Dzoni
The Undertaker
rioda
Plavi korner je lani zaradio (dobit) 74.000 eur. Toliko bi zaradili da su skupljali staro željezo. Prema tomu, za klub je bolje da se prvo odreknemo alkohola jer se to neće ni primjetiti na proračunu.
By the way, ni Dinamo Trade baš ne briljira. — The Undertaker
Crusades
jedan u nizu
Plavi korner je lani zaradio (dobit) 74.000 eur. Toliko bi zaradili da su skupljali staro željezo. Prema tomu, za klub je bolje da se prvo odreknemo alkohola jer se to neće ni primjetiti na proračunu.
By the way, ni Dinamo Trade baš ne briljira. — The Undertaker
jedan u nizu
Nije to moja računica već Dinamova odnosno tako piše u financijskom izvještaju. — The Undertaker

The Undertaker
Šteco
Papastrumf
A taj minus preklani je napravio tko?
Sad bi Manenica rekao da ga ne braniš više. — The Undertaker
mali M
Ne prilazi se nečemu sa "bitno da sam ja zadovoljan", također jedan od poraza društva. — vjeko1701
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.