mali M
rokikaciga
jedan u nizu
mali M
gdje je granica i sto prvo napraviti. — jedan u nizu
vjeko1701
jedan u nizu
Na GLAVNOM sponzoru je granica... Bože moj...
Isto sam odgovorio i Vjeki i svima prije.. pričamo o glavnom sponzoru
Odustajem.. bolje ništa ne dirati jer se bojimo postaviti granicu i bok... — mali M

mali M
Sto cemo ako sutra dode odluka da zuja daje 3mil eura da bude na dresu? — jedan u nizu
vjeko1701
zbog teške odluke koja bi negdje jednom mogla doći down the road je bolje ne činiti ništa sada jer što ako jednom... Ponavljam, poraz društva... — mali M
The Undertaker
Crusades
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.