• Tongo Doumbia
    2.3k
    Dost dobra promidžba, reklo bi se. Već vidim " napad " , netko mu dobacio " kaj je ", a on se jadan cijeli oznojio.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Za 10 dana će biti priča, napala me desetorica, sve ih prebio.
  • Plavi-9
    424
    Rekao je da je izašao iz auta i da su svi pobjegli. On misli da je to zbog njega :rofl:
  • Taćini Serhio
    300
    Potrgalo retrovizor na Puntiću :meh:

    Dogradonačelnici izletili da se šibaju, huligano pobiglo :sad:
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Rekao je da je izašao iz auta i da su svi pobjegli. On misli da je to zbog njega :rofl:Plavi-9

    da da :rofl:
  • reziser
    6.4k
    Prolazio sam onuda, znači gospodin sa ST tablicama ide nakon tekme zajedno s dinamovim navijačima sa stadiona...i očekuje da ga nitko neće taknuti

    a to da su ti dečki znali da je unutra dogrtadonačelnik splita. možeš misliti...
    imam osjećaj da je namjerno provocirao da semože oglasiti kmečanjem

    i tak će popravak platiti porezni obveznici....
  • flexXy
    1.9k

    U autu nas trojica a njih 15000 sami
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ma taj tip je bolesnik, njega bi i tovari tukli.
  • reziser
    6.4k
    i još koju objavu je napisao ..digli bi vojsku da se to desilo u Splitu :vomit:
    bez komentara....
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Stoji sve sto si napisao,samo mali dobronamjerni savjet vođi navijanja prema istoku.BBBaranja

    Ja ne znam da je čovjek protiv tovara kad se popeo u drugom poluvremenu na tu stangu išta rekao u megafon
  • BBBaranja
    1.9k

    Zato kažem,neznam dečka ali ako će tako "voditi" bolje da se ni ne penje gore,10min je vodio borbe s megafonom..
  • kibic
    1k
    Potpisujem. Dosta prigovaranja kak drugi to delaju. Imamo svoju briju za isfurat. Klub ide kroz promjene, navijači polako dolaze, treba i dalje na tome radit da je štimung dobar da su navijači okrenuti na dobrobit svog kluba.
  • jedan u nizu
    6.1k

    ja se dam kladit da se gurao sa autom u toj guzvi ispod zapada, i da mu je netko zapravo slucajno otkinuo retrovizor, a on pomislio huligani ga napdaju.

    iskreno, ja da idem razbijat tudi auto zbog nekog razloga, udario bi necim po sajbi, nebi lupio retrovizor i otisao.

    ali eto, mora se on dodvoriti splitskom puku, gradska vlast zeli torcidu i pojam hajduk vezat uz sebe do sljedece godine i izbora
  • ZGWest
    551
    Istina je da nije rijec progovorio. Ali koliko sam primjetio, da je ne znam ko stajao na stangi, nebi pomoglo ocito.
    Okrenem se svako malo i pola ekipe ne otvara usta uopce. Mozes se derat i vikat, al niko nis.

    Ne kuzim ekipu koja dodje na derbi i ne izgubi glas.

    Nakon ponistenog gola, 30% ekipe navijalo.
  • reziser
    6.4k
    a se dam kladit da se gurao sa autom u toj guzvi ispod zapadajedan u nizu

    znam da je...ali vjerujem i da nije slucajno hehehe
    ali klikanje, mediji..., kmečanje...standard....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.