• Bosna86
    11.1k
    Hahahaha ovako i ja držim masku u autu... Nije bitno sto radim kontraefekt i sto to nema nikakvog smisla , bitno je da sam zadovoljio formu i da mogu uci u trgovinu ili banku... Sve te mjere su vrhunac debilizma, ili zatvori sve ili nemoj raditi ništa...
  • Infinity
    14.9k
    Takodjer. Vecina ljudi koristi istu masku i po mjesec dana. Ja svoju upotrijebim mozda jednom u 10 dana. Tu samo u banci maltretiraju da se mora nositi. Vise ni policija ne nosa u zatvorenim prostorima, mada se zahtjeva, ali samo na papiru. Nisam sigurno barem dva mjeseca cuo da je netko dobio kaznu zbog maske, a bilo je jako aktualno. Sutra da ukinu sve mjere ne bi se osjetilo vise od 5-10%, jer se u tolikoj mjeri ljudi pridrzavaju istih. Zato mi je sve apsurdno.
  • Bosna86
    11.1k
    Cak i kad su sve zatvorili mladi su brijali po parkingu ili kraj rijeke... Stariji su jedni drugima isli kucama na rostilje i druzenja ili su naglo otkrili ljubav prema planinama... Jednostavno svijet je otisao toliko naprijed da ni na koji nacin ne mozes sprijeciti sirenje virusa
  • Infinity
    14.9k
    Meni prvom je ovo bilo jedno od najpijanijih ljeta :lol:
  • Dudu
    2.6k
    Ove mjere su cisto alibi rjesenje, kao radimo nesto protiv sirenja pandemije.

    U principu ne radi se gotovo nista, jer evo to traje vise od pola godine, a malo tko ima strpljenja i volje da na taj nacin zivi do nekog neodredjenog datuma
  • NORTE
    8.5k
    Engleska liga bez navijača još najmanje 6 mjeseci, vlada produžila mjere, klubovi na aparatima kmeče za parama.
  • NORTE
    8.5k
    Baš si razmišljam da je Hns, s razlogom, čekao prolazak turističke sezone (samim time i lijepog vremena) da dopusti publiku na tribinama. Ako je to bilo tako i ako je Gnk imao ikakav info o tome, zašto onda nema godišnje kao ostatak velike četvorke?
  • serbus
    3.2k


    Citiram tebe ali nije da se samo na tebe odnosi. Ja stvarno ne znam više koliko još sezona mora proći da svi shvate da ovaj dinamo ne želi ljude na tribinama. Zato su i krenuli davno u prodaju prava sa hrt-a na privatne televizije da zainteresiranost padne još više da još lakše rade svoj kriminal. Ako nema ni nas par tisuća koji redovono prate hnl mila majka za njih. Pa da pitaš u dinamu za lovu ali da ne dolaziš na sjever pitali bi koliko trebaš. Njima su ljudi samo smetnja u biznisu.
  • NORTE
    8.5k
    Dobro to si potpuno u pravu, Zoki je sad trener i naravno da onda ne žele navijače na tribinama. Još jedna u nizu Gnk sramota. Odvratni su.
  • Eduardo
    16.8k
    Zato su i krenuli davno u prodaju prava sa hrt-a na privatne televizije da zainteresiranost padne još više da još lakše rade svoj kriminal.serbus

    Puno je tu zakulisnih igara, ali čisto sumnjam da je ovo jedna od njih.
  • serbus
    3.2k


    Misliš a iz kojeg to razloga ako ne kriminalog HNL predaš Blažičku na nikad objavljenim natječajima a klubovi zarade ništa? Nekad je recimo derbi pratio deda iz zagorja i barba sa šolte ,imao mišljenje o svemu što se događa u ligi. Maknuo si pogled na krimal sa cijele Hrvatske na samo one koji su ostali a njih si proglasio huliganima i orjunom.

    danas ne samo ljude već i simpatizere boli ona stvar za ligu, nego je svedena na uski krug interesa, i kao što sam već rekao nas par tisuća "budala" širom HR.
  • NORTE
    8.5k
    iz kojeg to razloga ako ne kriminalog HNL predaš Blažičku na nikad objavljenim natječajima a klubovi zarade ništa?serbus

    :up:
  • Infinity
    14.9k
    Zar oni misle da su ugostiteljski objekti jedino mjesto gdje se ljudi okupljaju :rofl: Samo sebi izbiju ono malo poreza sto se racuni otkucaju, a ljudi piju po okolnim sumama po jos nizim cijenama za jos manje poreza.
  • Stihl
    3k
    Ma mrtvi debili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.