• Mlađi referent
    10.5k
    S posudbom u Loksi izborio priliku, a onda s ovim nastupima u Dinamu izborio budućnost.


    Čestitke Kule, jedan od nas
  • Zagi
    5k
    Kad se sjetim da je Drmić igrao umjesto njega ...
    Ma...
  • serbus
    3.6k
    Ja mislim da on noćas umre to bi bilo sa smiješkom na licu ... izbacio je tovare usred Poljuda ... Bravo Kule..
  • Mrvica
    3.2k
    Kad se sjetim priča džaba mu srce i ljubav prema Dinamu, nije on za Dinamo. Kule legendo zaslužio si nagradu za srčanost, strpljenje i rad. Još puno golova ti želim, samo nastavi.. Dečko ide 200% svaki put kad uđe i zaslužio je sve šta mu se događa! HEROJ!
  • Jurki
    8.5k
    Eh kaj reci za Kuleta..nije ekstra klasa nogometasa.. ali taj ide glavom kam mnogi nebi kopackom.
    Nema neku kvalitetu ali s takvim bi covekom uvijek u rat.
    Kule fala lepa.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Kule kraljina, igrač za kojeg znaš što ti donosi...bizarno je da smo mi htjeli neke Miereze, Bakrare pičke materine pokraj ovog dečka.
  • Teofil Kateran
    852
    Zabio je gol, ali i puno više od toga, u par situacija obrana Hajduka je izgledala kao da su u limačima, pogotovo ona situacija kad se izborio za loptu glavom pored dva igrača Hajduka.
  • Juznjak
    3k
    Strašno mi se sviđa što kod njega uvijek znam što očekivati i znam da neće ići puno preko toga, ali isto tako neće ni razočarati s tim što se očekuje. Borba, trka, ali i primjećujem da pokušava biti što jednostavniji. Jasno mu je da nije kao Petković da si može dopuštat potez viška ili da pokušava nekom suigraču gurnut loptu u prostor između trojice protivničkih igrača. Jučerašnja situacija u kojoj je pucao lijevom ovo najbolje dokazuje. Već je netko napisao da je “samo” trebao lažnjak odradit, ali nije ni to toliko lako i siguran sam da bi Baturina i Petković išli na lažnjak u onoj situaciji, ali isto tako bih uvijek izabrao da Kule i npr. Hoxha idu na šut jer je vjerojatnost da će se spetljat prilikom tog driblinga poprilično velika.
    Osim ovog, općenito mi je jedan od najdražih naših igrača, jedan od rijetkih koji stvarno navija za Dinamo i to će uvijek jasno i glasno reći.
    Kule velik si i u potpunosti bih isto mišljenje imao o tebi i da nisi zabio za pobjedu na Poljudu, ali život ti je morao kad tad dati ovo i apsolutno si zaslužio!
  • Kepec
    4.6k
    Kad se sjetim da je Drmić igrao umjesto njegaZagi

    Upravo to. Nebitno tko je igrački kvalitetniji i spretniji s nogom, nego kada vidiš da jedan Drmić igra preko one stvari i živo mu se fućka za sve oko njega i onda ti dođe jedan Sandro, dečko iz Zagreba koji preore Poljud i to ga nagradi pogotkom.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    jel taj drmić još uvijek na našoj pipi?
  • Zagi
    5k
    Naravno da je, tko bi nam ga skinuo?. Odi na njegovu temu, eno crta nekakve murale.
    Nije ni loš u tome.

    4-5m eura ukupni trošak. Kada se murijak igra sportskog direktora ..
  • jedan u nizu
    5.9k
    Pokazao je da moze puno više i da njegov razvoj nije gotov. Treba dobru minutazu i dobre suigrače i vjerujem da će biti bolji.

    Unatoč tomu, ne mogu se ne osvrnuti na njegove promašene zicere u prvom poluvremenu. Neću ga kuditi ili srati po njemu, ali činjenica je da bi ovdje bilo ispisano 10 stranica kako nije lvl za dinamo da je Hajduk okrenuo i dobio nas, a njegovi ziceri su nas mogli spasiti.

    Nadam se da će dobiti još dobre minutaže do kraja prvenstva i da će to dobro iskorisiti jer ostavlja dojam čovjeka koji želi to maksimalno iskoristiti i boriti se!

    Samo naprijed Kule, ne daj se i bit će sve ok!
  • rioda
    2.3k
    Kulenović ima svoje mjesto u Dinamu, uz to što voli klub i daje tristo posto, ima i određene kvalitete. Idealan je za back-up opciju, igrač koji će gristi na terenu, nebitno uđe li protiv Ponikvi u kupu ili Betisa u ECL.
  • Krizy
    35.8k
    Ove sezone Kulenović je odigrao 829 minuta za Dinamo i upisao sedam pogodaka, pogodak na svaku 121 minutu.

    U šest utakmica u kojima je odigrao preko 60 minuta, upisao je četiri pogotka.
  • Paggini
    6.4k


    I da se ne zaboravi bitnost golova - gol za tri boda protiv Rudeša, bod protiv Osijeka u nadoknadi i za finale kupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.