• Infinity
    14.9k
    To s dobnim skupinama je najmanje bitno i po meni samo ovom sto izvodi anketu moze biti bitno.
  • Majki2111
    2.5k
    Ma to čisto gledam po sebi. Ja sa 18 i ja sa 22, to su 2 totalno različite osobe, koliko 4 godine radi razliku, pa mi se nekako čini da ja 18-27 (čini mi se da je bilo tako) dost preopširna skupina...
  • Neki tip
    18.3k
    Ok, @Majki-Papi2111, naravno da ljudi sazrijevaju, razvijaju se, bilo bi žalosno da si isti s 18 i 22. No, nije posve isti čovjek ni s 28 i 32 pa je u istoj kategoriji. Temeljne vrijednosti i uvjerenja i razmišljanja koja iz toga proizlaze se ne mijenjaju tako naglo i često.

    Da ti uvažim prijedlog, imao bih valjda 25 kućica samo na tom jednom pitanju..

    Ni ekipa koja vodi navijanje nije ista kao ona u sredini grupe ili oni u odnosu na one na rubovima ili oni u odnosu na one koji na sjeveru stanu ili sjednu malo sa strane. A svi su na sjevernoj tribini..
    Ideja o dobnim skupinama 18-20, 20-22 i sl. ti je otprilike kao da pitam "kad ste na sjevernoj tribini, gdje točno stojite?". :wink:
  • xavier
    11k


    Mislim da jednostavno trebaš uvesti kategoriju "Majki" jer kako se da zaključiti iz ovog foruma, niti jedan drugi 22-godišnjak nije kao on :cool:
  • Crusades1986
    9.3k
    Nadam se samo da je imao gora razmišljanja s 18 pa se sad popravlja kolko tolko :lol:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    pokvarili ga istraživanja, dobre prijateljice sa faxa i Extra FM :lol: :lol: :lol:
  • Majki2111
    2.5k
    Ma svako je unikatan na svoj način.
    Di si Extra FM našo. Prije ću ti zeko i potočić i zekine jade poslušat nego to čudo. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.