• seljak86
    2.3k
    Znam osobno ljude koji su dinamovci i prate rezultate, ali na tekmu da dođu jako teško. Za takve ljude govorim da imaju izgovore. Ili jednostavno nemaju naviku da dođu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nemaju zelju, moj caca nema zelju ici na stadion, a nudio sam mu i Europsko prvenstvo i Ligu prvaka, doslovno da bira sta bi isao (nebitno koji klub) i nece. Dinamo pogleda svaku, klince isto kad su na TVu. Neke ljude stadion jednostavno ne zanima pa kakav god bio, a vole gledat nogomet.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Proslava naslova prvaka protiv gorice će privući 15-20k ljudi. Hajduk 14k. Da je slučajno proslava prvaka u 2mjesecu, bilo bi 2k ljudi.

    I opet dolazimo do uvjeta i komfor na stadionu. Ipak je lakše bit na Maksimiru kad je 25 stupnjeva
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Nemaju zelju, moj caca nema zelju ici na stadion, a nudio sam mu i Europsko prvenstvo i Ligu prvaka, doslovno da bira sta bi isao (nebitno koji klub) i nece. Dinamo pogleda svaku, klince isto kad su na TVu. Neke ljude stadion jednostavno ne zanima pa kakav god bio, a vole gledat nogomet.Efes Pilsen

    moj stari isto!
    čovjek ne propušta ništa vezano uz dinamo, prva momčad, mlađe selekcije, dok je bila druga momčad pratio je i to. ne znam jel propustio ijednu utakmicu od kad je u mirovini...otići na stadion - nema šanse!
    njemu to remeti njegovu uhodanu rutinu...a realno, mogao bi ići na svaku utakmicu, živi dosta blizu stadionu, ima auto, ima jgp, ima bicikl....jednostavno nije njgov đir.
  • xavier
    11.1k
    Ista stvar kod mene. Tata nije bio na stadionu valjda 15 godina, a mislim da u tom vremenu nije propustio jednu utakmicu na televiziji.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ode jos jedan sektor na jugu
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ista stvar kod mene. Tata nije bio na stadionu valjda 15 godina, a mislim da u tom vremenu nije propustio jednu utakmicu na televiziji.xavier

    i to jednostavno nećeš promjeniti kod ljudi od 50-60-70 godina.
    teško ćeš i kod tridesetogodišnjaka...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Sjever dolje rasprodan
  • superhik
    10.3k
    Čini se da je pala stranica ulaznice.hr?

    Edit: proradila je ponovno
  • Juznjak
    3k
    xxxc4rzso0str7nt.png
    Jel se može išta učinit po pitanju ovih ulaznica koje su se pojavile na Njuškalu? Ovo me baš snervalo moram priznat
  • seljak86
    2.3k
    Nać se s likom i malo "objasniti" neke stvari. :joke:
  • tigric
    142
    Zna netko koliko je ostalo ulaznica u prodaji?
  • Infinity
    15.2k
    Manje od 5.000
  • deda
    27.7k
    Manje od 4.000
  • bbb medimurje
    2.9k
    Manje od 4.000
    29m
    deda

    Znaci da onda ak dođu svi godisnjaci, sponzori i skola nogometa imamo oko 20k + jos kolko se proda do utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.