• reziser
    6.2k
    možda su tu samo voajeri ;)
  • Majki2111
    2.6k
    Iako je očekivano, iskreno sam razočaran da samo 10% ljudi ovdje briga za rezultate trenutno. :sad:
  • Bosna86
    11.5k
    Najveće iznenađenje mi je da je 40 ljudi ispunilo anketu, a nije član Zone... Kad sam ispunjavao anketu, to pitanje mi nije imalo smisla, ali očigledno je imalo svrhu
  • xavier
    11.1k
    Opet postavljam pitanje kao i zadnji put...čija je tribina sjever gore?! :brow:
  • über alles
    1.4k
    Sokoli/klemmovci citaju forum
  • Neki tip
    19k
    jedino možda iznenađenje oko reprezentacije; mislio sam da bi moglo biti više "što gore to bolje" i tu Neki tip sa Zapada fali iznos postotkaKwedi

    Da, hvala, nisam primijetio da nije ispisan - 5.9%

    Što se tiče starijih od 55, imajte na umu da su ispunjavali i neregistrirani, možda oni koji samo čitaju. Ili mama @Majki-Papi2111 :cool: ... naravno, ako uopće ima više od 55.
  • Neki tip
    19k
    jedino možda iznenađenje oko reprezentacije; mislio sam da bi moglo biti više "što gore to bolje"Kwedi

    Da, ja bih očekivao možda zamjenu tog postotka (5.9), i onog koji se odnosi na ekipu koju rep. ne zanima, ne prate je - 13.4 (meni ipak dosta visok).

    Ne pripadam ni u jednu od tih skupina, ali mogu razumjeti one s agendom "sto gore, to bolje". Ne složiti se, ali razumjeti.

    Međutim, da netko tko prati i voli nogomet i ide na tekme i navija za Dinamo, ne prati i ne zanima ga uspjeh najboljeg sto ova zemlja moze skupiti, to manje kužim.

    Ne osuđujem, ali me zanimaju razlozi, profil tih navijača.
    Prvo što mi pada na pamet - oni koji su na tribinama ionako manje zbog nogometa, više zbog ekipe, zajebancije, navijanja. Reprezentacija okuplja ekipu koja im ide na živce i to ih odbija od praćenja u navijačkom smislu, a nogomet je ionak u drugom planu. Dio ultrasa.
    Druga skupina je ona kojima općenito na k ide reprezentativni nogomet, jer moraju čekat Dinamo i HNL. Klupski fanatici i fanatici klupskog nogometa. :) Donekle bliski prvima, ali ima ih i na drugim tribinama, nisu nužno u navijačkom filmu.
    Treći su "idealisti". Možda bi pratili da u repki nisu Modrić, Lovren.. i prije su nešto i pratili, ali odavno su "digli ruke" i ne zanima ih više pa nisu ni u kategoriji "što gore..". Postalo im svejedno.
    I četvrti - ni inače ne "briju" na nacionalni identitet i "kockice" i sve to im je teško smaranje i kičeraj.

    Ili neka kombo navedenih razloga.

    Sve u svemu, bezvezno nabadanje. :) Pada mi za svaku "kategoriju" poneki forumaš napamet, ali volio bih da sam stavio jos poneku soc-demo kategoriju, i radi ovog i radi drugih odgovora.

    Mislim da ću u sljedećoj anketi, a izglasana je o stadionu, godišnjim itd. (nastavak ove), ubacit i spojit onu drugu, "tko smo mi". Malo duže za ispunjavanje, ali ne predugo, a poslije zanimljivo za uspoređivanje i analize...

    Posložim ubrzo. Naravno, prvo ovu malo isčačkam. :)
  • Majki2111
    2.6k
    44 prosim lijepo. Majka je u lijepim godinama. I kao takva redovita na tekmama. :wink:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Uveliko očekivani rezultati, jedina stvar koja me iznenadila je ova da li smo registrirani na ZD, isto tako me iznenadio broj sto se uspjeha repke tiče, imao sam dojam da ce puno manje glasat za opcije kako ih repka ne zanima ili žele što gore( ako ništ.. moji istomišljenici :smile: )
  • Infinity
    15.2k
    Imas i kategoriju derbi navijaca :rofl: Mene reprezentacija ne zanima za vrijeme kvalifikacija, pogotovo za vrijeme prijateljskih. Nekad jeste, ali se igrao toliko dosadan nogomet da sam to sve potjerao u 3pm i ne zelim uopce gledati ako se njima ne igra. Gledam samo prvenstva. Evo bili su u finalu, ali i dalje nema sanse da gledam kvalifikacije. Spadam i u grupu fanatika po pitanju klupskog nogometa i onda me logicno jednim dijelom reprezentativni ne zanima, cak me pauze zivciraju. I sa svim tim Mamic, Suker, HNS nemaju nista, cak su mozda igraci najvise krivi zbog uzasnih izvedbi koje mi se nisu dale vise gledati. Dinamo mi je uvijek bio ispred reprezentacije, ali je ovo otislo na jednu visu razinu, tj. rekao bih da je reprezentacija otisla na jednu nizu.

    Tu oko mene vecinu zanima reprezentacija, ali ima dosta mojih istomisljenika i to su uglavnom redom navijaci Dinama. Nekad se znam zezati da nas je pokosio engleski sindrom gdje navijace velikih klubova reprezentacija ne zanima i da za nju navijaju navijaci manjih klubova poput Lutona ili u nasem slucaju Hajduka, jer im je to jedina nada da osjete slast pobjede i uspjeha :lol:
  • The Undertaker
    3.9k
    Ja bih molio nekog iz ove skupine "što gore to bolje" za repku da mi argumentirano pojasni razloge.
  • Neki tip
    19k
    dok se ne javi netko iz skupine, nudim objašnjenje - dok god su rezultati dobri, HNS bandi sluze kao smokvin list neradu, lopovluku i pogodovanju. Sanse za smjenu, za reset i novi pocetak, mozemo dobiti samo ako rezultati budu losi pa se pojavi pritisak sire javnosti, a odmah time i politike, za smjenom, za promjenama.

    Eto, prilicno sam siguran da je to to, ali nek me demantiraju ili nadopune. :)

    @Navijač Dinama je sam rekao da je u toj skupini pa možda da svoje razloge ako želi.

    Pada mi još nekoliko forumaša na pamet, prilično sam siguran, ali ne bih pozivao ni prozivao, objasnit će tko želi.
  • Mali dioničar
    14k
    Spadam i u grupu fanatika po pitanju klupskog nogometa i onda me logicno jednim dijelom reprezentativni ne zanima, cak me pauze zivciraju.Infinity

    O ovom smo već diskutirali. OK, Dinamo je u međuvremenu igrao LP pa se u Zagrebu moglo vidjeti vrhunskih igrača i mimo reprezentacije, ali upravo reprezentativni nogomet omogućava djeci uživo vidjeti najbolje svjetske igrače.

    Recimo, odveo sam nećaka na Hrvatska-Španjolska i kad je vidio sve te igrače uživo jedno 2 minute nije mogao doći k sebi. I to sa sjeverne tribine Maksimira, mogu si misliti koliko bi ljudima doživljaj bio jači da se radi o normalnom stadionu.

    Da ne postoji reprezentativni nogomet, top igrače bi velika većina ljudi mogla vidjeti samo na televiziji.
  • Neki tip
    19k
    44 prosim lijepo. Majka je u lijepim godinama.Majki-Papi2111

    Najljepšim. Ja valjda po sebi i svojoj ekipi računam da su svi postali roditelji u 30ima. Zaboravljam da ljudi imaju djecu i u (biološki) normalnim godinama za to. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.