• Navijač Dinama
    7.2k
    a možda i u BiHNORTE

    U BiH je izglasano još prije tjedan dana. Samo čekaju konačnu potvrdu od djela saveza republike srpske.
  • NORTE
    8.9k
    Nisam znao za to, daj malo detaljnije. Evo za početak, očekujem 930 ljudi protiv Slavena. Trener, jednokratne ulaznice, virus, kriza.
  • Navijač Dinama
    7.2k
    Nisam znao za to, daj malo detaljnijeNORTE

    "Predloženo je da se po tribini koristi 10 posto sjedećih mjesta, da se drži distanca i sjedi na označenim mjestima uz nošenje maske i to ne bi bio rizik," rekao je Goran Čerkez.(član kriznog stožera BiH), izjava stara 6 dana, a izjavio je na presici kriznog stožera.
  • Infinity
    15.1k
    10% kapacitet uz maksimim od 500 ljudi.
  • Navijač Dinama
    7.2k
    10% kapacitet uz maksimim od 500 ljudi.Infinity

    A jbt..
  • Infinity
    15.1k
    To je po tribini. Najvise ce moci na Kosevo. 500 + 500 + cca 300 + cca 300. 1.600 je maksimalan kapacitet u cijeloj ligi, ali je opet bolje nego igranje bez gledatelja.

    Borac cca 1.000-1.200, Zeljo cca 1.200, Siroki cca 400, Sloboda/Tuzla cca 700, Zrinjski 500 zapad, istok je stakanje pa ne znam. Krupa cca 300, Olimpic cca 300, Radnik 500, Mladost cca 400.

    Nitko osim Sarajeva nece osjetiti taj problem ogranicavanja na 500 ljudi po tribini, jer jedini imaju tribine vece od 5.000 mjesta. Drugi imaju priblizne, ali ni blizu 16.000 koliko prima zapad Koseva i jos im istok ima 7.000. Vidi se da su debili donijeli takvu odluku, jer se ta odluka dotice svega jednog kluba. Daj 10% i to je to.
  • Eduardo
    17k
    prije nekih mjesec dana na BBC-u je bio neki prilog o tim pandemijama. Svakih 30 do 40 godina dodje do mutacije virusa gripe i stvori se novi soj koji dovodi do pandemije. Za svinjsku gripu WHO je podigao razinu pandemijskog stupnja pripravnosti na 6. stupanj što je čini mi se najveći mogući. Podigli su pretjeranu uzbunu i nepotreban strah i paniku. Sve je na kraju ispala 'sitnica'. Ne znam više ni šta da mislim o koroni. Jedini koji mi djeluje baš zajebano od tih virusnih bolesti je Ebola. S njim se ne bih volio susresti.
  • Kwedi
    3.8k
    Boginje (u Jugoslaviji isto) u sedamdesetima, bio veliki cirkus pa se nekako preživjelo.

    Zbog nedostatka medija čak i puno razumnije se odradile izolacije jer su ljudi više pazili, a i država tad ozbiljnije pristupila problemu (primjera radi; mislim da je Kosovo bilo tad u igri; bolnica di su bili zaraženi i oko njih vojska - tko god dođe, neovisno familija, poznanik ili neko treći - puška se repetira i probaj se približiti)
  • The Undertaker
    3.9k
    Samo je tada bilo cjepiva i u dva tjedna je cijepljeno cijelo stanovništvo Jugoslavije.
  • Kwedi
    3.8k
    Jasno, samo šipak bi se desilo da je tehnološki i medijski postojao Index, Informer i YouTube kanali gdje likovi koji vjeruju u ravnu zemlju i štuju Vladimiru Palfi kao vrhovnu majku zmajeva - ne bi se odradilo brzo i efikasno cijepljenje
  • Mali dioničar
    13.8k
    Da, općenito su različita mišljenja društveni deficit. Jednoumlje i puška, to se traži.
  • Mali dioničar
    13.8k
    Recimo Bergman kao član uprave Dinama je za neke ljude ovdje govno, a kao HZZO-ovac nepobitan autoritet.

    Kad prestaje nečovještvo gospodina Bergmana? U ponoć kao korona ili...

    https://vijesti.hrt.hr/600804/korona-svjedocanstvo
  • og1986
    2.9k

    Ovaj virus je vrlo vjerojatno iz labosa izašao. Ne zbog neke teorije zavjere, nego zbog toga što je em tamo taj njihov labos, a i Kinezi su poznati u znanstvenoj zajednici da se ne pridržavaju određenih protokola kod baratanja sa takvim stvarima. (To sve vuče korijene iz njihovog školstva jer ih je puno i velika konkurencija pa preskaču sigurnosne korake samo da bi brže došli do rezultata i priznanja). Tako da je vrlo vjerojatno neki zaposlenik slučajno ga iznio van u populaciju što ne bi bio prvi put u povijesti.

    Isto tako jako brzo mutira virus, pa imate kinesku, talijansku, indijsku inačicu itd. I baš sam sinoć pričao sa frendom koji je na doktoratu kemije i rekao je da su Nijemci napravili istraživanje i doznali da korona zapravo oštećuje cijeli organizam, od žila, krvi, moždane ovojnice pa do pluća. Samo što ljudi osjete pluća najviše jer se tu najviše manifestira virus.

    Ovo je sve bio jedan veliki zajeb od svih vodećih ljudi u svijetu. A što je još gore samo 30% populacije (u SAD) a mislim i u svijetu je slično, se želi cijepiti jer niko ne vjeruje više niti jednom cjepivu. Britansko cjepivo ima nuspojave a rusko iako stvara antitijela ga nitko ne želi. Tako da će vjerojatno ovakvo stanje ostati još neko vrijeme u svijetu. A i tome se pridodaje kako su ljudi već otupili na sve te brojke i mjere iz dana u dan.
  • xavier
    11.1k
    Britansko cjepivo ima nuspojave a rusko iako stvara antitijela ga nitko ne želi.og1986

    A kako ti znaš da je rusko dobro? Zato što oni tako kažu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.