• deda
    28.1k
    Vjerojatno škole nogometa.
  • deda
    28.1k
    Maknuli su i Jug 2. Znači 99% za škole nogometa.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pola juga je 2000 mjesta. Stvarno mislis da je to sve namjenjeno za klince u skoli nogometa? Svi ti sektori su bili u slobodnoj prodaji.
  • SAS1987
    13.5k
    nema šanse da se tako brzo razprodalo pola juga koji je najgora tribina na stadionu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    pola juga koji je najgora tribina na stadionu.SAS1987

    S juga imas pogled na cijeli zapad i sjever. Dobro cujes navijanje, ne penjes se 5 minuta. Imas i parking kod juzne tribine. Sve ima sto sjever gore nema :cool:
  • doubletrouble
    1k
    zapad gore rasprodan
  • Keyser Soze
    8.2k
    Idemo mi i do 17-18 tisuća
  • staglisce1800
    50
    S obzirom kak ulaznice odlaze (cak je pol juga prodano) , dal je
    mozda Zagrepcanima preskupo dati 10 eura za nogomet koji pruza HNL ili ih nogomet
    ne zanima ? Ipak mi nemamo apartmane niti smo ratni profiteri a inflacija je 10%.
    Bil bi to zanimljiv eksperiment da Dinamo spusti cijene zapada na
    5 eura , recimo prvih 5-6 kola pa bi vidli dal je hipoteza tocna.
  • Gelipter
    3.5k
    a postoji i nekaj kaj se zove godišnja ulaznica... :eyes:
  • staglisce1800
    50

    Tocno. A morti je i problem da su pol ljudi v ZG dotepenci. Evo i moj posel stranica veli
    "U potrazi za poslom Zagreb godišnje napusti 10.000 ljudi " ( a dodje 12000 dotepenaca).

    https://www.moj-posao.net/Vijest/64061/U-potrazi-za-poslom-Zagreb-godisnje-napusti-10000-ljudi/2/

    Sva moja ekipa je otisla v Njemacku,Irsku i Spanjolsku.
  • Gelipter
    3.5k
    Razlog slabe posjete je tema koja je obrađena ovdje već sto puta. Nerado se velik dio nas sjeća razdoblja kad su se dijelile ulaznice pa je svejedno stadion većinom bio poluprazan. Razloga za to je mali milijun i za to postoji tema Glavni razlog slabe posjete. Činjenica je da postoji dio i racionalnih razloga za slabu posjetu, ali velik dio je sigurno komocija Dinamovaca, nedovoljna zainteresiranost itd.
  • SAS1987
    13.5k
    Ak im nije skupa kava u kafiću im nije ni ulaznica :wink:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k


    I mene bi zanimalo bi li veća posjeta bila da je cijena ulaznice recimo 5 eura kroz cijelu sezonu.

    Kaže Gelipter da postoje godišnje i u pravu je ali to je sve stvar psihologije. Ljudi će radije svakog vikenda plaćati ulaznicu 5 eura nego odjednom iskeširati 100 eura za godišnju. Kad iskeširaš 100 eura to je ozbiljan izdatak i plaća se odjednom ali kada iz tjedna u tjedan plaćaš po npr. 5 eura čini ti se podnošljivije.

    Ulaznice su se dijelile kada je atmosfera oko kluba bila najgora u povijesti pa to nije najbolji pokazatelj.

    Ja općenito mislim da su stvari oko nogometa kod nas jako skupe s obzirom na plaće i mirovine. Sad sam provjerio i prosječna sezonska ulaznica za francusku League 1 je prije 5 godina (nisam mogao naći za ovu sezonu) bila 172 eura. Prosječna godišnja za Bundesligu ove sezone je 196 eura. Prosječna godišnja za dinamove utakmice je negdje 130-140 eura. Dresovi su još skuplji, koštaju 80 eura. Vani dresove nose lokalni kvartovski štemeri i to je namijenjeno nižoj klasi a kod nas onaj ko nosi original dres je šminka, elita. Ljudi ti pipaju dres, gledaju etiketu jer sumnjaju da si doista možeš priuštiti 80 eura za nogometnu majicu. U Francuskoj i Njemačkoj je mirovina po 1200-1500 eura a kod nas je 300-400 a nogometne cijene skoro pa egal. Još oni plaćaju tu cijenu da gledaju visoko kvalitetne utakmice League One i Bundeslige a mi plaćamo gledanje HNL-a. Oni te utakmice gledaju na svjetskim arenama gdje im griju guzu ako je hladno a mi ih gledamo na ruini. Definitivno treba sniziti cijene oko svega vezanog za naš nogomet. Klubovi moraju biti svjesni platežne moći običnog naroda.
  • staglisce1800
    50

    Odlican post. Fala , na statistikama Nje,Fra jer potvrdjuju za nogomet koji nam prezentiraju i stadione,
    dresove cijene su im smesne. A Dinamo/Gradjanski bi puno vise zaradil s nizim cijenama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.