• Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Može da, rotacija, zamjena, ima mjesta, ali ne za 550k godišnje, za pola te plaće može. Imam osjećaj da nas čekaju veliki rezovi na ljeto i iskreno veselim im se.

    DJ svima
  • Marley
    836
    gdje mogu naci te informacije o placama, ugovorima itd.?
    Vidjeh jednom tu na Zoni takvu temu, ali nemam pojma gdje.
  • Jurki
    8.5k
    Može da, rotacija, zamjena, ima mjesta, ali ne za 550k godišnje, za pola te plaće možeGražvydas Mikulėnas

    Istina je da rotacijskog igraca placati 550 k godisnje previse.. međutim isto tak ako Kulen isporuci 10-15 g/a kroz sezonu (npr. razina Gavre) i ako ostanemo igrati s jednim napadacem nije to tak ni previse platiti Kulena.
    Meni je veci idiotizam placati 500k Jurica kojeg nema ni na mapi i koji je nominalno 5-6 napadac. I takvih viskova se treba rjesavati.
  • Orc123
    5.1k
    u potpunosti se slazem. Najveci domet mu je 2. Napadac....moze biti dobra rezerva ali on nije vrhunski napadac i killer po nicem. U Splitu je zabio na prazan gol a nakon toga 3 ciste prilike koje klasni golgeter treba zabiti nije zabio. Kad bi spojili njega i Brodica i uzeli najbolje od svakoga onda bi dobili jako kvalitetnog igraca ali koji opet ne bi bio ispred Petka koji je vanserijski igrac koji samo radi sebe i svoje glave nije zavrsio u najvecim klubovima svijeta. Neka Kuleta kod nas ali za max 300tis po sezoni a on sada ima vise i tek je ove polusezone poceo vracati neku siću, bar si otplacivati ugovor koji ima vec nekoliko sezona a Kojeg je Dinamo placao da bi on igrao po posudbama. iskreno, da na ljeto dođe netko i ponudi 1m eura za njega ne bi dvojio nego bi ga prodao. Placen je 1,6m eura, tu je vec jedno 4 sezone a tek je ove polusezone zabio par golova. Premalo je to, ali nitko mu ne moze oduzeti to da je borac i da jako voli Dinamo. Nikad nece biti kvaliteta za 1. Napadaca Dinama, bas ko ni Brodic....

    On se nikad nece isplatiti financijski nama jer je dinamo njega sa placama vec platio preko 6-7milja eura....ovo je kap u moru sto je zabio par golova u ove 4 sezone u Dinamu! Jel smo spremni Kaneka, Halilovica, Ogiwaru, Vidovica, Kacavendu i ostale cekati 5 godina i placati ih ko suho zlato? Ne kuzim cemu euforija za ovih par golova koje je zabio. Pa napadac je, to mu je posao kojeg nije obavljao prosle 4 godine a za to je bio masno placen!

    Edit: on je tu vec 5 godina! Za 5 godina zabio 5 golova i 2asista!? Treba li ista dodati? Ako stvarno ima 500tis po sezoni onda dalje ne treba nista pricati.

    Samo da nadodam ironicno mi tu razglabamo jel treba dovesti Kaneka koji mi je extra drag i za kojeg mislim da se ne koristi ove polusezone pravilno i sam je pokazao koliko vrijedi, mi razglabamo dal ga treba dovesti za 1milju eura ili ne na kraju sezone i sa placom od 200tis eura!? Da bude back up desnom krilu kojeg moramo dovesti jer Spika nije taj. A taj isti Kaneko ima 5 golova i 6 asista u jednoj nepunoj sezoni, a kule u 5 sezona a ovaj je krilo a ovaj napadac. Isto tako duplo manju placu ima kaneko i odsteta za njega bi bila manja....iskreno cak i ja nisam siguran jel bi ga otkupio na kraju sezone ili ne, subjektivno bi ali objektivno nisam siguran....nezz cemu hayp oko par golova kuleta jer mu to posao. Nitko sretniji ako tako nastavi ali da smo pre dugo cekali i pre skupo, jesmo.
  • Jurki
    8.5k
    kuzim kaj hoces reci ali isto tak nije dobil ni priliku kak spada do sad.
    Kad smo ga vracali je bil jos zelen. Nekaj je igracki napredoval u međuvremenu.
    Kak sam napisal u postu prije.. ako bu priblizno razine Gavre onda je to cak ok.
    Ali isto tak on je jos daleko od razine Gavre..
  • Špicpapak
    17
    ."nezz cemu hayp oko par golova kuleta jer mu to posao."

    Ma hype je zbog toga kaj je dečko promijenio pristup jer je valjda shvatio da nije znalac pa je počeo orat i kopat na terenu i komunicirat s publikom. Jbg, ljudi to vole. I malo ga je i sreća nagradila. Ja osobno nemam niš protiv takvog igrača u rosteru al taj bi onda morao bit svjestan svoje pozicije u ekipi i imat očekivanja i financijske apetite sukladno tome.
  • Jurki
    8.5k
    al taj bi onda morao bit svjestan svoje pozicije u ekipi i imat očekivanja i financijske apetite sukladno tome.Špicpapak

    Upravo o tome je Ljubic govoril na zadnjem podcastu UPU da su i Kulen i Brodic svjesni svoje pozicije u klubu i da nece imati punu minutazu kraj Petka. Da su zadovoljni kad uđu i u 85oj jer su odrasli igraci koji se ne dure na sporedne uloge u klubu. I da kad dobe priliku preoru teren.
    Za financ apetite tesko da bi i jedan igrac smanjil ocekivanja.. isto tak nisu si oni sami dali tolku placu.
  • Dinaminjo
    501
    Kako je lakse zabiti kad je prvi dodir dobar
  • PlavacZRima
    237
    Kule je u najmanju ruku jednako dobar ko Mierez ako ne i bolj
  • Mrvica
    3.2k
    Kule van Nistelrooy! :cool:
  • Špicpapak
    17
    I onda promaši ono u 67. minuti. Taj dečko baš ne želi olakšat ni sebi ni nama. Zabije u maniri kilera i onda promaši ko u županijskoj ligi.
  • serbus
    3.6k
    Jebiga možda bi i bio ubojica golova da igra u kontinuitetu sezonu.... A da može zabijati svaku šansu vjerojatno ni nebi u dinamu više igrao. Koliko nas izvlači "otpisani" nije još za spomenik ali Kule samo radi dalje i krenuti će i golovi...
  • Krulek
    197
    Bulat umrtvio Goricu:lol:
  • Patak
    2.2k
    Kule će za 10 godina imati 300+ utakmica i 200+ golova u dresu Dinama.
  • Krizy
    35.8k
    Sumnjam da će postati najbolji strijelac u povijesti kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.