• Orc123
    5.1k
    Bilo kakva pobjeda sutra je dobra, em radi koeficjenta, em radi atmosfere...
  • pencilneck
    649
    Što dulje ostane 0-0, to će više nervoze biti kod nas. Ne želim uopće pomišljati na scenarij u kojem ulazimo u 80. minutu, a na semaforu je i dalje 0-0. Svaki centaršut u naš kazneni prostor panika. Nadam se da ćemo povesti u 1. poluvremenu i riješiti to puno prije kraja.
  • reziser
    6.4k
    Pobjeda nebi smjela doc u pitanje, od početka zabit gol da imamo mir, odmorimo igrače
    a i samopouzdanje pred nedjelju
  • emilperska
    3.1k

    Ja sam slavio s njim na zapadu kao da sam ja dao hahaha
  • maksimirski istok
    183
    Toliko komentara za derbi u nedjelju, i onda shvatis da se sutra na odlučujućoj europskoj utakmici očekuje 5-6k
  • Orc123
    5.1k
    Ma mislim ajmo bit realni..ako ne izvucemo barem remi protiv Ballkanija onda ni ne zasluzujemo ici dalje u europi, a onda ni Jakir ne zasluzuje biti trener Dinama.....govorimo o Ballkaniju uz svo duzno postovanje...kakva takva pobjefa ne smije doci u pitanje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Ma kakav remi, ovo mora biti 2-3 razlike da se ne lažemo, sve osim toga bi za mene bio poraz bez obzira na prolaz. Ne zelim se tresti protiv jebenog Balkanija

    Dobro jutro svima btw
  • reziser
    6.4k
    Dobro jutro svima btwGražvydas Mikulėnas

    osim....? tovarima :grimace:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Bilo je lijepih pozdrava i želja na šanku jutros pa nisam imao što nadodati :smile:

    Sutra Saitama -> Metković komba radi čuda

    Jedva čekam mrzlu pivu i dobro navijanje

    Ni zabraneee ni čelijeeee
  • Kepec
    4.7k
    Dajte mi Kaneka i 10 panjeva i osvojit ćemo Konferencijsku.
    Ajmo po to proljeće.
  • Droljo
    5k
    Sutra rušimo rekordnu pobjedu u europi (čini mi se dinamo tirana u gostima) i zatim rešavamo tovare pa mir i dobro jedno vrijeme. Od sad samo prema gore idemo! :strong:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Uopće mi nije ugodno kad nas tovari nabiju sve tekme, ali možda neko zna točniji podatak, čini mi se da smo znali gubiti sve u sezoni protiv njih, a prvenstvena smo osvajali.mali M

    9sklp4xz1uiovyj5.jpeg
  • Mali dioničar
    14.2k
    Sutra rušimo rekordnu pobjedu u europiDroljo

    U svakom slučaju Dinamo nikad ne igra na bod pa ni protiv Ballkanija doma.

    ble88omc7172l76c.jpeg
  • mali M
    3.5k
    u pravu si, zato sam i rekao ako netko ima točniji podatak. Al vidiš na 19/20 i 21/22 smo imali po dva poraza, izjednačenu i jednu pobjedu. Možda je i do mene, mi kad igramo očajno i odigramo nulu sa njima, moj mozak to broji pod poraz :lol:
    I opet ste me navukli da u temi o Balkaniju pišem o njima.

    Inače, ja si nemogu pomoć, ja baš svaku tekmu očekujem lepršanje po terenu i proigravanja između linija, trivele, kišu golova.. Dinamo je to, nemogu ja protiv toga.. Vidite da ja gajim nadu da će i Brodić bit Petko za siromašne i da će u HNL-u trpati ko šašav... nemrem protiv sebe..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.