje cijena zbog negativnih komentara i velike vjerojatnosti da ce stadion bit lose popunjen na superkupu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.