Droljo
Paggini
Denle
Paggini
Sve to sto si naveo bi vrijedilo da Koncar djeluje na trzistu orijentiranom potrosacima, ili da oni imaju nekakve koristi od tog, jer bi tek onda imalo smisla marketinskom timu Koncara predloziti da sponzoriraju Dinamo. — Denle
Denle
crophantom
rioda
Sto je najbolje od svega, postoji pregrst velikih domacih kompanija koje bi lako mogle postati sponzori Dinamu
Telekomunikacijske (HT, A1, pa cak i Telemach i slicni), potrosacke (Fortenova Grupa-Konzum, Jamnica, Atlantic Grupa), energetske (INA, doduse ovo je malo tricky jer je djelom u izravnom drzavnom vlasnistvu), pa turisticke, transportne itd. — Denle
mali M
Gemišt86
Papastrumf
Sto je najbolje od svega, postoji pregrst velikih domacih kompanija koje bi lako mogle postati sponzori Dinamu
Telekomunikacijske (HT, A1, pa cak i Telemach i slicni), potrosacke (Fortenova Grupa-Konzum, Jamnica, Atlantic Grupa), energetske (INA, doduse ovo je malo tricky jer je djelom u izravnom drzavnom vlasnistvu), pa turisticke, transportne itd. — Denle
Denle
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.