• BluePhone67
    3.3k
    A dobro, stvarno se pretjeruje oko tog teksta i fucking indexa ili bilo kojeg drugog teksta i portala. Ovdje se 90% ljudi ocitovalo da ne cita taj Index, ali svi znaju sve kaj pise na njemu sto je kontradiktorno nevjerojatnoscu. Ja jbt, ne citam Pupovceve Novosti, jer znam da ce mi tlak dici na tusucu, pa tako ne citam niti Holigu, a ako vec moram zbog aktualnosti da vidim sto je to govno napisalo vec u startu znam da ne ocekujem nista i tako za brdo drugih novinara, portala i novina.

    Dođe mi za nepovjerovat da su sada svi digli na noge kao da je to nesto novo i kao da je to sveto pismo, a na kraju krajeva imas cca 400 000 eura godišnje +- kako koji igrac i trebas biti profesionalac i ne brigat sto netko pise. Kao da je jucer netko zabranio Stojanovicu da bude najbolji igrac na terenu, a ne da jos traze jednu njegovu loptu iz cistog centrasuta.
  • BlauDivision
    463
    Naravno kako nije ništa novo, nego je ovo samo višemjesečna konstanta umanjivanja datog pozitivnog trenutka i svega postignutog na sportskom planu bez riješenja u realnim okvirima i mogućnostima.Još zanimljivije od svega ovoga je kako ja osobno nikad nisam pročitao niti jedan tekst o jednoj od najboljih europski škola nogometa koja stoluje na Maksimirskoj 128 od tih svih vrlih novinara i portala.Zar je to moguće?
  • BluePhone67
    3.3k
    A gle, nije da se nije pisalo, ali svakako premalo sto se slazem sa tobom. Ono sto bi trebala biti poanta, da mi kao citaoci mozemo to ili citati ili ne citati. Drugo da se trebamo pitat jel mi imamo svoje novinare na svim relevantnim portalima i tko pise u ime kluba i trece klub sam sebe u cijeloj toj prici mora hvalit i medijski izlazit van sa svojim uspjesima. Recimo danas je izasao novi video od gnk i nitko ga nije stavio ovdje i nece ako ga ne stavim ja ili eduardo i mozda jos netko stavlja ne sjecam se tko.

    Zasto netko iz kluba nebi stavio sve svoje objave, tekstove, video klipove tu da se cita i vidi? Evo otvoreno im nudimo nek nadju svaki dan 5 min vremena i kada izadje objava neka je ovdje stave i ne mora napisat niti rijec vise. Imali su PR placenu sluzbu piskarala bas na tom indexu poput onog Klicka i takvih, a mogli su platit nekog novinara da pise za index, za net.hr . Njega novinar ne dođe 10 000 kn mjesecno, pa toliko kadet Dinama ima kod nas
  • xavier
    11.2k


    Ti se šališ ili si ozbiljan? :yikes:

    Pa valjda svaki dan neki od režimskih novinara napiše tekst o najboljoj školi na svijetu, transferima i milijunima koje je klub "zaradio"...
  • BlauDivision
    463
    Milijuni i transferi me uopće ne zanimaju nego struktura, način rada i tko je najviše zaslužan za ovu višegodišnju dominaciju u mlađim kategorijama."Pola" HNL igrača potječe iz našeg inkubatora.
  • BlauDivision
    463
    https://youtu.be/aGlv1QedURg ovako nešto želim vidjeti, ovo me zanima.
  • BluePhone67
    3.3k
    Evo sada se snima prilog Dinama za LP u njihovoj glavnoj emisiji, mozda je to vec izaslo neka me netko ispravi ako je. Neka pozovu sve medije uz kanape i casu vina, da napisu pozitivne dojmove oko emisije i da oni osjete cari najprestiznijeg klupskog natjecanja. Imaju kontakte od svih njih, neki dan je Mati (index) imao intervju sa Bjelicom, Mlinka (net.hr) redovito njihove stare pulene ugoscuje. Mladi također nizu sjajne rezultate, napravis prezentaciju, video sa svim cinjenicama, podjelis im CD ove ili usb sa Dinamo logo. Moras negdje nesto i dati, da bi dobio nazad ili pruziti ruku.
  • BlauDivision
    463
    Već smo utvrdili kako čitaju ZD, kako su prihvaćali neke ideje, pa se nadam kako će i ovu za opće dobro i bolju prezentaciju našeg kluba worldwide.
  • BluePhone67
    3.3k
    tu6pijnrjoypr0u3.jpg

    Mozda je offtopic, ali eto da se nadovezem. Jucer su bili MMA borci u klubu, ne znam kojim povodom jer ne pratim bas to, ali posto su ti borci sami od sebe, nas tagirali u objavi sam bacio pogled. Ja to fakat ne pratim i sada ja tu vidim bracu Delije koje je netko napisao na temi poznati navijaju i da su Dinamovci iz Dubrovnika, pa imas tu Pejica iz Zagreba koji je kasnije sa salom dinama navijao itd.. Fakat ne znam puno o njima, ali ako su to Dinamovci napravi pricu sa njima i samo siri Dinamovstinu. Svaki dan je dan za nesto novo i bolje i samo moras radit na dizanju imiđa i to se mora vratit kada tad sa dobrim radom, ako pricamo o golom marketingu i prezentiranju sebe kao klub.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Mislim da ovu subotu u Areni ima onaj neki MMA(poljski) event pa onda :)
  • Ero
    942
    Braću Delije, zanimljivo zvuči haha.
  • ZDS86
    205
    Decki cd nastupit na KSW-u u Areni
    Ante Delija je Dinamovac provjereno kao i brat mu,za ostale ne znam.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ante delija i filip pejic su dobri i poznati borci u poljskoj organizaciji KSW i da u subotu je prvi njihov event na balkanu u zg areni
  • ZGV
    3.2k
    Možda je nezgodno prezime, ali dečki su pravi Dinamovci iz Dubrovnika i jedan od njih baš ide na tekme redovito.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.