• Olmic
    2.7k
    jos prije tekme na zgrijavanju, ovi s istoka mu jebali mamu, i on je plakao na samom zagrijavanju. Ocito nije bio spreman za igru
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus jos prije tekme na zgrijavanju, ovi s istoka mu jebali mamu, i on je plakao na samom zagrijavanju. Ocito nije bio spreman za igruOlmic

    Pa to je to, trener mora biti i psiholog, ne samo taktičar i motivator.
  • Sajla
    3.2k
    svi smo mi različiti, ali onaj tko je izgubio roditelja može ga razumjeti. ja nisam bio svoj mjesecima. ljudskom talogu koji se služi takvim metodama želim sve najgore, a Riletu kapa dolje što se može i toliko suzdržati. ja zbilja ne znam koliko bih to mogao da mi netko dira mrtve na taj način.
    međutim, ako je to sredstvo pritiska i način da ga se izbaci iz takta, nešto treba poduzeti. ako je to klupa, neka bude klupa, bolje je i za njega. u međuvremenu treba i od strane kluba nešto napraviti jer ako se za rasisitčka dobacivanja ljudima u stranim ligama daju zabrane (npr. 3 godine zabrane navijaču Crystal Palacea za rasitičko vrijeđanje Sona iz Tottenhama), mislim da se i ovakve stvari trebaju jednako strogo kažnjavati.
  • Marley
    787
    Problem je sto je to delikatna situacija, u kojoj nitko ne zna sto da napravi. Vrlo vjerojatno mentalno nije spreman igrati jos uvijek (to se iz aviona vidi, previse puca). A s druge strane, vjerojatno im je zao zakucati ga na klupu i kazniti ga jos i vise, iako iz najbolje namjere. Ne znam eto kako onda postupiti.
  • rioda
    2.2k
    Što je najbolje, vidjelo se to i u prijenosu. I još nakon te situacije je Pajač krenuo prema VAR ekranu, mislio sam da ide vidjeti situaciju i dati mu crveni, a ovaj je išao popraviti svoje ozvučenje
  • Sajla
    3.2k
    a ne znam, neka ne igra u gostima, bar ne ovakve utakmice? u Konf.ligi, u Koprivnici ili u Kranjčevićevoj to vjerojatno ne bi doživio, ali na ovakvim gostovanjima ga je možda bolje maknuti od takve "publike", pa nek radije igra RPG.
  • Danko
    552

    Upravo tako
  • Vratite nam Istok
    138
    Rile je tempirana bomba na terenu i trenutno nam je više uteg nego pomoć, pogotovo s ovakvim reakcijama. Jedno je lavovski i srčano se boriti za dres kluba, a drugo je biti totalni divljak bez kontrole na terenu.
    https://twitter.com/opacak1950/status/1764387487898538417
  • marcio amoroso
    32k

    Rekli smo tisuću puta da jebene tovarske stranice ne želimo tu. Ne znam šta vam nije jasno!!!!
  • cibona
    1.4k
    Sramotni istupi ristovskog nižu se iz utakmice u utakmicu. Lako je biti frajer kada pobjedujes, tada nije problem populisticki biiti u prvom redu s nama navijacima. Problem nastaje kada ne ide sve po planu.

    Nakon debakla s lokomotivom nije se ni otisao pozdraviti s navijacima nego je naduren prvi otisao u svlacionicu, protiv betisa (ako se ne varam) se sramotno odnosio prema kaneku kada se na jedan njegov krivi potez počeo križati?! To je jako bezobrazno i nekolegijalno.

    Nadalje, svojim ponasanjem na terenu i lamatanjem rukama unosi nemir medu igrace i dodatno nabrijava suparnika. Kada god izbije tucnjava ili svađa, UVIJEK on mora biti u centru paznje. Onaj jucerasnji potez je za direktan crveni karton. Neki smatraju da takvim potezima pokazuje srcanost, ali ja tu samo vidim divljastvo.

    Ristovski vise nije isti igrac, u ociglednom je padu forme i priliku treba dobiti RPG.
  • Jaro
    5.4k
    prije tekme na zgrijavanju, ovi s istoka mu jebali mamuOlmic

    Ovdje se prije svega klub(uprava) mora aktivno ukljuciti i raditi posao za koji su placeni, a ne pisati salabahtere clanovima IO (koji su im u teoriji nadredjeni)...
  • Laugreano
    1.3k
    Nadam se da ce biti naknadno kaznjen za ovo sa nekoliko utakmica.
  • Danko
    552
    Vjerojatno će ga prijavit neki oružar iz nekog kaštela...
  • Jaro
    5.4k
    kakva je ovo izjava navijaca dinama? Nadas se kazni za dinamovog igraca?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.