• Keyser Soze
    8k
    Mislim da je odradio kriminalan derbi i da RPG moea biti prvi desni bek, volim tu srčanost, ali to nije dovoljno.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Ubacit ga zadnjih 15 min da digne cijelu momčad
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa odigro je milijun utakmica ove sezone i imao problema s ozljedama, nek odmori u srijedu i starta protiv istre za vikend, nista mu nebu bilo.
  • Dzgšb
    222
    Bravo rile ,uvijek odličan prema navijačima
  • masacusec
    3k
    Primjer svima kako se bori za svoj klub!
    Već sada zaslužuje status ikone.
    Meni osobno naš najdraži igrač.
  • Marley
    779
    Evo jedne od dobrih strana kad si tempirana bomba...
    mozda precesto reagira kad ne treba, ali isto tako, jedini reagira kad treba! Svaka cast Rile, veliko srce!
  • cibona
    1.4k
    Ovo vjerojatno mogu napisati pod nepopularna misljenja, ali ristovski nepotrebno diže tenzije. Nije se trebao na taj nacin okomiti na redara koji je samo radio svoj posao. Znam, mogao je i redar bolje reagirati, ipak je rijec o djetetu, ali ja i dalje smatram da je ristovski teski populist.

    Čemu guranje? Moglo se to riješiti na mirniji način. Osramotio je jadnog redara pred svima. Neka smiri strasti vec jednom i svoju srcanost pokaze za vrijeme utakmice.

    Takoder, nemojmo zaboraviti kako se ristovski odnosio i što je mislio o boysima i ostalim navijacima dinama kada je igrao za Rijeku.

    Populist.
  • Jaro
    5.4k
    mozda je osramotio redara, al je gotovo sigurbo sprijecio ozbiljniji incident i jesnog roditelja spasio policijsko-sudske intervencije i posljedica... Jer gotovo 100% sam siguran da klinac nije sam dosao na stadion i uletio u teren, bas kao sto sam siguran da ni kedan normalan roditelj nece gledati kako mu sina nosi 20godisnji balonja ko vrecu krumpira i protiv njegove volje...

    "Osramoceni" zastitar bi mogao povremeno ukljiciti mozak pa zakljuciti u kojem trenutku i prema kome primjeniti bilo kakvu prisilu. Klinac od 4-7 godina to sigurno ne moze biti...
  • Jurki
    8.4k

    Covjek je emotivac. Bori se za klub ciji dres nosi i ko ga placa na svaki moguci nacin. Isto je bilo u Rijeci, isto je kod nas. I to mu niko nebi smel uzeti za zlo.
    Istina da padom forme prevec gestikulira prema suigracima, sucima itd.
    Svima to ide pomalo na k.. ali on je takav. I bolje da je takav nego da ima kronicni sindrom bolikurcine.
    Ove sezone je dosta losiji nego inace.. ali nam je puno dao ovih godina.
    Od ovog njegovog poteza mi je sramotnije procitati komentare navijaca Dinama da je populist.
  • Mrvica
    3.1k
    Rile ima svojih nepotrebnih izljeva bijesa, ali ovo nije jedan od njih. Ako nisi u stanju klinca izvest na lijep i kulturan način, pa i da ga trebaš ponijet možeš to puno ljepše a ne ovako. Tako da po meni :up: za Rileta, plus to što će malenom tekma ostat u pamćenju sigurno jer je slavio sa igračima.
  • ShanKu
    329
    Rile, da zabije autogol ja bi se ispričavao umjesto njega.. toliko ga poštujem i obožavam :clap:
  • masacusec
    3k
    Steve, nema te zemlja!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ovo vjerojatno mogu napisati pod nepopularna misljenjacibona

    Ne vjerojatno nego sigurno.

    Neš ti, malo ga je gurnuo, a ovaj nosi dijete kao da nosi psa.

    Što se tiče zadnjeg očito je da ti Rile iz nekog razloga smeta. Zamisli, igrao je za Rijeku za koju je kao i za nas ostavljao srce na terenu i imao je to neko mišljenje o Boysima tada..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.