Dinamosaurus
Facke
Jos-Optimus
Dinamosaurus
Mislite da će Mišković s Kekom stvoriti momčad koja će moć pratit dinamo? — NORTE
Profesor Baltazar
Jurki
S druge strane ako s nama ne uspostave neki partnerski odnos u smislu da im posudimo kojeg igrača — Profesor Baltazar
Profesor Baltazar
Mali dioničar
Fatos Beqiraj
Sad bi morao biti jeftin — Mali dioničar
Jurki
Sad bi morao biti jeftin, a ponajbolji je igrač lige. — Mali dioničar
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.