• reziser
    6.2k
    Oduvijek sam se pital ko su ti koji prate tekmu sa sjevera gore il zapada goreDino

    tu su derbi navijači koji dolaze gledat real i mc....
  • Majki2111
    2.6k
    On dođe eventualno za derbi neki. A na europskima je redovit. Njemu je draže slušat Blažička nego bit na tribini za male tekme.
  • Dino
    2.2k

    Bez brige Majki nema te kaj bit sram otic s mamom na tekmu, i ja sam jednom bio na zapadu u petom razredu protiv rijeke.

    Njemu je draže slušat BlažičkaMajki-Papi2111

    :roll:
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa kad uzmeš u obzir činjenicu da smo osvojili 2.mjesto u Rusiji i da se
    nakon toga nije riješio niti jedan problem u hrvatskom nogometu, apsolutno mogu razumjet ljude sa ovim stavom. Jerbo, eto drugi smo na svijetu i situacija je divna i bajna.
  • Bosna86
    11.5k
    Da je Bosna normalna zemlja i da Hrvati igraju za nju, ne bi me zanimala Hrv reprezentacija.... Ovako ako gledam to se svodi na živciranje ako neki tovar da gol a ne Petković ili slavljenje kikseva Kalinica dok Livakovic nije stao gol
  • Infinity
    15.2k
    Da je Bosna normalna zemlja i da Hrvati igraju za nju, ne bi me zanimala Hrv reprezentacija.Bosna86

    Pusti to, ja i ovako volim kad BiH dobije :grin: Ali definitivno, da je situacija kako si naveo bio bih isti, a najbolje od svega je to sto kad pricam s ljudima velika vecina misli isto. Neki zagrizeni navijaci Hrvatske bi se sutra okrenuli da se stvari okrenu. Naravno, ima tu i fanatika koji bi me otkovali kad to pricam :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    @The Undertaker ne volim da pobjeđuju i da to je moje mišljenje, ukratko ovako, želim im sve najgore, jer se sam savez prema navijačima ponaša ogavo i ružnu i to nije iznimka, pogotovo ona osuda navijača i traženja krivaca u našim (BBB) nakon jebenog St.Ettiena i Češke, gdje su pederi iz saveza stavljali tuđa imena na liste(nagađali napamet) , imena ljudi koji jebenu Francusku nisu vidjeli ni čuli, i neki koji su tamo bili a nisu imali veze sa time, i jer sam korumpirani savez ima taj neki kriminalni pakt, Horvatinčići, Mamići, Vrbanović i ono smeće Šuker sa njima

    Druga stvar, rečeno je od para sa SP 18' da ce se uložit pare u novi nacionalni stadion, i jedan dio dat svim klubovima, pogotovi pomoć Cibaliji iz Vinkovaca, nacionali stadion koji je bio aktualna tema, gdje je sad ta tema, govor o nacinalnom ne postoji, pare su zavrsile tko zna gdje , samo nagađat možemo gdje su i šta su, toliko..
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj bi to trebalo značit haha :grin:
  • Dino
    2.2k

    Da je skroz ok otic s mamom na tekmu :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Hahahhahahaha :lol: da, nesvakidašnje, a eto ima nas i takvih
  • Neki tip
    19k
    Da je Bosna normalna zemlja i da Hrvati igraju za njuBosna86

    definitivno, da je situacija kako si naveo bio bih isti, a najbolje od svega je to sto kad pricam s ljudima velika vecina misli istoInfinity

    A sitni li su vam uvjeti.. :lol:

    Prije će taj Dinamov stadion. :wink:

    Da se razumijemo, meni je drago kad BiH pobjeđuje. Malo manje mi je bilo drago kad sam neposredno nakon neke njihove važne pobjede (Portugal, čini mi se) dobio "100" srednjih prstiju jer sam, eto, imao ZG tablice, a našao se u Mostaru, dolje na izlazu prema Rodoču, kod Starog mosta.

    Najluđe mi je bilo to što sam se 2 sata ranije svađao sa svojom ekipom u kafiću da hoću gledat BiH, dok su oni htjeli neku petu tekmu, jer ih BiH "ne zanima". :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    našao se u Mostaru, dolje na izlazu prema Rodoču, kod Starog mosta.Neki tip sa Zapada

    Išlo se jesti u romancu :smile:
  • Neki tip
    19k
    Išlo se jesti u romancu :smile:Bosna86

    Hahah, naravno, samo ne taj put.. išlo se prema Stocu, iz Bregave vadit rakove. ;)
  • Infinity
    15.2k
    Da ljudi u NFSBiH imaju zelju to promijeniti oni bi to do sad vec jednim dobrim dijelom odradili. Nitko od tih igraca iz BiH koji igraju za Hrvatsku nije dobio poziv BH selektora. BiH je igracki slabija i realno moze ranije dati sansu mladom igracu. Dok netko ima jos dvije godine za odraditi u omladinskim selekcijama Hrvatske, taj vec moze dobiti sansu za A tim BiH. Niti jednom se nisu sjetili poslati poziv mladom reprezentativcu Hrvatske. Da svi oni zele igrati za Hrvatsku prije nego za BiH je istina, al da se bas nitko u toj situaciji ne bi odlucio za BiH i da nema bas ni najmanju zelju igrati za BiH bas i nije istina. Koliko imas nadobudnih roditelja koji jedva cekaju takvu situaciju da se dokazu da njihovo dijete vrijedi i promijenit ce dres iz prkosa, kako klupski tako i reprezentativni.

    Halilovica na stranu, njegove pozive i od strane Hrvatske i od strane BiH su izazvali mediji.

    Ovo o cemu pricam je sad sve teze za izvesti iz vrlo prostog razloga. Lovren i ekipa su rodjeni u BiH prije ili za vrijeme rata, te su njihovi roditelji izbjegli. Oni su imali BH papire. Danas u omladinskim selekcijama Hrvatske imas igrace ciji su roditelji iz BiH, al ti klinci nikad nisu napravili BH papire i to je otezavajuca okolnost, mada se i to da srediti. Prije je bilo lakse, vidis mjesto rodjenja Zenica i mozes ga zvati. Danas je mjesto rodjenja Zagreb, pa mu onda grebi po obiteljskom stablu. Za BiH je taj voz vec i prosao i ruku na srce, smatram da BiH i ne polaze neko pravo na igrace rodjene u drugoj zemlji i nogometno odgojene u drugoj zemlji. Po pitanju Hrvata u BiH reprezentaciji se moraju bazirati na igrace hrvate ponikle u BH klubovima, a s Hrvatskom se mogu tuci oko rodjenih po Njemackoj, a takvih ce biti sve vise i vise.
  • Mali dioničar
    14k


    Tko živ bi izabrao BiH u odnosu na reprezentaciju koja ima 2 medalje od 6 mogućih nastupa na SP?


    Zbilja misliš da je Lovrenu i Ćorluki žao da su igrali za Hrvatsku, a ne BiH?

    Ako je do Saveza, nije baš da pratim bosanski savez, ali bio bih silno iznenadjen da je tamo upravljanje Savezom na prihvatljivoj razini u odnosu na hrvatski.

    A mislim da su prošla vremena kad se (samo) na temelju reprezentativnih nastupa dolazilo do transfera.

    Rakitić bi imao isti klupski nogometni put i da je izabrao Švicarsku kao što je Pjanić došao do Barcelone bez obzira na činjenicu da mu reprezentacija nije ništa posebno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.