• reziser
    6.2k
    Zapada 44 prosim lijepo. Majka je u lijepim godinama. I kao takva redovita na tekmama. :wink:Majki-Papi2111

    Ide i tata na tekme ili te mama drzi za ruku? :joke:
  • Neki tip
    19k
    Ja prvo dobio sa 35 :rofl:marcio amoroso

    Taman kad "othranimo" djecu, možemo u mirovinu.. :monkey: :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k

    To i jeste plan :cool: :grin:
  • reziser
    6.2k
    trebat će vam još doosta vremena da ih "othranite" :cool:

    od nove sezone kaj očekujem? za sad, baš ništa
    jednu veliku depresiju :vomit:
  • deda
    27.5k
    Nemojmo očekivati ništa, ali i uz to ćemo sigurno biti razočarani :wink:
  • xavier
    11.1k
    Nemojmo očekivati ništa, ali i uz to ćemo sigurno biti razočarani :wink:deda

    :grin:
  • reziser
    6.2k
    Nemojmo očekivati ništadeda

    po prirodi sam optimista
    ali ova nova sezona mi ne ulijeva nikakav optimizam u svim pogledima
  • Kwedi
    3.8k
    Ja bih molio nekog iz ove skupine "što gore to bolje" za repku da mi argumentirano pojasni razloge.The Undertaker

    isti odgovor kao i u kontekstu dinama te njihovih europskih rezultata. mislim da ne treba neko detaljnije objašnjavanje i crtanje.
  • The Undertaker
    3.9k
    Da li primjenjujete isti princip i općenito u životu? Ako da, kako to funkcionira? Ne sviđa ti se Bandić pa neka grad bankrotira ili sl.?
  • Kwedi
    3.8k
    usporedba ti je na mjestu.

    ako mi se ne sviđa bandić, glasam protiv njega. ima smisla?

    ako bi grad bankrotirao da se makne bandić, di je problem ako nema druge solucije (makar ovdje ima - izbori na lokalnoj razini)

    ako mi se ne sviđaju ljudi koji vode savez ili dinamo, glasao bih protiv njih. ima smisla?

    a ako ne ide drugačije, želim sve najgore pod cijenu da ispadnu i propadnu po cijenu novog početka.

    ovakva smiješna pitanja u 2020. su ono relikti mamićevizma iz 2008., 2009....
  • Majki2111
    2.6k
    Ja na tekme s mamom idem i tog se ne sramim. Imam iskustvo sjevera dolje za derbi i malih HNL tekmi i Futsal Dinama više puta. Al meni je mama puuuuno zagriženija za Dinamo nego tata. Imamm dojam da je to rjeđa opcija puno.
  • xavier
    11.1k


    Bez sumnje s obzirom da se žene na Maksimiru mogu na prste nabrojati osim na ovim utakmicama gdje "treba biti viđen".
  • NORTE
    9k
    Ja na tekme s mamom idem i tog se ne sramim.Majki-Papi2111

    Ti si legenda.
  • Dino
    2.2k

    Oduvijek sam se pital ko su ti koji prate tekmu sa sjevera gore il zapada gore i to zovu svojom tribinom :lol:

    Rezultati ankete su potpuno ocekivani. Najzanimljivija stvar je vidjet sve to lijepo prikazano u grafu. :smile:
  • reziser
    6.2k
    Ja na tekme s mamom idem i tog se ne sramimMajki-Papi2111

    bravo majki
    pitah, di je tata? ide i on?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.