• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Najbolje da sve bude besplatno i da i ovo malo novca sto se zaradi od ulazinca i slicno maknemo iz proracuna. :smirk:

    Uzmite u obzir koliko se treba platiti osiguranje i citava organizacija utakmice.
    Sigurno broj ljudi koji bi dosli na utakmcu da su karte 5 eura (sto je sramotno niska cijena) non stop ne bi bio toliki da bilo kome u klubu padne na pamet spustiti ih tako nisko.
    Pa u BiH su cijene 5KM, a finale kupa je bilo 20(1 Euro = 2KM). A treba bit posten i reci da je standard kako zivota tako i nogometa visestruko bolji u Hrvatskoj. A sto bi tek rekao da placas 15 eura za Irsku drugu ligu :rofl:

    Sto se tice dresova, Dinamo ne utjece na cijenu previse, a slobodno pogledaj dresove drugih klubova i mislim da svi do jednog imaju skuplje (tu mislim na dresove ekipa jacih proizvodjaca).

    Sa zadnjim dijelom se slazem, ali to vrijedi za sve ne samo za Hrvatsku. :up:
  • staglisce1800
    50

    Problem je u zivotnom standardu koji je veci 2-3 puta v Nje,Fra,Irskoj neg v Zagrebu,
    a cijena godisnjih je ista. Ak je karta 5 eura i ima 10 tisuca ljudi zarada je veca neg sad kad je samo 3 tisuce cijelo proljeca a i lepsi je ambijent.
    Dinamo zivi od prireza (koji placamo svi hteli ili ne) i prerane prodaje igraca a ne ulaznica a strani klubovi su u privatnom vlasnistvu, a to je nekaj totalno drukcije.

    Jedino nisam siguran da bi stvarno bilo 10 tisuca na tekmama da je niza cijena.
  • Ero
    930
    u BiH su na većini stadiona ulaznice 10 KM.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Eto, jos gore, znaci trebala bi u Hrvatskoj biti ista cijena kao u BiH, jednoj od rijetkih liga iz koje klubovi jos nisu igrali grupnu fazu bilo kojeg natjecanja.

    Ovo sam gledao za Zrinjski, ali mozda su bile 5 jer su igrali u Citluku. Nisam previse upucen.
  • Infinity
    15.2k
    Prije par godina sam ih gledao u Mostaru, zapad je bio 10, istok 5.

    Stadion Bare ima jednu tribinu, pa su vjerojatno isli na to da cijena bude kao za onu jeftiniju tribinu u Mostaru.

    Ovo su pojedinacne ulaznice za sezonu 22/23 za Zeljeznicar
    Istok: 12 KM
    Sjever: 10 KM
    Jug: 5 KM
    Zapad A1: 20 KM
    Istok dječija: 4 KM
    Sjever Kids&Family zona: Besplatan ulaz za djecu
  • Ludovic IX
    5.2k
    Sjever gore jedan sektor otišao..
  • Ludovic IX
    5.2k
    nadali smo se svi 10k barem.. na kraju 10k samo na zapadu. ovo bi mogla bit najposjećenija tekma u HNL-u ove sezone
  • Ali
    1.9k

    Igrači su upravo to i zaslužili, da se napuni stadion isključivo radi njih. Često je ovaj grad na glasu da samo atraktivan protivnik može napuniti stadion.

    A još draže mi je vidjeti kak se mi u tišini punimo dok istovremeno "atmosferlije sa juga" preko svih .hr portala odašilju proglas o pozivu na poljud sa detaljima što obući itd... to mislim da zbilja nebi smjelo biti štivo na nekom VL ... ali eto je...
  • DrawTube
    2.8k
    2 s Hajdukom su bile 14031 i 14010 , ide ovo sigurno preko tog

    Još je ostao dan i pol, a kapacitet rasprodanih sektora je preko 17 000

    Mogli bi mi prodati i 20 000 iako mislim da ćemo biti malo ispod te brojke ak se ne pojave svi godišnjaci

    Sve u svemu, bit će ludnica
  • seljak86
    2.3k
    daj ti više s tim dotepencima si naporan, neki ljudi iz županje i dubrovnika će ti prije doć na HNL tekme nego neki tzv. purgeri.
  • xavier
    11.1k
    Problem je u zivotnom standardu koji je veci 2-3 puta v Nje,Fra,Irskoj neg v Zagrebu,
    a cijena godisnjih je ista. Ak je karta 5 eura i ima 10 tisuca ljudi zarada je veca neg sad kad je samo 3 tisuce cijelo proljeca a i lepsi je ambijent.
    Dinamo zivi od prireza (koji placamo svi hteli ili ne) i prerane prodaje igraca a ne ulaznica a strani klubovi su u privatnom vlasnistvu, a to je nekaj totalno drukcije.

    Jedino nisam siguran da bi stvarno bilo 10 tisuca na tekmama da je niza cijena.
    staglisce1800

    Gdje je cijena godišnjih ista kao kod nas? Pa valjda nitko nema ovako jeftine godišnje kao mi. Na ovoj razini sigurno nitko u Europi.

    Ako stvarno misliš da je problem u cijeni i da bi na HNL-u bilo puno više ljudi kad bi cijene bile niže, ne možeš biti dalje od istine.

    Dinamo živi od prireza??? :eyes:

    Kakve veze s financiranjem ima je li klub privatni ili nije? Misliš da privatni funkcioniraju na način da vlasnik plaća sve troškove svake godine? :monkey:
  • The Undertaker
    4k
    Teoriju o skupim kartama je lako testirati. Neka klub ostavi ovakve cijene za Sjever gore i Zapad gore na "malim" utakmicama pa će se odmah viditi.
  • seljak86
    2.3k
    Mislim da to sa cijenom nema veze, oni koji će naći izgovora za ne doć na tekmu ne bi došli i da ih puškom tjeraš.
  • The Undertaker
    4k
    Po meni je to krivo razmišljanje. Odlazak na utakmicu nije obaveza pa da ljudima treba izgovor. U ponudi svakave druge zabave ljudi će izvagati gdje će potrošiti svoje vrijeme i novac. Na klubu je da napravi sve što može da se taj novac potroši na stadionu. Ne mislim da je cijena ulaznice osnovni razlog male posjete ali, s obzirom da nam je prosječna popunjenost 20%, očito da ima utjecaja.
  • Hnlovac
    164
    Baš sam pričao jučer s frendovima koji su znali biti na Zapadu gore i kažu kako sjedala nemaju brojeve i da se možeš sjesti kak hoćeš ako dođeš dost ranije. Istina?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.