• Mali Zeus
    10.2k
    Šarlija je fascinantan, čovjek bi mogao kramponima nekom izbiti oko i svejedno bi dizao ruke nisam ja i čudio se što je dosuđen faul.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Jesam ja lud ili je bilo iznad 18.313 ljudi? Takav je dojam bio.
  • rob ljubavi
    786


    Ne znam po kojoj računici je bilo 5 ipol soma praznih mjesta na stadionu.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Kut zapada gore je bio prazan i kut sjevera gore, maksimalno 2000 mjesta.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Brojaci su u kurcu, opet
  • rob ljubavi
    786


    I ajde soma na jugu. To je i moja racunica bila, max 3000 i to nategnuto da prek toga nejde nikako
  • austrijanac
    2.7k
    Jucer sam po prvi put nakon 2015. bio na zapadu.

    Dolazim, dajem osobnu, lik me gleda sta glumim i pusta unutra.

    Za one koji su stalni tamo, da li je stvarno moguce da se ne gleda osobna?

    Isto je jucer vrijedilo za zapad gore i dole.
  • Captain America
    14.5k
    Za one koji su stalni tamo, da li je stvarno moguce da se ne gleda osobna?austrijanac

    Obično banem 10 minuta prije početka utakmice i tako uvijek bude. Taman uletim na sam početak. Isprazniš džepove odmah pred njima i kontrola karata i tebe traje minutu.
  • The Undertaker
    4.2k
    Nekad se gleda, nekad ne, ovisi o redaru i o gužvi na ulazu.
    Jučer me raspizdilo što su slali ljude sa ulaznicama na ulaz za godišnjake. Koji kreten donosi takve ad hoc odluke? Dajte više, uozbiljite se.
  • Sajla
    3.8k

    ove sezone mislim da su me jednom tražili osobnu, maksimalno dva puta. AEK i možda Hajduk prvo kolo.
  • Neki tip
    19.6k
    Kut zapada gore je bio prazan i kut sjevera gore, maksimalno 2000 mjesta.Keyser Soze

    I to sjevera gore što je bilo prazno, ne bi prazno bilo da se ljudi nisu spustili na sjever dolje koji je stoga bio dupkom pun, stepenice uključujući.

    Nema teorije da je na stadion stalo još 5k ljudi.
  • austrijanac
    2.7k
    Meni je fascinantno da na ovakvom derbiju, gdje znas sto se dogada sa ulaznicama (preprodaja, tovari, itd), ti ne radis potpunu provjeru. Bez obzira na guzvu, kolonu, ili sto vec.


    U potpunosti se ugledat na engleze, dok navijaci nisu usli, nema pocetka tekme.


    Bas me iznenadilo.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Kolarić je nadoknadio ukupno 8 minuta..

    1. poluvrijeme - ozleda alzirca - preko 4 min lezanja u našem 16, kod izvodjeja gol auta su uzimali po minutu svaki put a bilo ih je 10 samo u prvom poluvremenu
    2. poluvrijeme - 2 min samo za zamjene, 5 min VAR + još hrpa njihovih izležavanja -

    kolarić isto izgleda želi na more.. jebo ga hajduk u dupe.

    i hajduk je hrpa govana koja ne igra ništa bolje nego lani.. mi smo jedini problem samima sebi. neznam kako itko ovjde može napisati da je hajduk solidan ili tak nešto..

    da smo mi na 50% onoga št ovi grači mogu, imali bi min 5 bodova prednosti sa 2 utakmice manje..
  • Jaro
    5.8k
    Petka i Ademija kao najiskusnije su razjebali i vidjelo se da su potpuno dekoncentrirani.Ali

    To je problem Petka i Ademija. I prupteme utakmice. Naravno, ako je istina. Kaneka su kudikamo jace tukli pa mi nije izgledao dekoncentrirano...
    A kolko sam ja primjetio, dosta je i Petko, a i Misic podijelio batina...
  • BBB ROHOLT
    4
    Dali će osiguranja snositi posljedice za ovaj cirkus na južnoj tribini??Nije mi jasno da svaki derbi zapale 50 baklje na jugu i da unose poruke kako ih je volja..Može li se išta učiniti po tom pitanju ili će da nam pale stadion svaki put kad dođu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.