• Jurki
    26.2k
    Frane Maršić: ajduk na raskrsnici, PiriČ nosi pineze i bolju buducnost

    "Pa i Ivan Rakitić je čak nedavno tijekom jednog od prijelaznih rokova rekao da Hajduk treba i novac i novi stadion jer se igračima više ne može pričati o ljepoti hrvatske obale, otocima, splitskom moru i vremenu."

    Mi se zajebavali s tim, kad ono stvarno istina :rofl:
  • vjeko1701
    25.6k


    "Pritom je jasno da se bira između dviju krajnosti. Jedna je ova aktualna u kojoj se životari i preživljava, a druga bi bila kao neka injekcija zrelih ambicija sa zdravom podlogom u kojoj bi Hajduk s pravom mogao pucati visoko."

    Injekcija kripto para iz Ukrajine, Kazakhstana i Uzbekistana predvođena Plenkovićevim bliskim suradnikom i sinom glavnog državnog odvjetnika.

    Čisti PR članak, ne želim reći plaćeni, da se smiri dio puka koji se usudi postaviti neka pitanja i nije im bilo dosta "nije bitno s kim se Pirić druži" i "želimo uložit 10 milijuna jer nam se hoće"

    "Sada je barem jasno da tome nije tako i da je Hajduk pred milijunima i najvećim individualnim sponzorom ako to želi."

    Drugim riječima, ako se ovo ne prihvati, bit će samo zato jer je NH odbio bez ikakvog razloga.
  • Jurki
    26.2k
    Čisti PR članak, ne želim reći plaćeni,vjeko1701

    Kak je napisano.. pa ni vlastita mater nebi tog Pirića tak nahvalila.
    Čim to nejde tak glatko, a ovi dopeljavaju igrace ne s buvljaka nego iz kontejnera Europe zgleda sekta ne pusta uzde..
    na kraju je bitno tko ce prat pineze.. sekta ili Piric. Bit ce gusta trka.
  • vjeko1701
    25.6k
    Ma ovu bazu 2M za ime na dresu ne mogu odbiti. Imali bi pobunu. To bude dogovoreno. Onda kreće igra i pritisak kroz sezonu. Hrpa ovakvih PR članaka o Piriću, pritisak na promjenu modela i priprema za Pirić kao PU. Pamti kaj pišem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.