• luka modic
    609
    na sjeveru je bio čovjek na čovjeku,u svakom redu su bile pune i sjedalice i prolazi između sjedalica,nije se moglo pomaknut.
    Ulazilo se i bez ulaznica,dosta ekipe pogotovo klinaca je skakalo sa sjevera gore na sjever dolje,tako da siguran sam da je na sjeveru bilo puno više ljudi nego što je kapacitet.
  • Gelipter
    3.5k
    (Već uhodani uvod): "Dan nakon utakmice, nakon prospavane noći, kad su se strasti i emocije smirile..." - ma kurac su se smirile. Još mi je više žao nego jučer, ali kaj sad, idemo dalje. Neobično mi je drago nakon svega da dolazi duža pauza. Presložiti se koliko je to moguće u svim ovim okolnostima i u svakoj utakmici igrati kao da je finale kaj i je zapravo. Veće kikseve i jebene pehove nadam se da smo ispucali u sad već prošloj polusezoni. Unatoč svemu i dalje mislim da je sve u našim rukama, samo moramo povratiti do kraja taj šampionski mentalitet.

    Kaj se tovara tiče, jučer su sa svojom porukicom još jednom pokazali koliko su puni kompleksa od Dinama i Zagreba. Zadnji put s istom porukom bili su u sličnoj situaciji, nakon dugo vremena vodeći i umjesto da sve napore ulože u dodatni poticaj svom klubu i igračima, oni sve svoje "ograničene mentalne kapacitete" koriste za isticanje nečega što je po sebi jasno bez da to po tisućiti put posebno naglašavaju.

    Kaj se tiče njihove bakljade kako god da su to unijeli, na tome im se s navijačke strane treba čestitati koliko god teško bilo. Nevjerojatni su mi neki kolege ovdje, koji čak imaju i nickove koji aludiraju na to da su neki "wannabe ultrasi", a zabranili bi drugim skupinama unošenje pyro asortimana.

    Još ću jedanput naglasiti iako to često nakon derbija na Maksimiru pišem: Sve smo sličniji toj,"srpskoj dici s juga" kaj se tiče stalnog spominjanja njih gdje treba i ne treba, kaj se tiče navijanja protiv njih kad treba i ne treba, kaj se tiče kmečanja, kaj se tiče toga da sve slabije mnogi navijaju za svoj klub. Usredotočimo se malo više na nas same. Nek svatko tribini doprinese koliko može kao pojedinac, da ne šute ko pičke pola ekipe koja dođe na derbi, a glume neke navijače. Da navijaju i nakon prvog ponavljanja pjesme, da prate vođu i bubanj, da u pjesmi kad krene pljeskanje ne zaborave da svejedno treba pjevati istovremeno. Na trenutke je jučer ponovno naše navijanje bilo sramotno, svi ozbiljniji navijači shvatit će po čemu se to sve vidjelo. Čestitke vođama na zalaganju, ali ponovno je moj skroman dojam bio da je u određenim trenucima odabir pjesama bio krivi. Čestitke kaj se tiče šalijade i toga kaj se veći dio ljudi fakat pojavio sa šalovima i to čak i na sjeveru gore.

    Kaj se tiče brojača, oni nas svaku tekmu jebu i ove naše mizerne posjete svaki put dodatno smanjuju i glede toga bi se fakat nekaj trebalo poduzeti ako se može. Dok neki u HNL-u idu u suprotnu krajnost i na čak sramotne načine pumpaju brojke mi ih svaku utakmicu smanjujemo, a onda što je veća posjeta to je odbitak veći.
  • BBBaranja
    1.9k

    Stoji sve sto si napisao,samo mali dobronamjerni savjet vođi navijanja prema istoku.
    Malo više energije frende,svi jako dobro znamo kako to radi dečko koji sada nažalost ne može biti sa nama.
  • zagr
    505
    i malo više skakati na pjesmama.
  • Riot
    1.7k
    Nadam se da onaj lik koji je dijelio majice na poluvremenu nikad neće skontat da Sjever nije njemu pljeskao kad ih je podijelio nego igračima koji su u tom trenutku izlazili na teren. Možda umre misleći da je dobio pljesak Boysa, bila bi baza a i bolje za njega
  • IceMan
    1.5k
    Meni je jučer najveća fora bila kad su svi počeli lajat na pse na početku., a psi se uzbudili da su morali van s njima.. jedan je skoro policajca potegnuo s sobom.

    Treba uvijek malo zajebancije :rofl:
  • Kepec
    4.8k

    Još su mu bacili majicu nazad dolje.
  • Krizy
    36.3k
    Hahaha ne znam jel bila pet sekundi gore, odmah letjela nazad :rofl:
  • Dalmatinec
    584
    bGqLJF3Y
    Bilo bi dobro da budu zastave i na gornjoj etaži da se ovo sve poveže u jednu cjelinu.
  • Kepec
    4.8k

    Racionalno gledano nije baš lijepo bacat Dinamovu majicu nazad.
    Ali da smo se izurlali bome jesmo. :lol:
  • Dinamosaur
    973
    Zao mi je kaj se trener usrao i nije vadio Ademija u situaciji kad tovari nit ne zele preci centar.
    KTC nabacuje lopte u bunar jer je na vrhu 16m Petko jedini, a oko njega bar 3 igraca, od nasih nikog za napast gol.

    Da je bar probao pa ubacio Kuleta zadnjih 10-15min. Kaj god o Kuletu rekli-covek se zna postavit i uvek je negde di treba(ko nekad Sokota).

    Ps.ajd bar smo proslavili gol(e to je bila ona emocija koju smo htjeli, ludilo)
  • Patak
    2.2k
    To sam i ja pomislio, zadnjih 10-15 minuta je trebao biti Kule u igri pa čekat neki nabac Kaneka...Kule je odgovoran igrač, istrči svoje tak da ni tu ne bi bilo problema.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Budimo realni, stepenice su bile pune jer desni zadnji sektor je bio poluprazan. Doduše, čini mi se da se moglo dolje prošvercati s sjevera gore.Dalmatinec

    Ma normalna stvar, kolko put sam s kartom za gore bio na sjeveru dolje ili se prebacio na poluvremenu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Da je bar probao pa ubacio Kuleta zadnjih 10-15min. Kaj god o Kuletu rekli-covek se zna postavit i uvek je negde di treba(ko nekad Sokota).Dinamosaur

    To samo pokazuje da je i profa razmišljao prvenstveno da ne primi koliko god nas uvjeravao da je htio pobjedu. Nema logike da u drugim tekmama ubacuješ Kuleta i tražiš gol, a u ovoj tekmi di je Karoglan ako već ne tijekom tekme onda bar zamjenom di je ušao Elez pokazuje da želi bod naš profa ne preuzima rizik.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Napalo nam splitskog dogradonačelnika. :fear:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.