• Neki tip
    19k
    Jedan savjet. Dodaj u anketu na svako pitanje odgovor 'ostalo'Infinity

    Ma to bi trebao biti standard, ali ne volim "ostalo". :) Pokušam pokriti što šire moguće odgovore, a sad ak baš nikako ne ide.. I mislim da je na veći dio odgovora u prošloj anketi bilo i "ostalo". Kako bilo, ok, dodam u sljedećoj.

    Mozda koje pitanje o stadionu, tipa "nkdz

    Da, da, svakako namjeravam!



    Čime te začudih, iznenadih, ozlojedih? :)
  • Majki2111
    2.6k
    Bake su obe u penziji. Nisu zagrijane za sport ko majka.
  • Mr Blue
    3.3k
    Šala mala. Dobar je upitnik. Kao što sam rekao ranije, mislim da su ovakve stvari korisne jer ih nitko od strane kluba nije radio... otkako ja znam za sebe. Rezultati su mi uvijek zanimljivi za pročitati.
  • Neki tip
    19k
    Već sada smo, nakon 2 dana, na 104 odgovora! S proslom smo anketom na kraju bili na 100..

    Naravno da ce sad usporiti ispunjavanje, ali pustit cu jos nekoliko dana sigurno, dok ima interesa.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    hoće opet biti rezultati izlazne ankete :lol: ?
  • Eduardo
    17.2k
    hoće opet biti rezultati izlazne ankete :lol: ?
    3 hours ago
    Navijač Dinama

    Koja je svrha ankete ako neće?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pa iskreno mislio sam da ce možda samo stavit anketu i vidjet rezultate kako tk ogleda na koje stvari da neće sad moratsa svima to djelit ako neće
  • Neki tip
    19k
    pa niste zamorci. :)

    Ne radim ankete (samo) radi sebe, nego i (dodatne) zanimljivosti foruma.

    Naravno da cu, kako sam i napisao u uvodnom postu, podijeliti rezultate.

    Dodatno, kao i prosli put, potrazit cu zanimljive korelacije između odgovora i također to podijeliti s forumašima.
  • Dino
    2.2k


    Naravno da rezultate za cca tjedan dana dijelim i analiziram ovdje na Zoni.Neki tip sa Zapada
  • Neki tip
    19k
    Ispunjavanje se gotovo posve zaustavilo, a rezultati se već dugo ionako ne mijenjaju bitno. Uzorak je očito solidan, jer su se stabilni omjeri po odgovorima uspostavili već nakon 30-40 ispunjavanja.

    Imamo nešto više ispitanika nego prošli puta, njih/vas/nas 119. :) Nikako danas dočekati tog 120 da bude nekako "okruglije", ali i ovo je vrlo pristojno.. Sutra ću nastojati malo proanalizirati rez. i podijeliti s vama zanimljive korelacije, jer me od petka nema na Zoni (privremeno, naravno), ali evo odmah večeras nakon što sam zatvorio mogućnost ispunjavanja upitnika dijelim "gole" rezultate.

    Tamo gdje se ne vidi cjelovit odgovor, napisao sam što je bilo ponuđeno u dijelu koji se ne vidi, a tamo gdje nije automatski upisan postotak zbog premalo prostora i sl., dopisao sam ga ja, tako da nema nejasnoća i nepotpunosti.

    Bit će zanimljivo proanalizirati neke odgovore u korelaciji s godinama ili omiljenom tribinom, ali to se ne računa naravno automatski, nego moram ja napraviti izračune i usporedbe pa će pričekati sutra. :)

    Zasad ovako:

    f4v6ajdruk8z7o5c.jpg

    yk77o69adosu0us7.jpg

    2pf48kfm92fswl3a.jpg

    2m8o6v7z8mb3clah.jpg

    o8d4upccz134g1hw.jpg

    dmmb5bxgsl4qmfob.jpg

    k30qcfzc8i5m3n7k.jpg

    yxl9yk4iz0fmeiyx.jpg

    m7a8ix9hr2nk0sah.jpg

    ev24jmazntdfugv6.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    Više manje očekivano, jedino možda iznenađenje oko reprezentacije; mislio sam da bi moglo biti više "što gore to bolje" i tu @Neki tip sa Zapada fali iznos postotka
  • reziser
    6.2k
    očekivani rezultati
    osim da ima starijih od 55 ovdje ,to nisam znao
  • Infinity
    15.2k
    osim da ima starijih od 55 ovdje ,to nisam znaoreziser

    I to dvoje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.