• Profesor Baltazar
    82
    Ma nema šanse Fruk. Tražio je Miško bar 8 milijuna eura. I Brugge im je lani već bio pristao na 8 milijuna eura plus bonusi cca 2 milijuna eura pa kad je uzeo Baru za menadžera se povukli iz posla i propao transfer.
    Teško da bi ga se moglo dovest za manje od 8 milijuna eura.
    Ići će on u SAD ili neke takve lige
  • rokikaciga
    15k
    Miško može samo sanjati o tih 8 milja :grin:
  • Profesor Baltazar
    82
    Da, da, sanja on još tih 8 milijuna od prošlog ljeta. I dalje sanja, nema ponude na vidiku.
  • Dzoni
    6.3k
    Dam se kladit da ćemo više para zaraditi od Baturininog idućeg transfera nego što će Miško zaraditi od Fruka.
  • Jos-Optimus
    11.3k
    ja bi ih pljuvao odmah
  • Orc123
    16k
    Hajduk ostao bez Almene, Rebica, Gilaarmona, Krovinovic, Sarlija a otici ce sigurno i Sigur, a ako dođe i malo bolja ponuda otici ce i Pusktas.....za njihove prilike ovo su kapitalci...cime ih nadomjestavaju? Neki tamo Kosovar, Nizozemac tvorac najgore obrane u Belgiji, igrac sa 7 seniorskih utakmica, Brazilac koji nema postene seniorske sezone?

    Mozda tko od njih pokaze da je igrac za njih ali...hjebate njima su otisli kapitalci a oni najavljuju ove igrace ko da su cream dela ceam......prije su dovodili istrosene igrace ali igrace poteza koji su jos mogli bljesnuti...ovo sad kaj dovode je smijesno i malo cak zalosno jer bi takve igrace ocekivao u Varazdinu ili Belupu.

    Ovo sto Graf radi, ili je ekstremno sposoban ili je ekstremno glup i nesposoban, sa tendencijom prema ovome drugome ipak...

    Ostaje za vidjeti.
  • SAS1987
    20.2k
    Ovo sto Graf radi, ili je ekstremno sposoban ili je ekstremno glup i nesposoban, sa tendencijom prema ovome drugome ipak..Orc123

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.