• Navijač Dinama
    7.3k
    Na Floridi se najavljuje 100% kapacitet stadiona i bez obaveze nošenja maski.
    4hReplyOptions
    NORTE

    Da, guverner najavio kako sve ekipe imaju pravo igrat pred punim kapacitetom, e sad samo ne znam kad stupa na snagu?
  • SAS1987
    13.3k
    Predsjednik Partizana na respiratoru zbog covida. Spavaš li mirno Barisic Mirko?
  • xavier
    11.1k
    Ademar Leon i Sinfin (rukomet) su odigrali utakmicu "pod maskama". Gledatelji i svi na klupama su imali maske...ali maske su imali i igrači u igri :brow:
  • Crusades1986
    9.5k
    Kakva debilana. Pa rađe nemojte igrat.
  • Markelo
    2.5k
    Jos samo treba da se pocnu gusit pod tim maskama
  • NORTE
    9k
    Jos samo treba da se pocnu gusit pod tim maskamaMarkelo

    Kako bi se ugušili pod maskama ako one ne smanjuju količinu kisika?
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam kako maska djeluje na druge, al ja imam manjih problema s disanjem i u par navrata sam se bas lose osjecao kad sam istu nosio u zatvorenom i toplom prostoru. Nema sanse da bih mogao odigrati utakmicu pod maskom, onesvjestio bih se. Jos imam manjih problema, mogu mislit kako je nekom tko ima vecih, tko to mora i lijeciti.
  • xavier
    11.1k
    Otkad je sve ovo krenulo, nisam se baš ni vozio javnim prijevozom, a što se tiče posla, radim od doma ili sam na poslu sam u sobi tako da sam masku zapravo nosio isključivo u trgovinama. Moram priznati da mi se preko ljeta uopće nije sviđao osjećaj kad se nakon par minuta počneš znojiti ispod maske...mogu misliti kakav je osjećaj odigrati profesionalnu utakmicu u dvorani na ovoj razini s maskom na ustima.
  • Mali dioničar
    14k
    Jednostavno se testira kolko ljudi mogu biti glupi.

    Odnosno zatočeni u svom zlatnom kavezu. Profesionalni sportaši su svjesni kratkotrajnosti karijera pa su odavno taoci razno raznih medicinskih eksperimenata pa tako i ovog.

    Nema faking šanse da bih se rekreirao s maskom.

    U New Yorku i Washinghtonu ljudi džogiraju s maskama. Njihovi mozgovi su isprani na zavidnom nivou.
  • markoli
    1.6k
    Odem na brzinski shopping od 20-30 minuta i već mi je pun k. te maske, kamoli da ju nosim više sati dnevno.
  • Baneki
    714
    Ovaj video od japanskih znanstvenika sam pogledao još u ožujku.
    https://www3.nhk.or.jp/nhkworld/en/ondemand/video/9999604/

    Pokazuje da je dobro prozračivanje najvažnije za eliminiranje virusa iz zraka, a da maske na otvorenom nemaju nikakvog smisla. Ni ja ih ne podnosim osim par minuta u trgovini.
  • Neki tip
    19k
    Proljetos se govorilo kako je čak i mimoilaženje na biciklu opasno.

    Ok, tad je sve bilo novo i nepoznato, ali i tada se činilo kao besmislica. Nisam stručnjak, poštujem smislene mjere, ali nekak mi se čini da koronavirusi nisu baš tigrovi pa da skaču za vrat.
  • xavier
    11.1k
    U samom startu ljudi nisu imali pojma o čemu se točno radi i bojali su se svega. Neki nisu ni prozore otvarali jer "korona leti zrakom".

    No radi se o virusu koji se prenosi na način na koji je to kod virusa uobičajeno. Znači naravno da postoji realna šansa da ćeš se zaraziti ako provedeš određeno vrijeme u zatvorenom prostoru s drugom zaraženom osobom. Ako se radi o otvorenom prostoru, šanse su manje.

    No sjetimo se kako su neki ljudi na početku sredstvima dezinficirali svaki komad bilo čega što su donijeli iz trgovine ili čak zagovarali kako stvari treba ostaviti neko vrijeme prije korištenja. Da uopće ne spominjem masovno bacanje paketa iz Kine...
  • Stihl
    3k
    Sve to skupa je teški debilizam.
  • Bosna86
    11.5k
    U New Yorku i Washinghtonu ljudi džogiraju s maskama. Njihovi mozgovi su isprani na zavidnom nivou.Mali dioničar

    Na mome collegu ima wc za treći spol hahahahahaha... Dobro si to rekao, ispran mozak, ti ljudi su toliko isprepadani da i ne postavljaju nikakva pitanja, već slijede ono sto im Washington Post i CNN kažu... Hvala Bogu da sva Amerika nije takva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.