• Danko
    597

    Sjeti se gdje je petko bio u njegovim godinama i kakvu je statistiku imao.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Petkove rolice iz Italije su se vrtile na Youtubeu, ne znam koliko Kulen moze dignut tehnicki aspekt, a o zavrsnici da ne pricam.
    Jedino sto mu se ne moze zamjerit je zelja..
  • Cruyff
    45
    Sjeti se gdje je petko bio u njegovim godinama i kakvu je statistiku imao.Danko

    Mislim da su neusporedivi kaj se tiče igračke kvalitete i tehničko taktičkog aspekta.
    Statistika dosta često zavara i ne bi se vodio time pri usporedbi njih dvojice. Kulenović ne može dostići tu razinu tehničke izvedbe, završnice i efikasnosti koja bi zadovoljila Dinamove standarde.
  • Patak
    2.2k
    Pa samo da ponovi brojke od Lokomotive one dvije sezone zadovoljio bi...Pa tko je imao takvu statistiku u Dinamu? Oršić? Soudani?
  • Marley
    871
    Kule s tim svojim ogromnim srcem na terenu, kako taj decko slavi ama bas svaki gol, svaku pobjedu... ma da je i samo radi toga, kako mi nece biti drag :heart:
    A jos kad i konkretno pokaze na terenu kao danas, bravo Sandro!
    Mislim da cesce zasluzuje vecu minutazu. Vecu od onih zadnjih 5 min koje obicno dobije.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Imamo li podatak koliko je ovaj podcjenjeni gospodin jučer pretrčao kilometara?
  • Marley
    871
    Bravo Sandro :strong:
    Kad nam ofenzivno ne ide, barem od 60.min da dobiva priliku. Ne znam zasto ne smije dobit vise od 10?
  • Captain America
    14k
    Kule je najbliže idealnom centarforu što imamo s obzirom na bunkere u HNLu i kvalitete Hoxhe, Kaneka i Špikića. Imaš krila kojima je centaršut forte i napadača kojem je igra glavom uz pressing forte.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Kule me odusevljava iz utakmice u utakmicu, protiv Slavena u prvoj obavezno
  • Marley
    871
    Ma bit ce u prvoj sigurno, ali samo spletom okolnosti jer nema Petka. Inace, dobio bi opet mrvice na kraju, vjerojatno...
    Ali nije mi jasno zasto, posto je sam Jakir trazio da ga se vrati nazad. Dakle "njegov" je igrac. Vec od priprema gdje je pokazao znatno vise nego ijedan napadac, je trebao dobiti puno vise prilike.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Kule isporučuje ono što od njega i očekujem...nažalost, on je samo Sandro Kulenović, a ne neki fensi-šmensi gurač kroz noge, pa se mora zadovoljiti mrvicama sa stola.
  • serbus
    3.6k


    Dobro je neki dan napisao netko da ima neko japansko ili neko drugo strano ime igrao bi u 11 ovak je "nažalost" samo Hrvat.
  • Paggini
    7.1k
    Spasio nas protiv rudeša i danas iscupao bod, protiv gorice briljantan. S obzirom koliko mu se daje minutaže, jeben učinak. Nadam se da ce igrati u prvoj protiv Slavena.

    I mozda u kombi sa Brodićem, ali to bi mozda zahtjevalo da nas trenerski mag nesto osmisli
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Znate šta je Kule? On je ona scena iz Forrest Gumpa, kad Tom Hanks, unatoč svim svojim manama, omalovažavanjima i podcijenama sluša sebe, svoje srce i neprestano trči prema naprijed, ne osvrćući se što dolazi od iza.

    Kule nema svoje apologete i odvjetnike, on je redovito i " drvo " i " panj " , on je vječni krivac, pedro, i kad to nije i ne može biti. Njemu ne trebaju " lajkovi ", i ono što daje u Dinamu mu se ne mjeri brojem komentara na društvenoj mreži.

    Kule je i onaj prvi plavi Diadora dres, kojeg si dobio od starog, jer živiš kilometrima daleko od Zagreba i čuvaš ga kao da je suho zlato. Zato jer se duboko u srcu nadaš da ćeš poput svog idola Mandžukića jednog dana istrčati ispod mitskog juga i začuti " i naprijed plavi " dok daješ sve od sebe s tim istim dresom na sebi.

    Kule nije savršen, on nije Mandžo, nije arhetip napadača kojeg Dinamo treba zadnjih godina. Vrlo dobro on zna da tu nikada ne bi bio da se nismo našli u situaciji u kojoj jesmo. I baš zato, baš zato cijenim njegov Rudeš, njegov Osijek, cijenim svaki sprint, uklizavanje, slavlje nakon pobjede, jer duboko u srcu znam da bira Dinamovu klupu ispred prvih jedanaest u drugim klubovima. On je odjebao sve predrasude, sva "drva" i " panjeve" ,i usudio se sanjati da će obući dres svog Dinama, i dosanjao je.

    U svijetu " senatora ", u svijetu onih " koji su nas zadužili " ja uvijek i beskompromisno biram Kuleta,jer nogomet je bio i ostao viteška igra, i puno više od bilo kakvog komentara i tapšanja. Pa kom krivo, kom pravo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.