• xavier
    11.3k
    To bi bilo otprilike isto da, pred derbi sa Hajdukom, Index objavi sličan članak o Posavecu.The Undertaker

    Možda nisam u pravu, ali moj je dojam da će Index objaviti što god treba kako bi povećali broj klikova.

    I da me ne bi krivo shvatili, grozim se takvog "novinarstva" u kojem je upravo Index pionir (iako ga i ostali prate u stopu).
  • The Undertaker
    4.4k

    Možda griješim dušu, ali, da moram stavit pare, okladio bi se da je timing članka Alačevo djelo.
  • markoli
    1.7k
    Vice ništa krivo nije napisao, ali timing objave uredništva je govnarski i nekorektan. Već jednom ga je DR usosila kod Cro Copa sa retardiranim naslovom.
  • Neki tip
    19.6k
    Alač nije ni urednik ni vlasnik, mada sam odmah pomislio da je članak njegov, a ne Vicin, kad sam vidio naslov.

    O Indexu mislim sve najgore, ali nije njihova ni dužnost ni obaveza paziti na osjećaje Dinamovih igrača ni navijača.
  • Bosna86
    11.6k
    Petar Stojanovic na pitanje tko je kriv? Ne znam tko je, ali da sam ostao u igri, bio bih ja
  • Neki tip
    19.6k
    baš mi je žao tog dečka. Vrlo pošten pristup, daje baš sve što zna i ima. Je li to dovoljno, možda i nije, ali ne znam kako to mogu njemu zamjeriti.. Niti si je birao konkurenciju niti se postavio u momčad.

    Podsjeća me odnos prema njemu na odnos prema Striniću u repki. Je li jednako dobar lijevi bek kao što je Modrić vezni igrač? Nije, ali tada nije bilo boljega. I za to ga se nikako ne može kriviti. Isto vrijedi i za Stojanovića.
  • platini
    230
    Index vec godinama pise sve najgore o Dinamu, potkopava atmosferu, blati ugled kluba. Vice pise za index. Vice je dinamovac. Od ove 3 recenice jedna mora biti netocna.
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Ma ne znam opet zašto se obazirete na to šta pišu novinari i novine tipa Jutarnji,Večernji ,Index(u narodu poznat kao Imbex.yu) 24 sata, o Dinamu i njegovim navijacima ...ne znam koliko se sjećate ali kad je bila ona utakmica sa Viktoriom i prije tekme ono sto se desilo oni su to nazvali "dolazak 3000 hrvatskih huligana sa namjerom da izazovu nerede i uspiju nanjet štetu voljenom klubu" nešta je u tome fazonu bilo ...stvarno su levati novinari...eto vam svježi primjer od jutros i to onog "uvaženog hrvatskog novinara"( naravno hajdukovca) B.Jurišića..... (pa samo je čekao da Dinamo ne odigra dobro / ne razvali protivnika i da može popljuvat Dinamo i sve i svakoga koji imaju veze sa njime)
  • platini
    230
    Ova prvarajngla

    Ma da...neka se ljuti ko god hoce ali mi idu na zivce ljudi koji primaju novce od Matije Babica a borci su protiv kriminala. Pisu za index koji sutira Dinamo gdje god stigne a veliki su dinamovci. Brate pisi za zonu Dinamo, za Glas Koncila, osnuj portal pa pisi samostalno...samo nemoj biti u istoj redakciji sa Babicem, Duhacekom, Deom Redzic i izvlaciti se na njih kad ti objave clanak. Znao si i prije da imas posla sa sotonama u ljudskom obliku.
  • BlauDivision
    463
    Svima je poznato kakve su mogućnosti i limiti Petra Stojanoviceva,za takve stvari nam nisu potrebna iMbexova piskarala. Moram uzeti u obzir kako je isti taj Stojanović jedan od graditelja našeg preporoda na sportskom planu u ove dvije godine.Taj isti Stojanovic je standardni prvotimac isto kao što su Olmo i Petkovic.Decko ide svaku utakmicu 101% ali jednostavno nema talenta za neku izražajniju rolu.Mi nemamo boljeg na toj poziciji. Ta pozicija je općenito deficitiarna u nogometnom svijetu i bez 5M+ kupovine ne možemo dobiti nista bolje od Stojanovića.Ali opet nije problem u Stojanovicu nego u tajmingu kada ovaj jugo Clickbait pamflet portal ošuđenog kriminalca matije babica izbacuje ovaj tekst.Zasto ovo nije napisao nakon Harkiva?Zašto je ovo izbačeno dan prije ovako važne utakmice?Nisu nam potrebni neprijatelji u medijskom svijetu ako imamo ovakve prijatelje.Nije ovo jedina škrabotina od dotičnog u zadnjih par mjeseci gdje se umanjuju vrijednosti i značenja naših pulena."Dinamo je imao sreće,ali koga briga ide u LP"(28.8.19),"Dinamo svog stopera gura u reprezentaciju".Dino Peric(25.8.),"Bjelica je odveo Dinamo u krivom smjeru."Nakon Fradia(7.8.19),"Bijelica gubi vrijeme sa Morom"(31.7.).Ovako pišu "naši" novinari dok tovarski medijski aktivisti u svojim člancima jebenog Juranovica i Caktasa stavljaju u istu rečenicu sa Dani Alvesom i Lukom Modricem.
  • BluePhone67
    3.4k
    Hehe, kaj je taj seruckao to je bilo strasno. Prica je bila da je to Marcinko pod tim pseudonimom.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije on. Marčinko se maknuo iz kluba, a ovaj i dalje ima komentare. Tipujem na ljepotana s plavim lasima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.