• og1986
    2.9k
    zato jer je i institut John Hopkins rekao da stvara antitijela ali da treba još istraživanja
  • Kwedi
    3.8k
    Da, općenito su različita mišljenja društveni deficit. Jednoumlje i puška, to se traži.Mali dioničar

    U situaciji gdje je medicina maltene jednoglasna oko korone, posljedica i prevencije nekako mi je teško vjerovati doktoru Lovrenu, primarijusu Cetinskom ili vraču Zekanoviću čiji su politički kolege promijenili virusni stav tek kad je je Zeko postao bubani
  • Mali dioničar
    13.9k


    Vjerovat ćemo Bergmanu. I za Dinamova financijska izvješća i za stanje sa koronom.
  • gh0c
    256
    Kako su govna brzo preosvještena kad su Rusi objavili da imaju cijepivo; od sustavnog etiketiranja i demoniziranja svih koji se zalažu za oprez, pravo izbora i otpor nametnutom cijepljenju, preko noći su postali veći antivakseri od svih

    Medicina jednoglasna :rofl: :lol:

    Ja vjerujem stručnjaku Laucu i svetoj crkvi soroševoj, odričem se Cjepinskog i svih djela njegovih.
  • The Undertaker
    3.9k
    Rekao bih da su pametni ljudi razumljivo oprezni jer je nemoguće znati moguće dugoročne nuspojave cjepiva. Vjerovatno će se prvo cijepiti starija populacija koja je ugroženija a dugoročne efekte neće doživjeti. Ja bih bio jako oprezan kod cjepljenja djece. Problem naše znanosti je da većinu toga što znaju o novim lijekovima dobiju od samih proizvođača (jer nemaju novca sami testirati) što bitno smanjuje objektivnost.
  • Nino Bule
    11.2k
    Ja kad sam cuo putina da prica o cjepivu bio sam jako skeptican, sad je vec lancet odradio studiju na 300 ljudi, cjepivo stvara antitijela i nema nuspojava. Sad u rusiju cijepe 40 000 ljudi pa cemo u 11. mjesecu vidjet na cemu smo.
  • NORTE
    8.9k
    susretali smo se i s drugim virusima, ali nijedan nije imao takav marketing kao korona.

    Kakav lik je taj član NO-a Gnk-a.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Ima još uglednih.

    xs217r77ku5yd6wy.jpeg
  • Eduardo
    17.1k
    Ne utječe samo na pluća već i na druge organe. Između ostalog i na mozak čini se.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jel postoji šansa da u drugim zemljama, smanjuje se rok trajanja samoizolacije, tj.da nije više 14 dana???
  • SAS1987
    13.2k
    u Sloveniji je sada 10 dana. Neke države razmišljaju i da imaju karantenu od 7 dana.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Jel moguće da igrači niželigaša idu u samoizolaciju ako je itko od igrača pozitivan, a profesionalci ne idu...?!

    25bh8ho0bzvdq2oj.png
  • JJ44
    23
    Jučerašnji testovi su svi negativni.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Svlačionica Chelsea u Brightonu. :roll:

    6gfo7rgv05dohquc.jpeg
  • SAS1987
    13.2k
    Čehi imaju navijače na tribinah?

    Na Plzen - Mlada Bolesav je bio solidno popunjen stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.