• Crusades1986
    9.8k
    Bit ce totalno nezanimljivo finale ove godine. Ili mi ili Rijeka ce ispast i nece igrat finale. Prosle 3 godine je ambijent i brojku spasavao susret s Rijekom i Hajdukom. :roll:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    U slucaju prolaska Riječana(sad su slabiji jer im nema Bišćana koji je pobjedio ovakav Dinamo ) vjerovatno da ce finale biti sa Goricom ili Osijekom(po jacini) mada možda ce savez svoje rukice malo uprljat pa čak i Šibenik jer se u Šibeniku igra finale kupa pa da igraju doma pred svojim
  • LovroZG
    1.3k
    Kombinacija Øvrebøa , Bebeka i Jovića ne bi mogla ugurat Šibenik u finale. Razlika u kvaliteti je prevelika između prve i druge lige.
  • ZGV
    3.1k

    Jel ti je to provjerena info da se igra u Šibeniku finale? Ja sam isto čuo još prije koji mjesec, ali nema nigdje službena informacija.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    pa tako sam vidio na ovoj stranici da su pisali Šibenik (neki lik je upitao) a i cini mi se da je komentator na HRT2 kad je bilo finale u Pulo rekao da je ŠI sljedeca stanica(da ce se svake godine negdje drugo,mada ja bih iskreno volio Osijek,puno je bliže Zagrebu i meni u Orašju(BiH) a i puno bi doslo Dinamovih navijača iz Bosne i jer ja vjerujem da Slavonci (pogotovo istocna Slavonija, Vukovar Županja Slavonski Brod Beli Manastir i Osijek kao grad više vole Dinamo nego ikoji drugi hrvatski klub)
  • ZGV
    3.1k
    U Osijeku je već bilo finale prije pet godina čini mi se...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    da ali ja mislim baš da je Osijek igrao to finale isti slucaj kao i proteklih par godina ako Dinamo i hajduk igraju onda se igra na dvi utakmice ako igra Dinamo ko sta je bio slucaj sa Splitom igralo se u Zagrebu(jest da je tada glava bio u punoj moći pa je mogao namještat kako i šta) isto kao i Lokomotiva kad je igrala dvo meč na Maksimiru igrala sa hajdukom a u Splitu na poljudu mada opet ne znam ne bih lose bilo ovako svake godine na drugom stadionu...samo problem finale mogu organizirat realno 10 stadiona ako i toliko
  • Infinity
    15.3k
    Finale se igra na jednu utakmicu, nebitno tko igra. Dinamo - Rijeka (0-1,0-2) je bilo zadnje na dvije utakmice, a Dinamo-Belupo prvo na jednu. Od tad se stalno igra na jednu, izmedju ostalih je Dinamo igrao i s Rijekom i s Hajdukom na jednu utakmicu.

    HNS ce domacina potvrditi iza NG, a Sibenik se namece kao glavni kandidat. Meni je zalosno sto jedno takvo finale gledamo igrati na sto manjim stadionima. Nije kriv HNS sto iste odabire, jer je to trenutno jedino logicno rjesenje s obzirom da osim Dinamo-Hajduk nitko je bi napunio preko 10.000, a i to ovisi o tome gdje se igra pa u Vinkovcima ne prodaju sve ulaznice za finale Dinamo-Hajduk.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    E pa eto i do sad su finale org Varaždin Vinkulja i ove godine tj.prošle nogometne sezone Puležani sad ja mislim da su Šibenčani sljedeći(naravno sad sam bio reko volio bih Osijek
  • Infinity
    15.3k
    Maksimir, Osijek, Varazdin i Pula su bili domacini. Vjerujem da ce uskoro biti Poljud i nadam se da cemo domacine satrati u finalu :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Neće se Hajduk usudit kandidirat za domaćinstvo zbog Torcide. :rofl:
  • Crusades1986
    9.8k
    Zamislite finale Dinamo-Lokomotiva na Poljudu :lol: :lol: :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Malo sam razmišljao, pvaj video nemogu prestati gledati. Toliki je motiv za nastaviti vjerovati da možemo napraviti nešto veliko i biti "one season wonders", kao Leicester, kao Ajax prošle sezone, kao šampionska Rijeka, Deportivo La coruna 99/00 u Španjolskoj, Monaco pred par sezona.

    Više će se pamtit ta jedna sezona uspjeha velikog nego išta drugo. (primjer Leicester). Veliki overachivement. I to postoji, pa zašto mi nebi bili ti ove sezone?

    Ja vjerujem.
  • BluePhone67
    3.3k
    jpd5aednvrdycmm7.jpg
    khwapo6o0jjg24k8.jpgx6qu08z5gx0qn1pv.jpg
    rs7yjda7bik0xw4m.jpg

    Sn 05.11.2019
  • Hipo
    406
    04.12. Rijeka - Dinamo kupKwedi

    3.12. Kup na Rujevici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.