• Jaro
    5.6k
    ne optuzujem, vec je imao virozu tamo kaf sno igrali s AEKom. Mlad, sportas pa malo cudno da je opet viroza koja traje 10ak dana...
  • emilperska
    3.1k
    Kao i prije Rudesa, imam neki dojam da prilican broj ekipe razmislja samo o Hajduku i vrti kombinacije bez koga mozemo na Kosovare..
    Na temi Rudesa sam pisao da ova ekipa u ovakvoj formi i s ovakvim trenerom koji trenutno nije na razini, ne moze si dozvoliti kalkuliranje protiv nikog, a kamoli prvaka neke drzave koji nas je zadnji put demolirao. Znam da Zona ne moze utjecat na to, ali bi zabranio da se prica o Hajduku prije neg ovo zavrsi, a i opcenito me zanima od kud ovom jednom dijelu ekipu uporiste za stav "lako cemo".. Kog smo mi opce (a da nije Kup), nabili i glatko dobili pod Yakirom?
  • Praskaton
    1.8k
    Ne vjerujem da itko zamislja da cemo mi lagano njih dobit.Pa ljudi su nas vec pobjedili,svaka nasa utakmica je mucenje pa ce bit i ova.
    Nazalost al tako je,fokus je na nedjelji i derbiju,svjesni smo da bi treci poraz od tovara bio tesko nadoknadiv do kraja sezone i puno veci udarac od ispadanja iz europe.

    U ove dvije utakmice mi stvarno nije bitna igra,idemo izvuc dvije bez poraza kako god znamo
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Prva utakmica sa njima se igrala na oranici, vidjet ćemo kakav će ishod biti na travnatoj podlozi.
  • Zagi
    5.1k
    Pojest ćemo ih na normalnom travnjaku.
  • plavac173
    2.6k
    Kakve gluposti ti trkeljas.. Jakirovic je jedini krivac? Od kad je Jakirovic dosao u Dinamo, 1. smo sa 4 boda prednosti iznad hajduka... Pogledaj malo dublje i dalje od ispod nosa
  • emilperska
    3.1k

    Fascinira me kako su svi novi profili Yakir fanovi :cool:
  • mali M
    3.5k
    Uopće mi nije ugodno kad nas tovari nabiju sve tekme, ali možda neko zna točniji podatak, čini mi se da smo znali gubiti sve u sezoni protiv njih, a prvenstvena smo osvajali. Koma mi je da ih ne nabimo koji put ali nisu mi fokus. Nama je fokus na trofejima, a sirotinju veseli kad pobjede nas.. šta sad... Bar ja uvijek gledam tekmu po tekmu i ne zanima me šta nam slijedi za dva kola
  • Krizy
    36.3k
    Bar ja uvijek gledam tekmu po tekmu i ne zanima me šta nam slijedi za dva kolamali M

    Ovo je tema za Ballkani, koji je sljedeća utakmica a komentiraš Hajduk :razz:
  • mali M
    3.5k
    Ma samo sam se nadovezao na gornje jer pričamo kako se Balkani zapravo premalo spominje u odnosu na nedjeljnu utakmicu. Al u pravu si, nadovezao sam se na vlakić bezveze
  • ZGBhoy
    1.7k
    Reza ove tekme je jako bitna za bildanje atmosfere za Nedjelju.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    I ja također očekujem mučenje. Dapače, potpisao bih mučenje i 1-0 kao protiv Rudeša, a ne brdo onih šansi i promašaja u Varaždinu.

    Jednostavno uzmi što ti se nudi, sa što manje štete i idemo dalje. Očekivati neku nogometnu rapsodiju u ova zadnja dva kola je preoptimistično čak i meni, a po naravi sam optimistik.
  • Krizy
    36.3k
    Ma sve 5, malo zezancije :up:
  • emilperska
    3.1k

    1:0, Kulenovic u 85' :lol:
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Fucking emotions! Njemu baš želim još takvih golova kao protiv Rudeša. Dečku na slavlju vidiš da mu je jebeno stalo. Takve volim, to je valjda i bit i draž nogometa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.