• kibic11
    131
    za rođendan dobije mjesto na klupi. hvala lijepa, al dinamo je dinamo!
  • Jurki
    8.5k
    moze i onu loptu kojom je razbil staklo na ciboninom tornju.
  • kibic11
    131
    to nisam znao :lol:
  • Kruno
    134
    Najgori igrac.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Rile sretan rođendan.

    Po meni nije problem toliko njegova igra na proljeće, koliko nervoza koja nam sad nije potrebna i kao što je netko napisao dojam je da djeluje loše nervozom na suigrače.

    Rile koliko god da je pao, opet dodje gore često, ne griješi u pasu kao drugi senatori,jedini koji kad je u duleu u zadnjoj liniji si miran da će odraditi,imao je sad opet vrhunski centaršut kad je Petko spustio Vidoviću iako bolje da je Ademiju spustio na povratnu.

    Smiriti strasti radi mladjih igrača, i u rotaciji s RPG-om očekujem od njega da odradi na nivou sezonu bilo na štoperu bilo na beku.
  • Dudu9
    423
    očito bi mnogi da dođe na njegovo mjesto neki mladi ko Živković pa da opet mogu pljuvat zašto takvi igraju bez veze upropaštavamo talente
  • Mrvica
    3.2k
    Rile ratniče sretan rođendan!
    Jasno mi je da je forma pala, ali te fore najgori igrač i vrijeđanje mislim da je nepotrebno jer svi znamo koliko nam je valjao i koliko nam može valjati kad izađe iz krize. Neke stvari se očito brzo zaboravljaju.
  • Orc123
    5k
    Sretan rođendan Rile. Drago mi je da imamo takvoh igraca u klubu ali kao i svaki igrac kad te nejde ides na klupu pa tako i on....imamo zdravu konkurenciju i svi trebaju dobiti priliku.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Kakav govor, svaka čast :strong: :fire:
  • Krizy
    35.5k
    "Velika pobjeda. Drago mi je da smo pobijedili i da smo pokazali karakter kad je bilo najteže. Na pola puta smo, moramo odigrati pametno još 90 minuta. Odlično smo odigrali, izgledali smo čvrsto, prekidali smo kontranapade. Oni su jako dobro potkovani. Imali smo dosta prilika, a zabili smo, na kraju, iz penala.

    Dinamo igra već niz godina u Europi. Kod nas se te stvari vrlo malo cijene i zaboravljaju. Drago mi je da smo pokazali što Dinamo znači u hrvatskom nogometu. Mi ćemo nastaviti šutjeti i raditi"
  • Mrvica
    3.2k
    Legenda, čini se da je kod njega najviše inat proradio. :cool:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kad se hejteri raskokodaču, Rile doda gas i utiša ih. Najbolji kad je najpotrebnije.
  • kibic
    998
    Rile s novim kapetanskim gardom. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.